Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237847  Nejlepší 

Saalbach, Hinterglemm, Leogang Obrázek

Saalbach, Hinterglemm, Leogang Otevře se v novém okně

Jedna z nejznámějších rakouských lyžařských oblasti se nachází na pomezí spolkových zemí Salzbursko a Tyrolsko. Návštěvníci lyžařské oblasti Saalbach - Hinterglemm - Leogang si zde mohou užívat lyžování v Alpách ve

Komentuj! Linkovali: Přidat kolaloka, Přidat baronka, Přidat zapalka, Přidat zelenycaj, Přidat rudovous, Přidat zacharias, Přidat zloduch, Přidat string, Přidat limit01, Přidat svatysvata
Podobné:

Saalbach - Hinterglemm Saalbach - Hinterglemm
Na samém konci údolí, v němž pramení říčka (nebo spíše potok) Saalach, se nalézají 2 malebná městečka. Výše v údolí leží Hinterglemm, o pár kilometrů směrem na východ se pak nalézá..

Víkend v Saalbach - Hinterglemm Víkend v Saalbach - Hinterglemm
Rakouská lyžařská oblast s názvem SkiCircus Saalbach – Hinterglemm – Leogang patří se svými více než dvěma stovkami kilometrů sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti k tomu nejlepšímu, co může Rakousko českým..

Leogang Leogang
Leogang je třetí obcí na pomezí spolkových zemí Salcbursko a Tyrolsko a spolu se středisky Saalbach a Hinterglemm tvoří mezi příznivci alpského lyžování velmi oblíbenou lyžařskou oblast Saalbach - Hinterglemm - Leogang. Na..

Saalbach Saalbach
Městečko Saalbach se nachází v oblasti zvané Pinzgau v Kitzbühelských Alpách u západní hranice spolkové země Salzbursko. Nejde o nijak velkou obec, společně s nedalekým Hinterglemmem zde trvale žijí jen necelé 3 tisícovky..

Hotel Das Neuhaus, Saalbach Hotel Das Neuhaus, Saalbach
Poloha 4,5-hvězdičkový hotel Das Neuhaus je umístěn v centru pěší zóny městečka Saalbach...

https://saalbachahinterglemm.files.wordpress.com/2014/12/hinterglemm-sjezov https://saalbachahinterglemm.files.wordpress.com/2014/12/hinterglemm-sjezov
Městečko, nebo spíše horská vesnice, Hinterglemm, leží v oblasti Pinzgau na konci údolí řeky Saalach, kterému místní nazývají Glemmtal. Pokud se hovoří o Hinterglemmu, obvykle se tak děje ve spojení se sousední obcí..

TL