Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237850  Nejlepší 

Sukulenty na zahradě Obrázek

Sukulenty na zahradě Otevře se v novém okně

Mnozí začínající zahrádkáři se někdy obávají, zda jim zasazené rostlinky budou prospívat, zda neuhynou, jak je pěstovat a ošetřovat. Kdo se bojí přehnaně, měl by začít se sukulenty, které jsou většinou velice nenáročné. Sukulenty totiž díky své struktuře

Komentuj! Linkovali: Přidat dusivk
Podobné:

Sukulenty Sukulenty
Osobní stránky věnované sukulentům. Fotogalerie, databáze, popis druhů a pěstování...

Méně známé japonské sukulenty Méně známé japonské sukulenty
Troufám si tvrdit, že na pomyslném žebříčku atraktivních a vyhledávaných rostlin, se rod Orostachych drží na jednom z čelních míst. U nás se v zahradách již běžně pěstují zimovzdorné druhy Orostachych boehmerii a Orostachys spinosa..........

Sukulenty ve Fata Morganě a Tanzánie na prodej Sukulenty ve Fata Morganě a Tanzánie na prodej
Alespoň mírně jedovaté nebo jinak užitečné musejí být sukulenty, které vystavuje Botanická zahrada hl. města Prahy ve skleníku Fata Morgana. A navíc k tomu čeká návštěvníky rej barev, zvířat a život v Tanzánii. ..

Web o zahradě Web o zahradě
Pokud hledáte informace o zahradě, údržbě, tipy a triky a videonávody pak zde si přijdete na své...

Sucho v záhrade Sucho v záhrade
Na mnohých miestach sa v zemi objavujú hlboké pukliny. Kým v trávniku nám až tak nevadia, pri rozpadajúcom sa chodníku to ošomreme, pri koreňoch viniča alebo iných rastlín to môže znamenať hotovú pohromu...

Sýkorky v záhrade Sýkorky v záhrade
Spevavé vtáky na jar a v lete veľmi pomáhajú záhradkárom. Pre seba a svoje potomstvo potrebujú hmyz, ktorý by inak spôsoboval škody na porastoch. No keď mrzne a sneží, nijaký hmyz a ani bobule či semená nemajú k dispozícii. Musíme sa o ne postarať my. ..

Nový rok v záhrade Nový rok v záhrade
Prelom rokov je obdobím osláv, bilancovania aj plánovania. A tiež oddychu a napchávania sa dobrotami. V takej chvíli dobre padne prechádzka na čerstvom vzduchu. Tak prečo sa nevybrať na prechádzku do svojej záhrady? Síce sme najprv museli prejsť pár kilom..

Ako ekologicky na osy v záhrade? Ako ekologicky na osy v záhrade?
Sedíte si na svojej obľúbenej lavičke na záhradke a sledujete život okolo. Pokiaľ vládne jar a kvitnú stromy, počúvate bzukot včiel s uspokojením, pretože viete, že opeľujú kvety a tým zabezpečia bohatú úrodu. Avšak počas leta, keď už ovocie dozrieva, bzu..

V zoologické zahradě
Opice a lidé si jsou tak podobní ..

Zpevnění svahu na zahradě
Svahovité terény, sypká půda, padající kamení...jak snadno, levně a rychle zpevnit bortící se svah a rozumně odvádět dešťovou vodu?..

Stránky o bydlení a zahradě
Stránky združují články o zahradě, pěstování a bydlení...

Zalévání v zahradě snadněji Zalévání v zahradě snadněji
Nyní se vám možná zdá zbytečné hovořit o zalévání rostlin v zahradě. Ale když přijde ten správný čas, budete mít málo času na něco jiného a tak je právě teď nejvhodnější období připravit si zahradní nářadí. Nebo upravit si ho tak, aby se nám s ním pracova..

Články o domě a zahradě
Zajímavé články o zahradničení a údržbě domu...

Romantická zákoutí v zahradě Romantická zákoutí v zahradě
Romantická zákoutí v zahradě - zvědavé pohledy z venčí nebudou mít šanci, popínavé a vysoké rostliny zahalí vaše zahradní posezení do hustého závoje květů..

