Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236522  Nejlepší 

Komentuj! Linkovali: Přidat FranzJosef1, Přidat belocka, Přidat zard
Podobné:

Víte jak vidí lidé s očními vadami? Podívejte se na svět jejich očima! Víte jak vidí lidé s očními vadami? Podívejte se na svět jejich očima!
Jistě jste už slyšeli pojmy krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, šedý zákal, makulární degenerace či zelený zákal. Víte však, jak lidé s těmito očními vadami a nemocemi doopravdy vidí? Podívejte se na krátké video!..

Cizinci u nás #Video Cizinci u nás #Video
V České republice přetrvává jednolitý stereotypní pohled na cizince - Rusové jsou mafiáni, Ukrajinci námezdní dělníci a Vietnamci stánkaři. Osobní příběhy jednotlivců, jejich důvody pro odchod z vlasti, jejich problémy s životem v České republice i jejich..

Cizinci nezvládají splácet své hypotéky
Realitní trh v cizině na tom není nejlíp. Lidé mají problémy splácet hypotéky a ceny nemovitostí klesají. Takže by na prodeji prodělali...

G3 nákupné město při Vídni a samí cizinci v Primarku G3 nákupné město při Vídni a samí cizinci v Primarku
V známém obchodě PRIMARK je to to samé. Jak v Londýně, tak také ve Vídni jsou v Primarku ve velké míře přistěhovalci. Nabídka obchodu láká všechny, bez rozdílů kultury, původu, nebo konta. Kromtoho nové G3 možno pokládat za vyjímečné pro fontány ze kterýc..

Bezzubé Čechy Bezzubé Čechy
Jak moc si ceníme své zuby a za kolik jsme ochotní se jich vzdát..

Čechy v obrazech Čechy v obrazech
Zdají se vám Čechy nudné, cestujete raději do zahraničí? Nenechte se mílit a vydejte se spolu semnou na cesty slovem i obrazem...

Veni, vidi, tn.cz
Projekt tn.cz je s velkou pravděpodobností odsouzen k úspěchu...

Jak to vidí jinde ? Jak to vidí jinde ?
Jestli jste paranoidní a bojíte se ,že váš blog nezobrazuje validně můžete vyzkoušet tuto stránku http://browsershots.org/ kde se můžete podívat jestli se blog zobrazuje ostatním na jiném OS stejně jako vám nebo jaký prohlížeč ukazuje chyby...

Jak to vidí surfaři Jak to vidí surfaři
Úžasné obrázky z pod vln..

Jak to vidí Lanfear-air Jak to vidí Lanfear-air
vypečené fotočky..

Google vás vidí
Sleduje vás google pomocí cookies?..

Kdo chce zabít Čechy? Kdo chce zabít Čechy?
Kdo vyhrál válku? Na rovinu, SSSR to by sám nezvládl...

Kdo chce zabít Čechy Kdo chce zabít Čechy
Co vlastně učí čeští učitelé české děti na školách? Nenávidět pravdu, papouškovat komunismustické lži, levičácký populismus, nacionalismus a multikulturní sebevraždu? Kdo to učí, a podle čeho naše děti dějinám?..

Čechy věda nezajímá Čechy věda nezajímá
Na aktuálně.cz si můžete přečíst článek o tom, jak jsme dopadli v průzkumu eurobarometru, který porovnával zájem lidí o vědu. Žádná sláva - jak jinak...

EU-Protektorát Čechy a Morava EU-Protektorát Čechy a Morava
Opět uteklo 20 let. Pro naší zemi už tradičně osudová etapa. Co nás čeká teď... ?..

Závist je 11. přikázáním jen pro Čechy Závist je 11. přikázáním jen pro Čechy
Text je o „lidech“, kteří se domnívají, že jsou nadřazeni druhým, je o „lidech“ naprosto bezectných, hloupých a nevzdělaných. Je jedno že jsou tito hlupáci a nečestné zrůdičky české národnosti jako my, jsou prostě póvl, odpad, nuly.....

Kam o prázdninách, Čechy či cizina ? Kam o prázdninách, Čechy či cizina ?
Kam o prázdninách na výlety. Ryby: Milujete vody. Kanárské ostrovy, Austrálie, Sicílie. Nebo Lipno, to je taky pro vás to pravé...

Podzemní Čechy II #Video Podzemní Čechy II #Video
Druhá řada seriálu o umělém podzemí České republiky, vytvořeném lidskou rukou, především pak historickým hornickým dílům. Pořadem provází osvědčený Václav Cílek - geolog, klimatolog, spisovatel a popularizátor vědy. ..

Jak vidí hody chasa Jak vidí hody chasa
Hody v Hustopečích byly odjakživa slaveny na sv. Václava, patrona katolického kostela na Dukelském náměstí. Když loni na podzim otiskly Hustopečské listy, že „ve vzduchu leží otázka ..

Co na tom Aerobicu všichni vidí?
Asi každý z náš už někdy slyšel o aerobicu. Ale ne všichni z náš už zkusili navštívit alespoň ukázkovou hodinu. Jaké tedy cvičení aerobiku vlastně je. Co je na tom aerobicu vlastně tak úžasného ?..

Svatba - jak to vidí chlapi Svatba - jak to vidí chlapi
Svatba - je toho plný Net. Kdybych byl mimozemšťan, myslel bych si, že je to nějaký rituál, kde pobíhají samičky lidského druhu v bílých hadrech s komparsem(vč. samečka). Jak svatbu vidí chlapi? Nutné zlo? Povinnost? Hezky strávený den?..

Veni, vidi, Vegas!
Mocní bohové spolu tvrdě bojují, všude šlehá oheň, kolem stojí antické sochy. Kde tohle můžeme zažít? Při natáčení historického filmu? Ne, tohle se děje pravidelně v Las Vegas. V centru světového hazardu najdeme vůbec celou řadu výjevů ze vzdálených koutů..

Jak to vidí Jiří Paroubek
„Umím si představit, že pokud bych byl úspěšným politikem, tak bych se mohl o tuto funkci (prezidenta ČR) někdy v budoucnosti ucházet.“ (22. 4. 2007 v pořadu Nedělní partie TV Prima, zdroj: idnes.cz) a další pravdy ;o)..

Jak myš vidí netopýra? #Obrázek Jak myš vidí netopýra? #Obrázek
Obrázek: Jak myš vidí netopýra, Nu, přesvědčte se sami ;-)..

Kosovo - jak to vidí Yetty Kosovo - jak to vidí Yetty
Yettyho osobní názor na situaci v Kosovu. Řekněte i vy svůj názor!..

TN.cz - jak ho vidí jeho šéfredaktor
Zdeněk Šámal a jeho pohled na TN.cz...

Jak ožrala vidí svět Jak ožrala vidí svět
Trochu alkoholu v krvi a svět se vybarvuje příjemněji. Alespoň pro ožralu, který má tolik štěstí... ..

Slepec vidí hovno
Hustý video s Vojtou Kotkem a Mádlem o slepcích...

Meteoservis WM - počasí pro Čechy a Slováky Meteoservis WM - počasí pro Čechy a Slováky
Zcela nová aplikace pro Windows Mobile zařízení se zaměřením na území České republiky a Slovenska. K dispozici je zcela zdarma, tedy jako freeware. Nyní můžete mít kvalitní a detailní předpověď i aktuální informace stále u sebe...

TL