Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236982  Nejlepší 

Tajemství Milana Drobného: V dětství mu zemřeli oba rodiče! Obrázek

Tajemství Milana Drobného: V dětství mu zemřeli oba rodiče! Otevře se v novém okně

Milan Drobný prozradil světu svůj příběh prostřednictvím nostalgických písní, které zazní během jeho koncertu v pražské Lucerně 13. ledna 2015. Zpěvák v nich vůbec poprvé mluví o ztrátě svých rodičů, kteří zahynuli ještě v době, kdy chodil Milan na základ

Komentuj! Linkovali: Přidat Pudink
Podobné:

Galakoncert Milana Drobného k jubileu Galakoncert Milana Drobného k jubileu
V pražském Fusion hotelu proběhla tisková konference k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného „A život běží dál“, který se uskuteční 13. ledna 2015 v Lucerně. A zároveň se zde konal i křest jeho novinkového alba pod stejnojmenný názvem. Sešlo se zde ..

Narozeninový galakoncert k 70. narozeninám Milana Drobného v Lucerně Narozeninový galakoncert k 70. narozeninám Milana Drobného v Lucerně
Narozeninový galakoncert k 70. narozeninám zpěváka Milana Drobného v pražské Lucerně. Účinkují: Milan Drobný, Charlie Band a hosté: Miro Žbirka, Jiří Suchý, Václav Neckář, Petra Janů, Dalibor Janda, Petr Spálený, Petr Kolář, Yvetta Simonová, Leona Machál..

CD Milana Drobného „A život běží dál“ bylo pokřtěno CD Milana Drobného „A život běží dál“ bylo pokřtěno
V pražském Fusion hotelu proběhla tisková konference k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného „A život běží dál“, který se uskuteční 13. ledna 2015 v Lucerně. A zároveň se zde konal i křest jeho novinkového alba pod stejnojmenný názvem. Sešlo se zde ..

Narozeninový galakoncert zpěváka Milana Drobného, slaví 70. narozeniny Narozeninový galakoncert zpěváka Milana Drobného, slaví 70. narozeniny
Narozeninový galakoncert zpěváka Milana Drobného, slaví 70. narozeniny. I když se Milan Drobný narodil 8. prosince 1944, tak oslava v podobě koncertu se uskuteční v úterý 13. ledna 2015 od 19.00 a to po 40 letech od jeho posledního samostatného koncertu ..

Ve Fusion hotelu proběhla TK k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného Ve Fusion hotelu proběhla TK k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného
V pražském Fusion hotelu proběhla tisková konference k narozeninovému galakoncertu Milana Drobného „A život běží dál“, který se uskuteční 13. ledna 2015 v Lucerně. A zároveň se zde konal i křest jeho novinkového alba pod stejnojmenný názvem. Sešlo se zde ..

A život běží dál... jste srdečně zváni na galakoncert Milana Drobného A život běží dál... jste srdečně zváni na galakoncert Milana Drobného
I když se Milan Drobný narodil 8. prosince 1944, tak oslava v podobě koncertu se uskuteční v úterý 13. ledna 2015 od 19.00 a to po 40 letech od jeho posledního samostatného koncertu v pražské Lucerně...

PostSecret - Svěřte své tajemství internetu. Odhalte tajemství jiných PostSecret - Svěřte své tajemství internetu. Odhalte tajemství jiných
Komunitní umělecký projekt, skupinová terapie, lidské příběhy nebo legrace? Díky blogu Post Secret můžeme vstoupit do tajemného a křehkého zákoutí lidských tajemství. (technet.cz)..

V USA se zřítilo letadlo, zemřeli všichni pasažéři i posádka
Podle místního šerifa Jamese Nylanda se letadlo chvíly po startu z místního letiště zřítilo a začalo hořet. Záchranáři už nemohli vytáhnout z trosek nikoho živého. ..

Zpráva dne: Sluníčko svítilo a tři lidé zemřeli při tragické autonehodě
na světě jsou i "talentovanější zákonodárci než ti naši..

Pilot posadil dítě k řízení dopravního letadla. Všichni zemřeli
Špičkový Airbus A310 havaroval poté, co pilotův syn usedl na otcovo místo..

Šťastné dětství
Vyrůstali jste v 60tých, 70tých nebo 80tých letech? Jak jste to vůbec přežili?..

vzpomínky z dětství
Když jsem byl malý kluk, jezdil jsem s rodiči na venkov. Venkov nezaměnitelný a kouzelný ve své obyčejnosti... Do vesničky, která na mapě nevypadá ani jako vesnice, spíš jsou to roztroušené domky po údolí. Bylo to ve věku snad sedmi, možná až deseti le..