Poriadok v záhrade nadovšetko Poriadok v záhrade nadovšetko
Jar je obdobím veľkého upratovania. Záhradku nevynímajúc. Aj vy ste ostrihali stromy, vyhrabali či prerezali trávnik alebo okopali jahody a teraz špekulujete nad tým, ako sa tej obrovskej kopy lístia, buriny či suchých konárov zbaviť? Nerobte to. Keď toti..

Kouzlo jezírka na zahradě
Jezírko na vaší zahrádce vykouzlí zajímavý a oživující prvek. Můžete se také spolehnout na zvukovou proměnu celého místa. Nedůležitější ale je, aby jezírko bylo vždy čisté a bez nečistot. ..

Ordinace v růžové zahradě Ordinace v růžové zahradě
Stránky věnované seriálu Ordinace v růžové zahradě, který vysílá TV NOVA. Na stránkách najdete aktuální info o seriálu, zajíkmavosti o postavách, ale také celé díly seriálu online...

Ordinace v růžové zahradě Ordinace v růžové zahradě
obtížná volba..

Ordinace v růžové zahradě 2 Ordinace v růžové zahradě 2
Stránky o populárním seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 - sledujte aktuální díly...

Únor na zahradě i v bytě
Únor na zahradě i v bytě...

Relaxujte na zahradě – pořiďte si houpací síť
Houpací sítě jsou skvělým doplňkem do zahrad i interiérů, například dětských pokojů. V pohodlné houpací síti si odpočinete a zrelaxujete po celodenní námaze. Prohlédněte si nabídku společnosti KvŘezáč...

Ježek na mé zahradě :: Belgický ovčák Ježek na mé zahradě :: Belgický ovčák
Neznámý tvor na mé zahradě. Záhada vyřešena. Belgický ovčák Fido na své zahradě, kterou hlídá zahlédl neznámeho tvora a ihned přivolal svého pána...

Moje nahá sousedka na zahradě! #sex Moje nahá sousedka na zahradě! #sex
Ahoj, včera jsem nafotil nahou sousedku na zahradě. Co na to říkáte dobré že? :-D www.sousedka.8u.cz..

Přestaňte se na zahradě lopotit s plevelem
Netkaná textilie černá paří k nejlepší ochraně proti UV záření, mrazu, dešti i krupobití. Pokud se nechcete na zahrádce plazit ve vedru a vytrhávat plevel, pak rozhodně na netkanou mulčovací textilii nezapomeňte!..

Jak vyzrát na podzimní úklid na zahradě? Jak vyzrát na podzimní úklid na zahradě?
Podzim je obdobím, ve kterém dochází v přírodě k mnoha změnám. Pokud chcete i v této době udržet svou zahradu v co nejlepším stavu, budete muset přiložit ruku k dílu. Na podzim se toho totiž dá udělat skutečně mnoho, a to včetně založení kompostu…..

Váš flek na zahradě, kde si odpočinete i za deště Váš flek na zahradě, kde si odpočinete i za deště
Pergoly. Jsou skvělým doplňkem na zahrady. Můžete zde prožít mnoho dobrodružství s dětmi nebo romantické chvíle s partnerkou...

Práce v květnu na zeleninové zahradě
Na zahradě to v květnu bují, roste, kvete, voní. Nevíte, kam dřív skočit. Trávník je nutné posekat. Plevel přerůstá pracně vysetou mrkev. Současně sklízíte i první plody své práce – třeba ředkvičky nebo saláty. Na jaká práce v květnu na zeleninové zahradě..

Jak připravit záhon: Březen na zahradě
Jaro je tady, slyšet je všady! Když se zaposloucháte, uslyšíte radostně zpívat ptáky, objevuje se první hmyz a stromy nasazují pupeny. Žádný zahrádkář nemůže v takové době vydržet doma. Táhne ho to ven, potřebuje se dotýkat země, cítit její sílu a vláhu...

On-line magazín o bydlení a zahradě
Magazín o bydlení a zahradě nabízí řadu zajímavých a užitečných článků, pokud si zařizujete bydlení, rekonstruujete nebo se chcete jen inspirovat, co je zrovna trendy. Dozvíte se něco nového a dostanete pár tipů, jak vylepšit vaši domácnost a zahradu..

TL