Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247285  Nejlepší 

Rakouský Pitztal Obrázek

Rakouský Pitztal Otevře se v novém okně

Údolí Pitztal se nalézá necelých 70 kilometrů západně od Innsbrucku. Tři blízká údolí Pitztal, Kaunertal a Ötztal spolu utvářejí tři hlavní lyžařské dominanty v ötztalských Alpách.

Komentuj! Linkovali: Přidat filialka, Přidat zelenycaj, Přidat maroon6, Přidat udice, Přidat quattroporte, Přidat roomie, Přidat kotoucek, Přidat zelenazelva, Přidat huayra, Přidat Vanquish
Podobné:

Ledovec Pitztal Ledovec Pitztal
Do údolí Pitztal směřuje každým rokem velké množství příznivců lyžování. Po relativně dlouhé cestě je jim odměnou sněhová pokrývka skvělé kvality a hlavně místní..

Údolí Pitztal Údolí Pitztal
Do údolí Pitztal směřuje každou zimní sezónu hezká řádka lyžařů. Do Pitztalu je láká sněhová pokrývka skvělé kvality a především zdejší ledovec. Jeho existence je důvodem, proč v pitztálském údolí se začíná..

Údolí Pitztal Údolí Pitztal
Na ledovci spolu s nedalekým areálem Rifflsee je vyznavačům sjezdového lyžování k dispozici 68 kilometrů sjezdovek. Vybírat si lze mezi těmi nejjednoduššími s modrým poznačením až po ty nejtěžší černé...

Ledovec Pitztal Ledovec Pitztal
Tyrolské údolí Pitztal, které leží mezi známou lyžařskou oblastí Serfaus – Fiss – Ladis a údolím Ötztal se může na rakouské poměry pyšnit hned několika..

Rakouský Sölden Rakouský Sölden
Sölden je jedinou rakouskou oblastí alpského lyžování, kterou tvoří dokonce 3 vrcholy, které se šplhají výše než 3.000 metry nad mořskou hladinu. Jsou nazývány BIG 3 (Velká trojka) a jde o vrcholy Schwarze Schneider (3.370 m),..

Brutální rakouský folklór Brutální rakouský folklór
...ale vůbec nejlepší je ten konec! :-D..

Nedaleko Bratislavy - Rakouský zámek Habsburgů - Schlosshof Nedaleko Bratislavy - Rakouský zámek Habsburgů - Schlosshof
Pár kilometrov od hraníc za Bratislavou možno naraziť na naozaj krásny a bohatý zámok Habsurgovcov, ktorý môže byť zaujímavým tipom na víkendový výlet. Na jeho záhrade, a zvyšku areálu je čo obdivovať, rovnako ako v interiéry. Škoda len, že tie najväčšie ..

Rakouský týden na Euro Jazzu (Český rozhlas) Rakouský týden na Euro Jazzu (Český rozhlas)
Super! Jazz z Rakouska mám moc rád. Tohle je skvělý průvodce jazzem z Rakouska. ..

USA jsou spojencem KLDR a v Rakousku se mluví rakousky USA jsou spojencem KLDR a v Rakousku se mluví rakousky
Jsk média rozdílně referují o "přehmatech" politiků, podle toho, jestli jde o pravici nebo o levici...

Tipy na levnou letní dovolenou: rakouský Königsleiten Tipy na levnou letní dovolenou: rakouský Königsleiten
Zřejmě většina Čechů tráví svou zahraniční letní dovolenou někde u moře. Co ale pro změnu zkusit trochu více akční dovolenou v rakouských Alpách? Pokud máte aspoň trochu rádi pohyb, například jízdu na kole nebo pěší turistiku, v Alpách.....

Cohen:rakouský homosexuál chce svou show Cohen:rakouský homosexuál chce svou show
Asi málokdo dnes neslyšel o Sacha Baron Cohenovi nebo alespoň jednom z jeho alter eg. Britský Cimrman je nyní Bruno a Bruno je sexy... ..

Otcem Masaryka byl možná rakouský císař František Josef I. Otcem Masaryka byl možná rakouský císař František Josef I.
Historici přestávají přistupovat k postavě prvního československého prezidenta s přehnanou úctou. Začínají „strkat nos“ i do jeho soukromí. Rakouští badatelé spekulují dokonce o tom, že jeho otcem možná vůbec nebyl panský kočí Slovák Jozef Masaryk, ale r..

TL