Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237516  Nejlepší 

Dne 9. listopadu nás opustil náš milovaný kolega Michal Kolesa Obrázek

Dne 9. listopadu nás opustil náš milovaný kolega Michal Kolesa Otevře se v novém okně

Opustil nás milovaný kolega, kamarád, komentátor, konstruktér, diskutér, psí táta, milovník plavajících žen, autor asi nejoriginálnějších příspěvků a zvídavých dotazů na českém Internetu a asi nejhodnější celebrita u nás.

Komentuj! Linkovali: Přidat double, Přidat birkof, Přidat michellin
Podobné:

V čem byl Michal Kolesa jedinečný?
Michal Kolesa byl vlastně taková Dominika Myslivcová. Agáta Hanychová. Rytmus. Nebo spíše novodobý Jára Cimrman – akorát byl skutečný. Mnozí jej milovali, jiní nenáviděli...

Dovolená v listopadu / kam na dovolenou v listopadu? | Letní dovolená (neje
Tipy kam na dovolenou v listopadu? Průměrné teploty a doporučení co v dané lokalitě dělat. Vyrazte ze sychravého počasí do příjemných klimatických podmínek...

Co kdyby jih Evropy opustil euro?
Podle mě tyto země dříve nebo později dnešním eurem platit přestanou. Pokud to neudělají sami, „vykopne“ je Německo.....

Kouzelník Žito 44: Prásknul do bot s rolničkami a opustil rodinu? Kouzelník Žito 44: Prásknul do bot s rolničkami a opustil rodinu?
Že by zpěvák Daniel Landa (44) prováděl další kejkli, kterou si ale na seznam nenapsal? Velmi často je spojován se zpěvačkou Olgou Lounovou (32), a tak se objevilo podezření, že spolu něco mají...

Kolega opilec
Holt na šachtě a v podobných provozech je občas nějakej ten šláftruňk asi potřeba. Ale když se k tomu přimotá reportážní kamera, tak je na ostudu zaděláno …..

Virtuální kolega Virtuální kolega
Ohromné množství videonávodů, jak pracovat s počítačem. Online učebnice kancelářských a dalších programů. Vybraný obsah zdarma, jen jsem se musela zaregistrovat. A navíc testy a kvízy :) ..

Pneuservis kolesá
"Zverte svoje auto profesionálom. Jedine v našom pneuservise nájdete skutočných odborníkov, ktorí sa dokonale postarajú o vaše auto. "..

Kolesá pneuservis
V našom obchode nájdete nové pneumatiky aj jazdené pneumatiky ako súčasť vašich nových kolies. V pneuservise, ktorý je súčasťou nášho obchodu si môžete nechať skontrolovať vaše kolesá. ..

Pneuservis kolesá
Náš autorizovaný pneuservis ponúka prezúvanie pneumatík, výmenu kolies, opravu defektov, predaj nových a starých diskov a elektrónov, kompletné pneuservisné služby. ..

Elektróny kolesá
Najlacnejšie elektróny na vaše kolesá. Nákup, ktorý poteší nie len vašu peňaženku, ale aj vaše auto. Najväčší a najlacnejší výber elektrónov. ..

Kolesá elektróny
Kolesá a elektróny – za bezkonkurenčné ceny. Kompletné kolesá na autá Škoda,Subaru, Toyota, Seat, Lexus, Jeep, Nissan, Mazda a iné..

Best of kolega Tchoř - 2. kapitola
Nejen o tom, jak výborný programátor četl knížku -bez předchozích znalostí-......

Best of kolega Tchoř - 1. kapitola
Reálný příběh nejen o tom, jak se mě nový programátor zeptal, kdo je tady vlastně programátor.... :-D..

Best of kolega Tchoř - 4. kapitola Best of kolega Tchoř - 4. kapitola
Kolegyně napsala Tchořovi e-mail, že smrdí. Co myslíte - setkalo se to s odezvou z jeho strany?..

