Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237764  Nejlepší 

Milan Drobný prozrazuje: Karel Gott způsobil největší zklamání jeho života! Obrázek

Milan Drobný prozrazuje: Karel Gott způsobil největší zklamání jeho života! Otevře se v novém okně

Za měsíc mu bude 70, završí 50 let na popové scéně a po 40 letech bude mít samostatný koncert v Lucerně. Milan Drobný (69) bilancuje.

Komentuj! Linkovali: Přidat Pudink
Podobné:

Al Pacino - co prozrazuje jeho horoskop? Al Pacino - co prozrazuje jeho horoskop?
Zajímá vás, jaká je tato celebrita ve skutečnosti? Jak se liší televizní obraz s realitou? Astrolog Vít Kuntoš nabízí pohled do horoskopu Al Pacina!..

Ticketpro | Milan Drobný Ticketpro | Milan Drobný
NAROZENINOVÝ GALAKONCERT K 70. NAROZENINÁM ZPĚVÁKA MILANA DROBNÉHO V PRAŽSKÉ LUCERNĚ V ÚTERÝ 13. LEDNA 2015. ÚČINKUJÍ: MILAN DROBNÝ, CHARLIE BAND A HOSTÉ: MIRO ŽBIRKA, JIŘÍ SUCHÝ, VÁCLAV NECKÁŘ, PETRA JANŮ, DALIBOR JANDA, PETR SPÁLENÝ, PETR KOLÁŘ, YVETTA ..

Milan Drobný- " A život běží dál..." Milan Drobný- " A život běží dál..."
V pražském Fusion hotelu proběhla tisková konference k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného „A život běží dál“, který se uskuteční 13. ledna 2015 v Lucerně. A zároveň se zde konal i křest jeho novinkového alba pod stejnojmenný názvem. Sešlo se zde ..

Víme, jak Milan Drobný oslaví 70! Víme, jak Milan Drobný oslaví 70!
Zpěvák Milan Drobný oslaví sedmdesátiny! A jako dárek největší si k nim nadělí narozeninový galakoncert, který se uskuteční v úterý 13. ledna 2015 od 19 hodin. Na koncertu plném slavných hostů zároveň oslaví 50 let své profesionální kariéry.Tento narozeni..

Milan Drobný slaví jubileum koncertem i albem Milan Drobný slaví jubileum koncertem i albem
A život běží dál – tak se jmenuje narozeninový galakoncert a zároveň novinkové album (vychází u vydavatelství Multisonic) Milana Drobného...

Zpěvák Milan Drobný: I ta lůza, co se sem dostala, patří k demokracii Zpěvák Milan Drobný: I ta lůza, co se sem dostala, patří k demokracii
ROZHOVOR Já jsem nikdy nebyl v žádné politické straně, ani v SSM. Po změnách v republice jsem se chtěl seznámit se stranami, kde byli lidé, které jsem znal, řekl naší redakci zpěvák Milan Drobný. Divákům, kteří přijdou na koncert, slibuji, že uslyší spo..

Milan Drobný: Nemůže mě štvát něco, co se nedá ovlivnit
Praha /ROZHOVOR/ – Jiří Suchý, Miro Žbirka, Yvonne Přenosilová, Yvetta Simonová, Václav Neckář, Petra Janů, Leona Machálková, Petr Kolář, Kamelie či Ondřej Ruml. Ti všichni – včetně doprovodného Charlie bandu Charlieho Blažka – se 13. ledna 2015 stanou ho..

Milan Drobný oslaví sedmdesáté narozeniny galakoncertem v Lucerně Milan Drobný oslaví sedmdesáté narozeniny galakoncertem v Lucerně
Agentura Martin Production Vás srdečně zve na narozeninový galakoncert zpěváka Milana Drobného, k jeho 70. narozeninám. Tento zpěvák spolu s Vámi rád oslaví 50 let své profesionální kariéry, zahrnující 15 alb, kterých se prodalo dva miliony kusů a ..

Milan Drobný a Antonín Panenka jsou kamarádi od dětství. Co spolu prováděli Milan Drobný a Antonín Panenka jsou kamarádi od dětství. Co spolu prováděli
Zpěvák Milan Drobný (69) a česká fotbalová legenda Antonín Panenka (65) se znají už dlouhá léta a pojí je pevné přátelství, které vydrželo do dnes. Teď na sebe prozradili, co vyváděli jako školou povinní chlapci. Na dětství vzpomíná Milan moc rád. Pro..

Milan Drobný oslavil narozeniny dárkem pro nadační fond Veselý senior Milan Drobný oslavil narozeniny dárkem pro nadační fond Veselý senior
Tento týden dodatečně oslavil své 70. narozeniny zpěvák Milan Drobný velkým galakoncertem v pražské Lucerně a jak se zatím šíří kuloáry, byl to koncert roku. Tak to alespoň znělo z úst návštěvníků a médií k prasknutí narvaného sálu uprostřed Václavského n..