SCX - návrat do dětství
Vrhněme se společně k té asi nejoblíbenější hračce převážné většiny mužské populace. Ano, řeč bude o autíčkách, tentokráte v trošku netradiční podobě. Co takhle prožít pár super chvil ve společnosti vaší oblíbené autodráhy? No samozřejmě, to je ono. Jdeme..

Na co rádi z dětství vzpomínáte?
Zavzpomínejte si na věci svého dětství. Co vám dnes chybí?..

Kuky vrací do dětství Kuky vrací do dětství
Dětská představivost hýří nápady a nemožnými skutky, což jak sám Jan Svěrák (režisér) přiznává odlišuje malý svět od dospělých. Nejsou uzavřeni v hranicích pravidel a mohou prožít ve snech cokoli. Dokazují to také scény malého Ondry běžícího po zdech svéh..

Vlak dětství a naděje Vlak dětství a naděje
Jeden z nejlepších českých seriálů natočený famózním Karlem Kachyňou. Příběh z těžké doby 2. světové války, ve kterém vedle Stanislava Zindulky a Heleny Růžičkové předvedlo svůj herecký um i mnoho dalších pánů herců. Seriál je natočený na námět Věry Sládk..

Úvaha na téma: Dětství Úvaha na téma: Dětství
Zajímavá úvaha na téma dětství, doporučuji přečíst...

Návrat do dětství se dřevěnými hračkami
Vraťte se zpět do dětství a objednejte si dřevěné hračky, kojenecké a dětské potřeby na Mimimanie.cz. Krásné hračky pro kluky i holky...

Dětství hackera? hlavně to přežít
Hackeři, nerdi, geekové - žádné z těchto označení, ať už přesně znamená cokoliv, nebývá chápáno právě jako synonymum sociální adaptibility. Tichý blázen, nesmělý, nebo naopak zcela nepřizpůsobivý sociopat, to je celkem jedno. Nakonec si stačí přečíst pár..

Zajistěte svým ratolestem krásné dětství Zajistěte svým ratolestem krásné dětství
Všichni rodiče chtějí pro své děti jen to nejlepší a pokud mezi ně patříte, máte příležitost jim zajistit krásné dětství. Pořiďte svým dětem vybavení, se kterým jim přinesete do života radost a zábavu...

GURMÁN: Babiččiny lahůdky vám připomenou dětství GURMÁN: Babiččiny lahůdky vám připomenou dětství
V letácích informačních center ve Vrchlabí píší, že je tu spousta útulných restaurací a kaváren.....

Jak dětství ovlivňuje výběr budoucího bydlení
Jaký vliv na nás má místo, kde jsme prožili dětství?..

Vintage styl Vám připomene dětství na vesnici! #bydleni #home Vintage styl Vám připomene dětství na vesnici! #bydleni #home
Každý z nás určitě trávil prázdniny u babičky a to obvykle na vesnici. Při vzpomínce na večery s horkým kakaem a čerstvě upečenou buchtou nás zahřeje u srdce. Chcete si tyto vzpomínky pevně uchovat nebo je předat svým dětem? ..

Milan Drobný a Antonín Panenka jsou kamarádi od dětství. Co spolu prováděli Milan Drobný a Antonín Panenka jsou kamarádi od dětství. Co spolu prováděli
Zpěvák Milan Drobný (69) a česká fotbalová legenda Antonín Panenka (65) se znají už dlouhá léta a pojí je pevné přátelství, které vydrželo do dnes. Teď na sebe prozradili, co vyváděli jako školou povinní chlapci. Na dětství vzpomíná Milan moc rád. Pro..

Odejde Kaká z Milána? Odejde Kaká z Milána?
Bohatí šejkové, majitelé Manchesteru City, si nechtějí nechat zajít chuť na záložníka Kaká a připravují mu stále lákavější nabídky. Odolá Brazilec nabízeným milionům?..

Stránky moderátora Milana Hrbáčka Stránky moderátora Milana Hrbáčka
Osobní stránky moderátora, promotéra a obchodníka Milana Hrbáčka - manažera hudebních skupin Český Ruce a Poslední Pokus..

Otazníky kolem Milana Kundery
Podle zveřejněného zápisu Milan Kundera prokazatelně neudal špeha a nelegálního emigranta. To učinila paní Militká...

Svět malování Milana Smetany Svět malování Milana Smetany
Pohled do světa malování Milana Smetany formou videoklipu...

Útok Milana Knížáka na Karla Gotta
"Myslím si, že už nemávůbec žádný hlas. Už to nemá vůbec žádný smysl, aby zpíval dál. Nepřináší to žádnou novou informaci ani novou rozkoš, vlastně nic,Gott bude sbírat Slavíky dokud neskoná.Je to ostuda naší společnosti," ..

TL