Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238968  Nejlepší 

Kreditní karta jako půjčka bez úroků Otevře se v novém okně

Kreditní karta nabízí půjčku zcela bez úroků, jedinou podmínkou je splatit půjčku včas. Toto bezúročné období může trvat až 50 dní.

Komentuj! Linkovali: Přidat xmrnv100
Podobné:

Srovnání kreditní karty – karta EASY a karta FUTURO Srovnání kreditní karty – karta EASY a karta FUTURO
Kreditní karta může být velmi šikovná věc. Při správném zacházení, vám poskytne neustálou finanční rezervu na výdaje. Pokud budete dodržovat základní pravidla a hlídat si bezúročné období a včas splácet co jste na kreditní kartu utratili..

Nebankovní kreditní karta COFIDIS: Karta MAGNET Nebankovní kreditní karta COFIDIS: Karta MAGNET
Kreditní karta MAGNET od nebankovní společnosti Cofidis nabízí některé výhody jako klasická kreditní / platební karta. V některých parametrech se ale odlišuje. Primárně je tato kreditní karta určena k financování vašich nákupů z katalogu..

Kreditní karta KB: Lady karta i bez doložení příjmů
Kreditní karta určená nejenom pro ženy, která vám poskytne ihned až 30000 Kč i bez doložení příjmů. Při splnění všech podmínek Komerční banky pak můžete mít okamžitý úvěr ihned až do výše 250000 Kč bez ručitele a bez zajištění. ..

Kreditní karta od Air Bank | Kreditní karty
Jak by mohla vypadat kreditní karta od Air Bank? Pojďte si zaspekulovat...

Kreditní karta do 600.000,- Kč
Nakupujte s kreditní kartou a získejte tak slevu 0,5% u všech nákupů v ČR a v zahraničí. Limit karty od 12.000,- Kč až do 600.000,- Kč. Platíte tak jen 3,2% z vyčerpané částky. Podrobný výpis je zdarma. Kartu můžete použít na 55 dní bezůročného období. ..

Kreditní karta Axa
Zjistěte, jak kreditní kartu získat a jaké výhod z jejího vlastnictví plynou...

Kreditní karta Kreditní karta
Kreditní karta je platební karta založená na úvěru. Zajímavé informace o kreditních kartách...

Kreditní karta bez příjmu Kreditní karta bez příjmu
Už vás nebaví chodit každý den do zaměstnání, kde vám pořád někdo rozkazuje? Chtěli byste být vlastním pánem? Spočítali jste si, že při podnikání budete mít více peněz? A sháníte půjčku pro začínající podnikatele..

Kreditní karta bez příjmu Kreditní karta bez příjmu
Je lepší kreditní karta, nebo klasická půjčka? Na takovou otázku není jednoduchá odpověď. Každé řešení má trochu jiné výhody. Pokusíme se vám poradit, kdy je lepší rozhodnout se pro kreditní kartu a kde ji můžete získat. ..

Kreditní karta na rok zdarma
Banka nabízí jednoroční vedení karty zdarma, nemalou výhodou je i její vydání bez podmínky vedení běžného účtu u Volksbank. Všichni zájemci, kteří využijí této nabídky do 31. srpna 2007, obdrží navíc praktický dárek...

Kreditní karta online Kreditní karta online
Využijte nabídku kreditních karet. Super porovnávač kreditek...

Jak vypadá kreditní karta Jak vypadá kreditní karta
U pravého kraje uprostřed je umístěn hologram., uprostřed naleznete.....

Kreditní karta bez doložení příjmu
Hodila by se vám kreditní karta? Finanční rezerva, kterou máte neustále po ruce, a můžete ji využít kdykoliv a kdekoliv? Kreditní karta je velmi užitečný nástroj (pokud ji dokážete mít pod kontrolou) a může vám pomoci vyřešit mnoho různých situací..

Vyplatí se nebankovní kreditní karta? Vyplatí se nebankovní kreditní karta?
Kromě toho že kreditní karty nabízí banky, tento finanční produkt je v nabídce i celé řady nebankovních společností. Vyplatí se nebankovní kreditní karta? Jaké jsou podmínky a v čem se liší kreditka od banky od té nebankovní? ..