Zemřel Karel Gott
Co všechno se bude psát a vysílat?..

Karel Gott se oženil! Karel Gott se oženil!
No to to trvalo! ;o)..

Karel Gott beatboxuje… Karel Gott beatboxuje…
Ať je to playback nebo ne, je to prostě vtipný ..

Karel Gott prezidentem? Karel Gott prezidentem?
Domnívám se, že jde pouze o logické následky nedůsledného přístupu Václava Havla a spol. k někdejší nomenklatuře v listopadu a prosinci roku 1989. Oháněli se tehdy humanitou a razili heslo "Nejsme jako oni!". Díky tomu jsme dneska tam, kde jsme. Neodbytně..

Rapper Karel Gott Rapper Karel Gott
Karel je prostě dobrej: Božský Karel svolil k nečekané fúzi. Zpívá v jedné písni na desce německého rappera Bushida, která nese název Heavy Metal Payback...

Milan Drobný – koncert roku v pražské Lucerně, na který se bude dlouho vzpo Milan Drobný – koncert roku v pražské Lucerně, na který se bude dlouho vzpo
Své 70. narozeniny dodatečně oslavil zpěvák Milan Drobný velkým galakoncertem v pražské Lucerně a podle ohlasu to byl koncert roku. ..

Karel Gott, Intelektuál a Hňup Karel Gott, Intelektuál a Hňup
Pozor! Intelektuál a kouše! ..

Olga Lounová a Karel Gott - Dál za obzor Olga Lounová a Karel Gott - Dál za obzor
Exkluzivní premiéra duetu Dál za obzor, ve kterém se dali dohromady Karel Gott a Olga Lounová...

Volba na internetu: ať je prezidentem Karel Gott !
Zvolte si za prezidenta Karla Gotta nebo Přemka Podlahu... na internetu..

Karel Gott slavíka za rok 2009 nezískal!
Kdo vyhrál? Co řekl? A nechtěli byste to být vy?..

Karel Gott pokřtí gorilí mládě Karel Gott pokřtí gorilí mládě
V neděli 30. května 2010 dostane jméno nejmladší gorila narozená v pražské zoo a sameček Tatu oslaví třetí narozeniny. ..

Brzobohatý Karel Gott, Superstar Klaus i Mattoni
Letos slavíka nedostanu... Mým nástupcem je Chodúr, ač mi dal Václav Klaus medaili... VIDEO ..

Karel Gott a Honza Nedvěd: Kdo je lepší balič? Karel Gott a Honza Nedvěd: Kdo je lepší balič?
Netradičně otevřený pohled na legendy české populární hudby a nepřekonatelné baliče. Jakpak na to pánové pravděpodobně šli? Co asi podnikali, aby se nestali rekordmany v počtu dětí? Jaké měli postoje k mladým dívkám? Ozvou se nám pamětnice? :)..

Karel Gott: Muž, který ovládl Česko i Slovensko Karel Gott: Muž, který ovládl Česko i Slovensko
Ak niekde, hocikde na svete, poviete alebo sa zmienite o „The Golden Voice of Prague“ alebo respektíve o „Die Goldene Stimme aus Prag“, všetci hneď budú vedieť, o kom hovoríte. ..

raper Bushido připravuje album, bude na něm i Karel Gott! raper Bushido připravuje album, bude na něm i Karel Gott!
Ani se mi tomu nechce věřit a i když to sem teď píšu, stejně mi to připadá absurdní. Ale je to skutečně tak, božský Kája bude hostem na Bushidově nové desce... ..

http://videoklipy.diskofil.cz/karel-gott/davne-lasky
libi se mi videoklip hezky udelany muzete jeste neco od karla gotta pridat..

Zajímavé analogie, Karel Gott, Gustav Husák, Pinochet Zajímavé analogie, Karel Gott, Gustav Husák, Pinochet
Včera bylo výročí odstoupení posledního diktátora naší republiky Gustava Husáka. Je to zajímavá analogie, včera zemřel také, chilský diktátor Augusto Pinochet. Vzpomínám si jak za Jana Pavla II, bylo to v totalitní době našeho státu, jak se ho ptali novin..

Přámá volba na internetu aneb Ať je prezidentem Karel Gott ! Přámá volba na internetu aneb Ať je prezidentem Karel Gott !
Zvolte si za prezidenta Karla Gotta nebo Přemka Podlahu. Je to na vás.Hlasování online...

Druhé největší zklamání EURA 2008 Druhé největší zklamání EURA 2008
Po hanebném výkonu (především ve druhé půli) pro náš výběr končí evropský šampionát. To však není jediné zklamání. I přes to si myslím, že bysme měli někomu poděkovat. Zaslouží si to!..

TL