Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238458  Nejlepší 

Poodlebleed - přestáváme podporovat IE 6 Obrázek

Poodlebleed - přestáváme podporovat IE 6 Otevře se v novém okně

Počínaje dnešním dnem přestáváme podporovat na našich serverech internetový prohlížeč Internet Explorer 6. Prohlížeč můžeme označit za muzejní a hlavně kriticky nebezpečný.

Komentuj! Linkovali: Přidat riddick
Podobné:

Microsoft bude podporovat Blu-ray
Na konferenci MIX08, která se konala minulý týden v Las Vegas, zazněla zajímavá slova ohledně podpory vítězného HD formátu Blu-ray ze strany dřívějšího zastánce a propagátora konkurenčního HD DVD. Vyjádření přišlo naživo přímo od Steva Ballmera, CEO spole..

OpenOffice budou podporovat rozšíření
...podobně jako Thunderbird nebo Firefox..

GMail bude podporovat IMAP GMail bude podporovat IMAP
Na některých účtech už to funguje, na jiných si ještě počkáte. Ale IMAP přichází!..

Microsoft Office 2007 bude podporovat ODF
Nový kancelářský balík Microsoft Office bude vedle vlastního Open XML podporovat i ODF (Open Document Format) a vzájemnou konverzi mezi nimi díky Open XML Translator Project. Podle Microsoftu je jednou z výhod jeho Open XML rychlost. Za formátem ODF stojí..

Budoucí prezident nemůže podporovat znásilnění
Vážený pane Zemane, Váš výrok o znásilnění jako evoluční výhodě, který navíc zazněl v přímém přenosu v televizní debatě, je zcela nepřípustný a neomluvitelný. Při vší úctě k Vaší oblibě bonmotů byste jakožto soudný člověk měl rozpoznat, že tohle už bylo d..

FutureMotion: ČEZ bude podporovat elektromobily a obnovitelné zdroje
Elektromobily, fotovoltaika, elektráren na biomasu a dalších malých lokálních zdrojů. To je vize společnosti ČEZ pro další desetiletí, shrnutá v plánu FutureMotion – Energie zítřka. V čem tedy budeme v roce 2020 jezdit a jak budeme vyrábět elektřinu?..

Xbox 360 bude díky aktualizaci podporovat i rozlišení 1080p
Na přehlídce Tokyo Game Show bylo oznámeno, že konzole společnosti Microsoft bude díky softwarové aktualizaci zvládat i rozlišení 1080p. Doposud zvládá konzole rozlišení 720p a 1080i. Rozlišení 1080p, tedy 1920 x 1080, bude podporovat .....

Google Docs by měly podporovat až 90 % funkcí MS Office - Root.cz Google Docs by měly podporovat až 90 % funkcí MS Office - Root.cz
Google plánuje pro svůj online kancelářský balík Google Docs rozšířit množství podporovaných funkcí až na 90 % funkcí MS Office. Uvedl to Amit Singh, šéf enterprise divize Google, v rozhovoru pro server Allthingsd.com...

Chcete-li také světový mír, přestaňte podporovat tuto podvodnou praktiku… Chcete-li také světový mír, přestaňte podporovat tuto podvodnou praktiku…
Překvapivá skutečnost, které umožnila vést téměř všechny války za posledních 150 let. Odmítněte ji dále akceptovat a světový mír je na dosah ruky. Nejen na mezinárodních konferencích se mluví o potřebě světové míru. Tak proč jej ještě nemáme?..

TL