Jaká je nejlepší kreditní karta?
Jednou z priorit českých bank jsou bezesporu kreditní karty a každá z nich nabízí různé podmínky, přičemž výhodnější jsou často poskytovány..

Zde je vaše nová kreditní karta! Zde je vaše nová kreditní karta!
George W. Bush se proslavil mnoha výroky. Jeden z nejcitovanějších zazněl krátce po 11. září 2001...

Kreditní karta pro děti nebo pro studenty Kreditní karta pro děti nebo pro studenty
Kreditní karta může v mnoha různých situacích posloužit, jako pohotová finanční rezerva na pokrytí nějakých nečekaných výdajů. Zvláště ty kreditní karty, kde neplatíte žádné poplatky když neutrácíte, jsou poměrně šikovný nástroj...

Jak bude vypadat kreditní karta mBank?
Na diskusním fóru mBank se objevují náznaky že kreditní karta mBank bude mít kromě zajímavých vlastností také atraktivní design. O tom, jak by mohly tyto karty vypadat, si můžeme zaspekulovat v tomto článku. ..

Nebankovní kreditní karta bez doložení příjmů
Kreditní karta může být velmi šikovný nástroj, když potřebujte uhradit nějaké výdaje, zaplatit nákupy nejrůznějšího zboží nebo služeb. Většina kreditních karet pak funguje tak, že máte k dispozici nějaký úvěrový limit, který můžete kdykoliv čerpat..

Kreditní karta Citibank - Citi Life
Kreditka od Citibank - Citi Life - nakupujete a šetříte..

Citi BILLA kreditní karta#Ekonomika
Chcete ušetřit až 3% za nákupy v Bille? Zkuste City billa kreditní kartu..

Tesco kreditní karta – sleva 4% za každý nákup Tesco kreditní karta – sleva 4% za každý nákup
Pokud chodíte častěji nakupovat do obchodů Tesco, pak by se vám mohla hodit kreditní karta Clubcard Premium PLUS. S touto kartou můžete totiž ušetřit 4% za každý nákup potravin v obchodech Tesco...

Kreditní karta online - CITI LIFE #Ekonomika
Citi karta od společnosti Citibank je univerzální platební prostředek, který můžete využít při placení v obchodech v tuzemsku i zahraničí či při výběru peněz z bankomatu...

Platinová kreditní karta Komerční banka MasterCard Platinum
Kreditní karta MasterCard Platinum je prestižní kreditka od Komerční banky. Je určena pro ty nejnáročnější klienty. Mimo jiné nabízí i úvěrový limit bez omezení, výhodnou úrokovou sazbu nebo výběry z bankomatu zcela zdarma...

Půjčka pro podnikatele bez úroků Půjčka pro podnikatele bez úroků
Podnikáte a potřebujete získat půjčku nebo úvěr? Půjčka pro podnikatele bez úroků vám umožní získat finanční prostředky a přitom mít jen minimální splátky...

Rychlá online půjčka bez úroku Rychlá online půjčka bez úroku
Krátkodobá půjčka před výplatou sjednaná komplet po internetu. Žádné papírování. Půjčíme také nezaměstnaným, důchodcům a maminkám na mateřské. Vše bez nahlížení do registrů a bez doložení příjmů...

Půjčka 10000 Kč do výplaty zdarma (bez poplatků a bez úroků) Půjčka 10000 Kč do výplaty zdarma (bez poplatků a bez úroků)
Schází vám snad peníze před výplatou? Hodilo by se vám 10000 Kč, které si navíc právě nyní můžete půjčit úplně zadarmo (u první půjčky nejsou pro nové klienty účtovány žádné poplatky ani úroky)? Pak je zde tato rychlá půjčka před výplatou..

Půjčka, která vám vrátí polovinu zaplacených úroků Půjčka, která vám vrátí polovinu zaplacených úroků
Líbila by se vám půjčka, kterou můžete bez poplatků předčasně splatit a která vám vrací polovinu zaplacených úroků? Zjištěte více o takové půjčce...

Rychlá půjčka online - až 8000 Kč pro nové zákazníky bez úroku! Rychlá půjčka online - až 8000 Kč pro nové zákazníky bez úroku!
Schází vám před výplatou peníze? Půjčte si až 8000 Kč a na splátkách nezaplatíte ani korunu navíc...

TL