Best of kolega Tchoř - 3. kapitola
Příběhy kolegy Tchoře, dnes například o tom, jak telefonoval do ZOO, parfumerie a na deratizační službu...

Ako vznikajú kolesá k automobilom
veľmi zaujímavý pohľad do zákulisia..

Pneumatiky a kolesá najvyššej kvality. Pneumatiky a kolesá najvyššej kvality.
Lacno predávame pneumatiky. Príslušenstvo na pneumatiky, snehové reťaze, reťaze proti šmyku, šlajfik na pneumatiky, pumpy a iné auto súčiastky. ..

Virtuální kolega – Řešení nejenom pro firmy Virtuální kolega – Řešení nejenom pro firmy
Určitě se vám už někdy stalo, že za vámi přišel člověk a žádal vás o radu ohledně počítače. Anebo to bylo spíš obráceně? Byli jste v situaci, kdy jste si sami s počítačem nevěděli rady, a po ruce jste neměli nikoho jiného než třeba naštvaného spolupracovn..

Štve tě šéf? Otravuje tě kolega? Uklízečka to fláká? Štve tě šéf? Otravuje tě kolega? Uklízečka to fláká?
Vrať jim to! Posílej nejlepší videa, fotky a příběhy z práce nebo brigády a vyhraj iPad2!..

Hledá se kolega-programátor pro vývoj streaming-videozázraku
Nerad to dělám, ale pro vlastní blaho je to potřeba: hledá se schopný Javista pro opravdu zajímavý a slušně proinvestovaný projekt projekt online videa. Ještě, než se případný zájemce.. (184 words)..

Nový kolega v kanceláři: Microsoft Excel 2007
Těžko zjišťovat, zda je dnes recenzovaná součást Office po Wordu druhým či až po Wordu a Outlooku třetím nejpoužívanějším programem celého balíku. Na každý pád je Excel 2007 velmi zdatným následníkem svého staršího bratran .....

Policajtom spôsobil šok český autobus bez zadného kolesa Policajtom spôsobil šok český autobus bez zadného kolesa
Rakúski policajti v utorok nevychádzali z úžasu, keď kontrolovali český autobus vezúci dovolenkárov z pobytu v Taliansku...

Člověk moudrý, člověk milovaný
V současné době si stále více, zejména mladých, lidí uvědomuje, že nejenom chlebem živ je člověk a projevují zájem o duchovní věci. Mnozí z nich obrací svou pozornost i ke křesťanskému učení. Právě pro ně napsal Jiří Glet jakousi rukovět křesťana...

Defenestrace 17. listopadu
Co takhle 17.listopadu udělat další revoluci? Ne ovšem řízenou a vylhanou jako před 20. lety, ale skutečnou revoluci, kdy by lidi vzali konečně jednou spravedlnost do svých rukou a udělali konečně defenestraci v poslanecké sněmovně?..

Jak to bylo v listopadu Jak to bylo v listopadu
Listopad přinesl novinky a ne jinak tomu bude i v prosinci. Nicméně, co vánoce, už opravdu začaly? Ano, u některých, řekněme vyvolených. Jak je to u vás?..

Kam na dovolenou v listopadu?
Nevíte, kam jet na dovolenou v listopadu k moři? Poradíme vám...

Radeon HD2950 již 15. listopadu?
Podle serveru VR-Zone bylo vydání Radeonů HD2950 posunuto na bližší termín...

Need For speed Undercover již 21. listopadu Need For speed Undercover již 21. listopadu
Nový díl NFS tady bude dřív než jsme čekali. Electronics Arts dnes zveřejnilo datum oficiálního vydání!..

Call of Duty 5 již v listopadu!
Hra by měla vyjít v letošním listopadu, ale samozřejmě se může vydání opozdit. Děj se bude odehrávat opět za druhé světové války (což je podle mě krokem zpět), v Pacifiku a budeme mít možnost zavítat i do Berlína...

TL