Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +240672  Nejlepší 

Změna zápisu změny majitele auta do registru Obrázek

Změna zápisu změny majitele auta do registru Otevře se v novém okně

Od letoška se mění postup při odhlášení auta a přihlášení na nového majitele. Víte jak na to? Užitečný stručný návod. :)

Komentuj! Linkovali: Přidat ivs
Podobné:

satCentrum :: Pozor: Změna majitele a jednatele CS Linku!
Možná by to také stálo za blížší vysvětlení, proč vlastnictví strategického vysílatele domácícho satelitního paketu přechází z právnického subjektu - mediální skupiny na pouze jednu fyzickou osobu...

Auta na splátky bez akontace a registru Auta na splátky bez akontace a registru
Přemýšlíte o nákupu nového nebo ojetého auta? To staré už dosloužilo, nebo si chcete udělat radost a pořídit si něco hezčího, rychlejšího nebo prostě něco co vám bude dobře sloužit a bude mít menší spotřebu? Nového auta se ..

Povinná výbava auta 2009 - změny k 15.9.2009
Vážení motoristé, máme tu snad již finální vezri připravovaných změn v povinné výbavě vozidel a vybavení lékárniček. Majitelé nových vozidel se od 15. září 2009 budou moci rozhodnout, zda do svého nového vozu nechají jako povinnou výbavu zakomponovat reze..

Zelená úsporám - změny, změny, změny Zelená úsporám - změny, změny, změny
Další výrazné zmírnění podmínek pro získání dotace..

Auta, auta, auta na autosalonu v Lipsku, podívejte se Auta, auta, auta na autosalonu v Lipsku, podívejte se
Podívejte se do Lipska na autosalon prostřednictvím online kamer...

Vyjmuto ze soudního zápisu
K mé agresi došlo kvůli zpoždění vlaku, protože tím pádem jsem měl čas vrátit se do čekárny a tomu pitomému ajznboňákovi jednu ubalit. Na zdvořilosti nebyl čas, a tak jsem mu ji vrazil bez větších průtahů..

Rozhodné datum zápisu vlastnického práva
V praxi katastrálních úřadů se nikoli ojediněle vyskytují případy, kdy pro dlouhou dobu zapisování vlastnického práva nebo odsouhlasení dvou rozdílných geometrických plánů k téže pozemkové parcele dojde ke změně..

K otázce zápisu poznámky do katastru nemovitostí
Již od počátku existence státu je přikládána velmi důležitá úloha evidenci vlastnictví nemovitostí, tj. pozemků a staveb spojených se zemí pevným základem, jako nejvýznamnějšího majetku ve společnosti...

Průvodce vypalováním - metody zápisu a čtení
V dnešním článku se podíváme na metody a způsoby zápisu, ale i čtení disků CD a DVD. Článek bude zaměřen převážně na média DVD, protože CD jsou dnes už na ústupu. Blíže si něco povíme i o souborových systémech používan..

Opravdu polopatě vysvětlená metoda kolmého zápisu.
Zajímá co je technologie kolmého zápisu? Jestli ne, nevadí, i vy se zaručeně nebudete nudit. Takhle svoje technologie představuje Hitachi :)..

Nový firmware pro Panasonic LF-PB271JD s podporou zápisu na LTH BD-R Nový firmware pro Panasonic LF-PB271JD s podporou zápisu na LTH BD-R
Mechanika LF-PB271JD se tak stává první vypalovačkou, která si s těmito disky poradí a v průběhu roku by se k ní po firmwarovém updatu měla přidat i starší LF-MB121JD...

Auta, auta, auta AMI Lipsko v online TV Auta, auta, auta AMI Lipsko v online TV
Pusťte si AMI TV a jste přímo v centru dění. ..

Konec akcií na majitele?
Od ledna 2014 zřejmě budou mít akciové společnosti s akcie na majitele možnost volby. Buď povedou elektronické záznamy o svých akcionářích prostřednictvím centrálního depozitáře a mohou se ucházet o veřejné zakázky nebo dotace.....

