Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236967  Nejlepší 

Workshop Agile Leadership and Self-organization - Andrea Provaglio Otevře se v novém okně

V červnu plánujeme spolu s Andrea Provaglio, který je pravidelným speakerem konference Agile Prague, vypsat kurz Agile Leadership and Self-organization. Srdečně vás zveme.

Komentuj! Linkovali: Přidat Asmat
Podobné:

Co mi dal Organization and Relationship Systems Coaching - ORSC Co mi dal Organization and Relationship Systems Coaching - ORSC
O tom jak se stát Agilní a kde primárně vidím využití Organization and Relationship Systems Coachingu – ORSC jsem psala minule. A protože to bylo hodně obecné, zkusím uvést pár příkladů, jak tento framework použít a co mi to dalo...

Jak vybudovat Agilní organizaci - Organization and Relationship Systems Coa Jak vybudovat Agilní organizaci - Organization and Relationship Systems Coa
Nedávno jsem prošla docela náročným, a to jak časově tak komplexitou, tréninkem Organization and Relationship System Coaching - ORSC. K čemu je to dobré? Umět posunout firmu na další level. Není to zaměřené na jednotlivce, ale na týmy, oddělení a celé or..

Koučování a leadership
Kurzy koučování podle mozku a kurz Leadership výkonnosti. Pro manažery, lídry a profesionální kouče..

Grow your leadership: 1 thing you never should do Grow your leadership: 1 thing you never should do
Let’s take a look at your business and what role plays your leadership in achieving success. If you want to succeed in business, you need to create a team of people. Great success in any area of human activity are not loners game.Success is born from the ..

Začínáme s Agile
Jak to celé funguje? První krok v používání metodologie Agile...

Agile Riga Day Agile Riga Day
Rok se s rokem sešel, a tak jsem se zase objevila na Agile Riga Day, příjemné jednodenní konferenci v Lotyšsku. Letos se organizátorům podařilo zdvojnásobit počet účastníků, a rozrostli se na tři tracky. ..

Leadership opravdu užitečný článek Leadership opravdu užitečný článek
Tak jsem našel vynikající článek o leadershipu, je to opravdu brilantní počín dozvíte se tam o tom jak vést lidi..

Specializace MBA Leadership a soft skills
Specializace MBA Leadership a soft skills je zaměřena především na prakticky využitelné poznatky z oblasti řízení, které jsou pro výkon manažerských funkcí nezbytné. Získaný titul MBA vás přiblíží k vaší vysněné pracovní pozici v top managementu...

Agile Prague Konference Agile Prague Konference
Agile Prague je první konferencí svého druhu pořádanou v Praze s hlavními tématy zavádění agile a agilní komunikace. Na konferenci budou čeští i zahraniční speakeři. V rámci konferenci se budou pořádat nejen prezentace, ale i panelové diskuze...

Agile testing days
Nedávno mě kontaktovali pořadatelé konference Agile Testing Days v Německu, a nabídli mi stát se ambasadorem konference. Takze Agile Testing days bude další konference na kterou se letos chystám, a z které se podělím o novinky agilního světa...

Agile Coaching ve Vietnamu Agile Coaching ve Vietnamu
Není nad to spojit zábavu a práci. To dělám už několik let. Ale plně se mi to podařilo až teď, kdy jsem dostala šanci strávit dva týdny s týmy v Saigonu. ..

Jaké jsou vlastnosti leadera a co je to leadership? Jaké jsou vlastnosti leadera a co je to leadership?
Jaké kvality a hodnoty má pravý leader? Co charakterizuje pravého leadera? A dá se vůbec naučit být leaderem? Kdo je skutečným leadren? Kdo je vůbec takový člověk? Jaké jsou jeho silné vlastnosti? Zde je pár bodů, které najdeme u pravých leaderů. ..

Andrea Petrovska Andrea Petrovska
Slovenská modelka, hosteska. Zopár verejných foto...

Agile Prague Conference 2014 Agile Prague Conference 2014
Jako každý rok je tady doporučení, co byste neměli minout, na konferenci Agile Prague. Těšit se můžete na Lindu Rising nebo Andrea Provaglio či Kevlin Henney, který kromě přednášek vede i jednodenní workshop na téma Agilní architektury – Architecture with..

Agile zdaleka není již jen doménou IT Agile zdaleka není již jen doménou IT
Vše se mění, a i Agilní metody přecházejí do další fáze. Přestávají být jen výstřelkem IT, kde byly jejich kořeny a hledají nová uplatnění v nových odvětvích jako je hardware, sales, marketing, fungování organizace ale i v soukromém životě. Prostě se z ni..

