Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237516  Nejlepší 

HOLÍCÍ STROJEK BRAUN °COOLTEC Obrázek

HOLÍCÍ STROJEK BRAUN °COOLTEC Otevře se v novém okně

První dojmy - holení s holícím strojkem °CoolTec a aktivní funkcí chlazeni je velmi pozitivní, je příjemný do ruky i svou váhou, je s ním snadná manipulace.

Komentuj! Linkovali: Přidat redfrog
Podobné:

Holící strojek Philips je stejný jako z Lidl Holící strojek Philips je stejný jako z Lidl
Celý strojek Lídl je levnější než náhradní břity do Philips. Břity z Lidl strojku lze použít jako náhradní do Philipsu!..

Recenze Remington na vlastní tváři: vybíráme holicí strojek nové generace |
Pánové, ruku na srdce – kdo z vás pravidelně neproklíná porost na své tváři a nutnost jeho pravidelné údržby? Jistě nám dáte za pravdu, že jen v málokteré situaci vám odumře tolik nervových buněk a vláken, jako právě při úpravě svého zevnějšku...

SEO Plzeň | Michal Braun SEO Plzeň | Michal Braun
Efektivní optimalizace webových stránek pro vyhledávače (SEO). Zvyšte návštěvnost svých stránek a s tím i počet Vašich klientů. Vše s garancí vrácení peněz v případě neúspěchu kampaně. ..

Stavíme levný PC strojek na hry
Postavit počítač s neomezeným rozpočtem, který bude dostatečně výkonný na herní pecky, které příjdou v následujících týdnech, je jednoduché. Ale jak to udělat, co možná nejlevněji?..

Jak si vyrobit tetovací strojek - návod Jak si vyrobit tetovací strojek - návod
Návod jak si doma snadno a levně vyrobit tetovací strojek, zvládne to každý...

LÁSKA – návod k použití – Harald Braun
Láska, seznamování, komunikace a všeobecně téma vztahů je stále ještě v kurzu. Svědčí o tom, téměř stálý, poměrně vysoký počet knižních titulů, které se na téma „Láska“ objevují...

Nový epilátor Braun Silk-épil 9 pro krásné a hladké nohy Nový epilátor Braun Silk-épil 9 pro krásné a hladké nohy
Vybírejte si módu zcela podle sebe a osvoboďte se se značkou Braun! Představujeme nový vodotěsný epilátor Braun Silk-épil 9 pro dlouhotrvající krásnou a hladkou pokožku, kterému fandí i Jessica Alba :-)..

Nový epilátor Braun Silk-épil: krásné nožky předvedla i Monika Bagárová! Nový epilátor Braun Silk-épil: krásné nožky předvedla i Monika Bagárová!
Při příležitosti představení dámského epilátoru Braun Silk-épil 5 Young Beauty proběhla v jedinečných prostorách ateliéru poblíž centra Prahy módní přehlídka inspirovaná americkým seriálem Gossip Girl, v Česku známém pod názvem Super drbna...

TL