Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237513  Nejlepší 

MYSLIVOST: Komu se nelení, tomu se jeleni. Jelení pikantní guláš s bramboro Obrázek

MYSLIVOST: Komu se nelení, tomu se jeleni. Jelení pikantní guláš s bramboro Otevře se v novém okně

Cibule orestovaná do zlatova, pak maso. Poté jsem ho podlil vínem a nechal vyvařit. Červená paprika zalil vývarem a dusil do měkka. Zahušťuji tak, že jemně posypávám polohrubou moukou a míchám. Opakuji do požadované konzistence a pak provařím. Přidal

Komentuj! Linkovali: Přidat George H
Podobné:

MYSLIVOST: Jelení říje zážitek zkušených myslivců v září do poloviny října MYSLIVOST: Jelení říje zážitek zkušených myslivců v září do poloviny října
Říje, při které samci svádějí souboje o vedoucí postavení ve skupině laní, probíhá od poloviny září do poloviny října. Laň je březí 33 až 34 týdnů a v květnu nebo červnu klade obvykle jednoho koloucha. Velmi působivý je zážitek v období jelení říje v ho..

Komu se nelení, tomu se zelení
Strana Zelených v povolebním jednání...

Neuvěřitelný hulk - komu se nelení, tomu se zelení Neuvěřitelný hulk - komu se nelení, tomu se zelení
Bude se vám líbit, když se rozzlobí...

Pravý jelení lůj #Srandičky Pravý jelení lůj #Srandičky
Jak se dělá pravý jelení lůj? Jednoduše narvete jelena do tyčinky...

Jeleni v reklamě na pivo /video/ Jeleni v reklamě na pivo /video/
Koho by kdy napadlo dát dohromady stádo jelenů, skupinu Prodigy a produkt pivo? Režiséra Gartha Davise v reklamě na pivo Tooheys (Nocturnal Migration) ano. ..

Pravý hospodský guláš: hovězí guláš z kližky Pravý hospodský guláš: hovězí guláš z kližky
Pravý hospodský guláš? Zásadně se hovězí guláš dělá z kližky. Doporučovala to i ČSN norma v bývalém Československu. Recept na hospodský guláš dle normy ČSN v receptáři prima nápadů pro šikovné ruce HOBBYs.CZ...

Největší bytoví developeři v Praze: Komu se daří a komu ne
Developerský trh v Praze se v posledních měsících velmi silně zkoncentroval. Pět nejsilnějších developerů ovládá v Praze téměř 50 procent trhu, deset největších hráčů pak 66 procent. Co se to děje?..

Pikantní maďarská kuchyně Pikantní maďarská kuchyně
Při vyslovení maďarská kuchyně nám přijde na mysl guláš nebo čabajské klobásy. Však gastronomie Maďarska je mnoho pestřejší. ..

Pikantní pomazánka z cukety Pikantní pomazánka z cukety
Pikantní pomazánka z cukety se výborně hodí na topinky, jako podklad na chlebíčky či jako zpestření vašeho spolu u zahradního grilu...

Beef Jerky: Pikantní sušené hovězí Beef Jerky: Pikantní sušené hovězí
Hned po klasické “české” Horalce je pro mně asi nejlepší svačinkou na cesty sušené maso Beef Jerky.....

Pikantní omáčka ke grilovanému masu, či k párkům, klobáskám Pikantní omáčka ke grilovanému masu, či k párkům, klobáskám
Velmi jednoduchá výroba, bez éček a jiných šmakulád. Lze připravit dopředu a uchovat v ledničce...

MYSLIVOST MYSLIVOST
Divoká prasata se nejraději zdržují ve smíšených, popřípadě listnatých lesích s příměsí dubu a buku. Jsou to všežravci prospěšní lesu, ale málo vítanými návštěvníky polních kultur. A tito černí rytíři, kteří jsou vlastně spíše věčnými psanci, v listopa..

MYSLIVOST greathunting.eu MYSLIVOST greathunting.eu
PAMATUJTE NA FILM O MYSLIVCÍCH Slavnosti sněženek! ? Jakost zvěřinových pokrmů má být v plném souladu s jejich úpravou při podávání. Zákusky a studené pokrmy upravujeme a podáváme na mísách kovových (nerez nebo stříbro), porcelánových i skleněných. P..

Myslivost podložky pod paroží Myslivost podložky pod paroží
Vyrábím trofejní podložky a hledám staré jako inspiraci s parožím i bez uvítám i fotografie (finanční odměna) ..

 Nesnáším myslivost a myslivce Nesnáším myslivost a myslivce
Proč jen nemůžou být jedny prázdniny v klidu. ..

MYSLIVOST: Čekaná na Větrné Hůrce MYSLIVOST: Čekaná na Větrné Hůrce
Včera kolem 10. hodiny jsme s bratrem vyjeli z domu podívat se na divočáky. Vše bylo jako obvykle v pořádku, až na to že jsem v revíru zjistil, že nemám dalekohled. Jediné řešení bylo zajet si půjčit dalekohled od hospodáře. Ten mi dalekohled půjčil a tak..

