Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238066  Nejlepší 

Titul MBA můžete začít studovat již brzy Otevře se v novém okně

Nejbližší termín prezenční výuky první části základního bloku je 17. října 2015. Již nyní ale můžete absolvovat moduly ze specializace nebo z volitelného bloku.

Komentuj! Linkovali: Přidat xmen
Podobné:

Můžete i Vy někdy začít příběh lásky, která Vás navždy změní? Můžete i Vy někdy začít příběh lásky, která Vás navždy změní?
Zažila jsem velkou lásku, která mi změnila nejen život, ale hlavně pohled na sebe a na všechno kolem. Ta láska ... Byla krásná, ale i náročná. Byla šťastná, ale i smutná. Byla osudová, ale i omezená. Začala se, ale i skončila. Jsem však vděčná, ..

Zde je 5 praktických kroků, které můžete začít používat každé ráno, abyste Zde je 5 praktických kroků, které můžete začít používat každé ráno, abyste
Zde je 5 praktických kroků, které můžete začít používat každé ráno, abyste mohli zoptimalizovat váš časový harmonogram v práci a zároveň abyste si udrželi plné nasazení (vaší produktivitu) po celý den: ..

Jak začít dosahovat svých cílů? Jak začít mít úspěch? Prostě jen začni! Jak začít dosahovat svých cílů? Jak začít mít úspěch? Prostě jen začni!
Za svou dlouholetou konzultantskou činnost a koučovací praxi jsem se opakovaně setkal s otázkami typu: Jak začít dosahovat svých cílů? Jak začít podnikat? Jak začít běhat? Jak začít mít úspěch? Všechny tyto otázky jsou pokládány lidmi, kteří v pods..

Jak začít originálně začít vydělávat na internetu?
Je mnoho způsobů jak začít vydělávat na interenetu, zde jsou ty nejkurióznějsí a nejzajímavější nápady z celého světa...

Titul MBA - co to vlastně je titul MBA? Titul MBA - co to vlastně je titul MBA?
Titul MBA (nebo také M.B.A.) je anglická zkratka pro Master of Business Administration. MBA titul z kvalitní univerzity jako je University of New York v Praze Vám může zajistit lepší pozici a více peněz. ..

Proč studovat MBA?
Chcete nastartovat úspěšnou kariéru nebo se sami profesně zdokonalit? Studium MBA je ideálním řešením pro každého, kdo chce držet krok s neustále se vyvíjejícím světem businessu. Titul MBA, studium MBA..

Jak studovat v Anglii na Univerzitě
Na zaklade osobnich zkusenosti je kratce popsana moznost studia na univerzitach v anglii...

Proč studovat MBA na ESBM?
Na European School of Business & Management si volíte specializaci podle svých zájmů a preferencí. Díky modernímu e-learningovému systému navíc můžete začít studovat ihned a odkudkoliv. Studium MBA, titul MBA, získání titulu MBA..

Zkuste MBA studovat na zkoušku
Nejbližší termín pro prezenční výuku ZÁKLADNÍHO BLOKU je 11. února 2017. Vy máte ale možnost zkusit si studium MBA i na zkoušku a zjistit, zda vám systém výuky bude vyhovovat. Studium MBA, Titul MBA, MBA, Studium MBA na zkoušku..

Studovat vysokou školu za peníze? Studovat vysokou školu za peníze?
V dnešní době, kdy se vysokoškolské vzdělání považuje téměř za samozřejmost, se mladí lidé při výběru vhodné vysoké školy rozhodují i podle toho, zda a kolik jsou ochotni za své studium zaplatit. ..

Proč studovat na NEWTON College
Znáte Newton College? Přečtěte si, proč studovat právě u nich...

Jak efektivně studovat pomocí mobilu? Jak efektivně studovat pomocí mobilu?
Návod pro Apple iPhone, Android a další chytré mobily..

Kam na vysokou školu? Kde studovat programování a informatiku? Kam na vysokou školu? Kde studovat programování a informatiku?
Tohle je otázka, kterou jsem si v poslední době pokládal. Snad jsem nalezl správnou odpověď. Teď se ještě na příslušné školy dostat...

Milý deníčku, jedu studovat do zahraničí - díl I. Milý deníčku, jedu studovat do zahraničí - díl I.
Tento tématický seriál si v několika dílech kladej za cíl popsat, co vše studijní pobyt na zahraniční univerzitě představuje a podělit se tak o zkušenosti a postřehy. Jelikož jsem tam ještě nebyla, věnovala bych se zatím jen výběrovému řízen atp...