Manuál pro majitele penisu Manuál pro majitele penisu
Velmi podrobný manuál pro majitele penisu. Dozvíte se, co jste ještě netušili :)..

Suzuki SV 650 - Pohledem majitele Suzuki SV 650 - Pohledem majitele
Představy o mém dalším působení na poli „bajkerském“ se od prvního okamžiku nemnoho lišily. Spekulace od silnice přes enduro ukončilo LIVE! střetnutí s touto pohlednou nahotinkou. EnDžoj!..

Pro majitele Google účtu Pro majitele Google účtu
Google nabízí upgrade objemu uložených dat až na 250GB. Využijete to?..

facebook pro psy a jejich majitele facebook pro psy a jejich majitele
Po vytvoření profilu na www.facedogs.cz Vám a Vašemu pejskovi umožní najít nové psí kamarády, diskutovat s ostatními uživateli, sdílet své zážitky, videa a fotografie, dle rodokmenu vyhledat nejvhodnějšího partnera/ku pro vašeho miláčka. Hledáte kamaráda ..

Topčlánky.cz mění majitele! Topčlánky.cz mění majitele!
Někteří z Vás si možná všimli drobných změn, které na něm za poslední 2 dny proběhly. Je to jen začátek a další změny budou následovat. Myslím, že za 3-4 měsíce topčlánky.cz nepoznáte. Existuje pro ně velmi ambiciózní plán a já věřím, že se povede a co ví..

Další články pro notebookové majitele
Zde jsou zajímavé články, které jsem si přečetl a které vřele doporučuji...

Pozor pro majitele nelegálních Windows XP Pozor pro majitele nelegálních Windows XP
aktualizace Win XP..

iPod pro majitele chytrých telefonů
Jak změnit svůj chytrý telefon na iPod..

Důležitá informace pro majitele telefonů HTC Důležitá informace pro majitele telefonů HTC
Pokud máte problém s připojením vašeho HTC telefonu k PC, pak se sem mrkněte, už jsem totiž přišel na to, jak ho zprovoznit :-)..

Jagg.cz má oficiálně nového majitele
Tak a vím to i oficiálně, je to společnost Internet Info..

Anketa pro nového majitele set-top-boxu
Je pro zákazníky důležitější cena set-top-boxu, podpora češtiny nebo jeho technické parametry? Jakou poradní váhu mají recenze, známí, prodejci a nabídky v obchodech? A která anténa přináší.....

Měření-dostupnosti.cz má nového majitele
Online služba Měření-dostupnosti.cz byla podle našich informací prodána novému majiteli. Novým provozovatelem se stala společnost Moonlake, s.r.o., která již podobné měření provozuje. Cenu žádná.....

Fotosoutět pro majitele psích mazlíčků Fotosoutět pro majitele psích mazlíčků
Dnešním, i když pravda trochu pošmourným dnem tj. 31. 3. 2012 byla vyhlášena internetovým obchodem pro pejsky, jedna z dalších mnoha fotosoutěží pro fanoušky tohoto obchodu na Facebooku! Téma fotosoutěže "zavání" naplno jarem - "Love is in the air"...

Hry od Valve pro majitelé Radeonů zdarma Hry od Valve pro majitelé Radeonů zdarma
Enjoy it ;) !!! NO FAKE !!!..

FIA vševědoucí? Předběhla i majitele stáje! FIA vševědoucí? Předběhla i majitele stáje!
Mezinárodní automobilová federace zveřejnila seznam týmů a jezdců formule 1 pro sezonu 2008. Protože u soukromé japonské stáje Super Aguri stojí jména Takumo Sata a Anthonyho Davidsona, ví zřejmě FIA více, než sám majitel týmu Aguri Suzuki. ..

Práva majitele mobilního telefonu Práva majitele mobilního telefonu
Jaká práva mají majitelé mobilních telefonů? Jak na reklamaci?.....

TL