Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238688  Nejlepší 

O portském víně Obrázek

O portském víně Otevře se v novém okně

Zajímavý článek o portském víně. Dozvíte se, jak se vyrábí portské víno, jak se portské víno pije i kde se vyrábí. Zkrátka vše důležité, co o portském potřebujete vědět.

Komentuj! Linkovali: Přidat michal.dolezal92
Podobné:

Mobilninet.cz: O VÍNĚ Mobilninet.cz: O VÍNĚ
Je neodmyslitelným společníkem pro chvíle pohody: “K lidskému štěstí a k úsměvné pohodě patří prostřený stůl, víno, přátelé a hudba.” (Homér) Prý nás vede k upřímnosti a pravdě: “Ve víně je pravda.”..

Je na vine Windows 10?
Ľudia bezhlavo odklikávajú “OK” tlačítko a ani nevedia, s čím súhlasili. A potom povedia, že to počítač. Alebo si stiahnu (málokedy kúpia) nejaký program a ani sa nepozrú do menu, aké sú tam položky, nepozrú help, aké sú možnosti. A nič si o tom programe ..

Recept - králík na víně s tymiánem Recept - králík na víně s tymiánem
Králík je takové milé domácí zvířátko, které je v některých domácnostech považováno za váženého člena rodiny, jinde je naopak stahováno z kůže a na jídelníčku se vyskytuje nevítaně často...

dušený úhoř v červeném víně dušený úhoř v červeném víně
tak tohle je určitě zajímavý .už seměl úhoře na mnoho způsobů ,ale na červeným víně ne.určitě by ste to měli skusit...

Rezignoval jsem na XHTML, na vině je Google
Když jsem v pondělí na tento web nasadil Google AdSense, řešil jsem mraky problémů s Google JavaScriptem. Tento je psán bez použití DOM, postaru, jen za pomoci primitivního document.write()... (123 slov)..

Podvody v rozhlasových soutěžích - na vině je marketing Podvody v rozhlasových soutěžích - na vině je marketing
Ja a proč se podvádí v rozhlasových soutěžích...

O víně - základní informace pro milovníky dobrého vína
Víno je alkoholický nápoj, připravovaný kvašením plodů z vinné révy. K pestrosti vín přispívá především vyzrálost plodů, původ jednotlivých odrůd, oblasti pěstování a způsob jejich výroby. Podle vyzrálosti plodů použitých k výrobě se vína dělí .....

Hovězí líčka na červeném víně podle Pohlreicha Hovězí líčka na červeném víně podle Pohlreicha
Hovězí líčka na víně, recept. Hovězí líčka: Opravdu je „vynalezl“ Mistr Pohlreich? Proč hovězí líčka dřív nikdo neznal? Jak upravovat hovězí líčka? Na víně! Hovězí po burgundsku. Podle Pohlreicha i další recepty na burgundské hovězí. ..

Jak může každý byt vypadat skvěle? Po víně z domácí vinotéky! Jak může každý byt vypadat skvěle? Po víně z domácí vinotéky!
Jak skladovat víno? Traduje se, že víno bychom měli skladovat při pokojové teplotě. Toto doporučení pochází z dávných dob, kdy ve studených hradech s vysokánskými stropy rytíři nechodili v kraťasech a dvorní dámy v bikinách...

MYSLIVOST: Skvělá kančí kýta na víně. Ke kančímu masu se do omáčky nebo i p MYSLIVOST: Skvělá kančí kýta na víně. Ke kančímu masu se do omáčky nebo i p
Očištěné maso marinujeme a pak připravujeme pečené nebo dušené. Doplňujeme opět větším množstvím cibule, divokým kořením a připravujeme na smetaně nebo na víně. Ke kančímu masu se do omáčky nebo i při pečení doporučuje šípková zavařenina. Pokud ji nemám..

TL