S on-line programy MBA môžete študovať kdekoľvek S on-line programy MBA môžete študovať kdekoľvek
Chceli by ste študovať na MBA škole, ale nemáte na to čas? Ponúka sa vám možnosť štúdia na prestížnej škole so špecializáciou na on-line štúdium. Ide o jednoročné štúdium, ktoré môžete študovať z pohodlia domova alebo kancelárie...

Emdi.sk: Ako 15 ročný začal Emdi študovať na Vysokej škole Emdi.sk: Ako 15 ročný začal Emdi študovať na Vysokej škole
Poznáte ho, jeden z najslávnejších slovenských blogerov Emdi, vlani 24 ročný teeeepek, tento rok 25 ročný freelance novinár a programátor z hlavnej dediny nášho malinkého Slovenska. Nedávno (nie dnes), som si všimol zaujímavú vec - viď screenshot z Linked..

Titul LL.M.
Postgraduální studium, jehož absolventi získávají titul LL.M. je určeno především právníkům, advokátům, notářům a dalším pracovníkům, kteří působí v oblasti právní vědy. Během třech semestrů výuky studenti prohlubují své znalosti v oblasti práva obchodníc..

Titul MBA
Titul MBA vám zajistí vynikající předpoklady pro postup na kariérním žebříčku, zisk lepšího finančního ohodnocení a posílí vaši pozici na pracovním trhu.Titul MBA, MBA, Studium MBA..

Co je titul MBA?
Po úspěšném zakončení studia získá absolvent titul MBA, který se uvádí za jménem. Dle české legislativy se nejedná o titul akademický, nýbrž profesní. Titul MBA je často krokem k dalšímu kariérnímu postupu či lepšímu finančnímu ohodnocení. ..

Prestižní titul MBA
Pokud chcete získat prestižní titul MBA, pak neváhejte a vyzkoušejte studium v Business Institutu, jedné z nejprestižnějších MBA škol v České republice. Studium v českém jazyce je v kombinované formě v délce trvání 1,5 roku. 98 % absolventů doporučuje ten..

Ve sprintu pro titul Ve sprintu pro titul
Bruntálské ženy se staly již jistými vítězkami Oblastního přeboru Střední a Severní Moravy. Zajistila jim to čtvrteční výhra v dohrávaném utkání s SBŠ Ostrava „B“...

Žena a Titul
Co Znamenají Tituly, Kteréma Denodeně Oslovujeme Ženy... ..

MBA titul online
Z domu sa dá nie len pracovať, ale aj študovať, či dokonca získať aj titul – MBA. Kým naše klasické vysoké školy stále nedospeli (a určite dlho ani nedospejú), tam už sa udomácnili tie súkromné...

EXEKUČNÍ TITUL
Co je exekuční titul, na co si dávat pozor, co Vám hrozí. Jak se ochránit...

Titul MBA ve 14 specializacích
Věděli jste, že titul MBA je u nás možné získat ve 14 specializacích? Jedná se o obory, které jsou na současném trhu nejvíce vyžadované. Jde například o corporate management, obchod, pojišťovnictví nebo bankovnictví. titul mba, studium mba..

Titul MBA už na Vás čeká
Jaké jsou největší výhody, které Vám studium MBA na ESBM nabízí? Především prestižní vzdělání, praktické znalosti a dovednosti, nedocenitelné zkušenosti i mimořádnou flexibilitu samotného studia. titul mba, studium mba..

Získejte titul MBA i z Ostravy
Studium MBA je flexibilní, trvá 1 rok a kombinuje e-learningový systém s interaktivními workshopy, které se konají pouze 4x za celé studium ve školícím centru v Praze.S tudium MBA z Ostravy je tedy možné. ..

100. XBLA titul ve středu 100. XBLA titul ve středu
Již zítra bude vydána stá hra na Xbox Live Arcade. K tomuto výročí se chystají hry Shrek n Roll a Screwjumper!. Připojte se k Shrekovi, Fioně, oslíkovi nebo kocourovi v botách a 20 jiných pohádkových postav v Shrek n Roll, do hry plné hádanek určené pro h..

Doktorský titul pro každého Doktorský titul pro každého
Chcete také doktorský titul? Napište dizertačku na téma "Po všeckem je hovno, enem po včelách med." Datum promoce bude upřesněno......

TL