MYSLIVOST: Podzimní večery u lesa MYSLIVOST: Podzimní večery u lesa
Příběh je vyprávěný na sociální síti...je dobře napsaná zkušenost, která může poskytnout mnoho informací nejen pro myslivce a přátele přírody. Osamocený lov a pohyb ve ztížených podmínkách přináší volbu rychlého rozhodování a adrenalinového nadšení. Pro..

GREAT HUNTING: Jak šel čas historie zla a myslivost měnila barvy, krajinu a GREAT HUNTING: Jak šel čas historie zla a myslivost měnila barvy, krajinu a
V přírodě však platí, že jakýkoliv druh, který nadměrně loví, anebo nadměrně využívá zdroje, na kterých je při své obživě závislý, přírodní selekce tohoto predátora dříve či později vyřadí.“ Konec citace. Celý svůj život jsem věnoval přírodě svou pozor..

GREAT HUNTING: O myslivosti a lidech. Názory myslivců, Příroda a myslivost,
Odsuzovat někoho, že střílí zvěř nebo toulavé psy a mít přitom plnou pusu telecího řízku, je velmi neuvážené. Život na této planetě je tak zařízen: ze smrti jednoho organismu vzniká život druhého. Člověk na tom nic nezmění. Najdou se lidé - vegetarián..

MYSLIVOST: Zvěřina a kuchyně myslivce recepty příprava postupy naložení zvě MYSLIVOST: Zvěřina a kuchyně myslivce recepty příprava postupy naložení zvě
K pečení používáme především kýtu, hřbet, ale i plec nebo panenskou svíčkovou. Protože je zvěřina suchá, prošpikujeme ji slaninou bez kůže. Při pečení, abychom zabránili úniku bílkovin, opečeme maso zprudka po všech stranách. Na výpeku pak osmažíme zel..

MYSLIVOST: Skvělá kančí kýta na víně. Ke kančímu masu se do omáčky nebo i p MYSLIVOST: Skvělá kančí kýta na víně. Ke kančímu masu se do omáčky nebo i p
Očištěné maso marinujeme a pak připravujeme pečené nebo dušené. Doplňujeme opět větším množstvím cibule, divokým kořením a připravujeme na smetaně nebo na víně. Ke kančímu masu se do omáčky nebo i při pečení doporučuje šípková zavařenina. Pokud ji nemám..

MYSLIVOST: Pokud je klid v honitbě a třeba prší černá vychází i za světla MYSLIVOST: Pokud je klid v honitbě a třeba prší černá vychází i za světla
Pokud je klid v honitbě a třeba prší, černá vychází i za světla - zejména v lesním porostu, kde selata bachyně neudrží - hlad donutí se ukázat i před posedem, kde se krmí... ..

MYSLIVOST: Krmeliště černé zvěře Siga webové kamery opět v provozu! MYSLIVOST: Krmeliště černé zvěře Siga webové kamery opět v provozu!
Přišla zima a zvěř strádá tam kde se nepřikrmuje. Díky webové kameře opět můžeme online sledovat krmeliště černé zvěře v Estonsku. A to nepřetržitě 24 hodin. V noci je krmení osvětleno. Tentokrát je přehrávač na nové adrese Siga zde. Pozorujte. S..

MYSLIVOST: Krajina vítá nový den je nové ráno a Ivan Mládek zpívá o Jóžinov MYSLIVOST: Krajina vítá nový den je nové ráno a Ivan Mládek zpívá o Jóžinov
Ptáci, probuzeni svěžím vzduchem svítání rozezpívali krajinu v malé orchestrionky a hbitě se svolávají k prvotní modlitbě. Jejich chrám je čistý a ničím nedestruovaný: krajina jak ji stvořil Bůh. Pravda, lidská ruka vysela kolem široké pásy obchvatů z p..

Guláš TOP 09 Guláš TOP 09
Kalouskův prošlý volební gulášek.....

Fazuľový guláš Fazuľový guláš
nás doma je to obľúbená polievočka, vždy sa dá urobiť inak, pretože strukoviny môžete ľubovoľne kombinovať. Ja varím polievky v 5l hrnci, takže aj ingrediencie sú tomu prispôsobené. Každopádne je to guláš, a takže sa s vážením neobťažujte ..

Mamčin guláš Mamčin guláš
Maso omyjeme a zbavíme tučných částí a blanek a nakrájíme ho na menší části. Cibuli si očistíme a nadrobno nasekáme. Poté ji osmahneme na zahřátém oleji...

Guláš recept Guláš recept
Nejlepší recept na guláš právě na našem webu, originální a chutné recepty které jinde nenajdete. Jako od babičky!..

Segedinský guláš
Recept na výborný segedinský guláš...

TL