Konference Agile India 2012 Konference Agile India 2012
Kolik z vás navštívilo konferenci zaměřenou na agilní metody v zahraničí, a kolik z vás v Indii? Cestuji ráda, takže se to zdálo být jako dobrý nápad. Navíc, chystala jsem se do blízké oblasti na dovolenou, tak proč ne :-)..

Konference Agile Prague 2017 Konference Agile Prague 2017
Mám radost, že se letos již po sedmé koná konference Agile Prague. Takže ve dnech 11.-12. září 2017 se můžete těšit na pořádnou porci Agilních tipů, doporučení a inspirace ve formě přednášek, case studies, workshopů a také nově ve formě koučinkových sezen..

Kurzy o Agile a Scrum Čechách?
Po přednášce na WebExpu - Agilní metody a Scrum jsem zaznamenala pár dotazů, jestli bych mohla doporučit nějaké kurzy Agile a Scrum v Čechách. Já osobně nemám s kurzy zkušenosti, nicméně zkusím tu iniciovat diskuzi na toto téma. ..

Agilní Leadership bude silné téma nejbližších let Agilní Leadership bude silné téma nejbližších let
Agilní přístup zažívá v posledních letech boom, v USA a západní Evropě je to už dlouhodobý trend, u nás je situace pomalejší a tento boom k nám přichází se zpožděním. S tím, jak se Agilní metody dostali do mainstreamu, objevují se nové výzvy..

Andrea Kanásová – Heringhová Andrea Kanásová – Heringhová
Andrea Kanásová – Heringhová - fotoset..

Řízení projektů v outsourcingu, Agile a SCRUM
Agile a SCRUM - metodologie, které se nám v praxi při řízení outsourcingových projektů osvědčily nejvíce. V České republice nepatří tyto metodologie mezi nejrozšířenější. ..

Druhý ročník konference Agile Prague Druhý ročník konference Agile Prague
Nechceme, aby konference byla jen o tom, že lidi přijdou a budou poslouchat přednášky. Všichni víme, že zkušenost je lepší než teorie a proto v rámci této dvoudenní konference bude mnoho workshopů a praktických ukázek jak agilní principy aplikovat...

Řízení projektů v outsourcingu, Agile a SCRUM
Agile a SCRUM - metodologie, které se nám v praxi při řízení outsourcingových projektů osvědčily nejvíce. V České republice nepatří tyto metodologie mezi nejrozšířenější...

Agile Lean Europe network – ALE – v Madridu Agile Lean Europe network – ALE – v Madridu
Jurgen Appelo organizuje world café session přidruženou k XP 2011 konferenci v Madridu – květen 2011. Agilní asociace bude zastoupena na konferenci svými členy – Zuzi Šochová a Eduard Kunce. ..

Pozvánka na konferenci Agile Prague 2011 Pozvánka na konferenci Agile Prague 2011
Jak asi jako čtenáři tohoto blogu víte, pořádám v září konferenci zaměřenou na agilní metody. A protože jsem přes víkend napsala takovou pěknou pozvánku, přišlo mi škoda se o ni s vámi nepodělit. ..

Co zabilo Vodopád, může zabít i Agile Co zabilo Vodopád, může zabít i Agile
Nedávno jsem narazila na zajímavý článek od Roberta C. Martina – What Killed Waterfall could Kill Agile. Dobře napsaný článek pojednává o tom, co se stane, když ve svém procesu a kultuře oddělíme pravomoc a zodpovědnost a umožníme vzniknout tzv. elitám...

Pozvánka na Agile Prague Conference 2018 Pozvánka na Agile Prague Conference 2018
Jako každý rok bych vás ráda pozvala na konferenci Agile Praguekterá bude 10-11. září v Praze. Agile Prague je každoročně největší událostí Agilního světa a stejně jako poslední roky má bohatý program. Tématem letošního roku je Business Agility, tedy Agil..

Coaches Clinic na konferenci Agile Prague
Letos se poprvé v rámci konference Agile Prague koná Coaches Clinic. Zkušení Agilní kouči budou připraveni odpovídat na vaše otázky a pomoci s vašimi problémy. Stačí si v rámci konference domluvit koučink session...

Komu zpívá Andrea Bocelli
Dokument BBS a Playlist s 39 klipy... Zpíval v Košicích, byl sem tam!..

TL