Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237848  Nejlepší 

Jak vložit příspěvek z Facebooku na vlastní web Obrázek

Jak vložit příspěvek z Facebooku na vlastní web Otevře se v novém okně

Facebook včera oznámil, že umožňuje všem uživatelům vkládat na svůj web příspěvky z Facebooku. Doposud byla tato funkce dostupná pouze vybraným webům. Pojďme se společně podívat na to, jak můžete i vy vkládat příspěvky z Facebooku na svůj vlastní web.

Komentuj! Linkovali: Přidat zdenekhejl
Podobné:

Jak vložit video z Facebooku na web nebo na blog?
Vkládání videa z YouTube na váš blog nebo na vaše stránky je velice jednoduchou záležitostí. Pokud dnes chcete vložit video z YouTube, na svůj web, najdete kód, kopírujete ho a vložíte do příspěvku nebo na místo na stránkách, kde chcete , aby se zobrazova..

Jak vytvořit příspěvek na facebooku, který si získá velké publikum? Jak vytvořit příspěvek na facebooku, který si získá velké publikum?
Online aplikace na na tvorbu fotokoláží, úpravu fotek a podobných vychytávek FotoJet..

Jak si vložit video na web Jak si vložit video na web
Návod, jak si na stránky přidat video z youtube, stream.cz nebo jiného serveru...

Jak správně vložit Flash do stránky
XHTML Strict způsob vložení Flashe do kódu stránky...

Jak vložit video z Vimeo do WordPressu Jak vložit video z Vimeo do WordPressu
Vložit video z Vimeo.com do CMS Wordpress není úplně jednoduché. Zde je návod na vložení videa do článku či stránky. Vložení probíhá skrze Multimedia editor nebo HTML text...

Jak vložit panoramatické foto na web snadno a rychle Jak vložit panoramatické foto na web snadno a rychle
Jednoduchý návod na vytvoření panoramat a jejich nahrávání na web...

Jak vložit do WordPress příspěvku speciální znaky
řemýšleli jste někdy nad tím, jak přidat do příspěvku často používané znaky, jako například ochranná známka ™, copyright © nebo registrováno ®?..

Jak vložit zdrojový kód do dokumentace, bakalářské, diplomové, disertační p
Píšete bakalářku nebo jen dokumentaci k aplikaci, a rádi byste vložili zdrojový kód do textu jako přílohu? Zapomeňte na obrázky!..

Favicon, alebo ako vytovriť a vložiť pred url obrázok Favicon, alebo ako vytovriť a vložiť pred url obrázok
Obrázok, ktorý môžete vydieť na niektorých weboch tesne pred URL adresou sa nazíva favicon. Často som odpovedal na rôznych fórach na otázku, ako dostať favicon tam, kde má byť. Ponúkam definitívne riešenie..

http://www.emag.cz/jak-vlozit-google-gadgets-do-vista-sidebar/
V tomto článku se uživatelé OS Windows Vista dozví jak je snadné naplnit svou postranní lištu Sidebar, která stále trpí nedostatkem miniaplikací, převedením z Google Gadgetů...

Stream umožní vložit video do vašich stránek a příklad U-fona Stream umožní vložit video do vašich stránek a příklad U-fona
Stream umožňuje vložit do vašich stránek videa uložená v jeho distribuční síti. Nyní si můžete udělat vlastní internetovou televizi bez vlastní infrastruktury... Video stačí nahrát na server a pak vzít vygenerovaný HTML kód ze stránky videa a vložit jej d..

POHÁDKA: SKVĚLÝ DOMOV: O kominíkovi Pohádka Jak si do své duše vložit štěst POHÁDKA: SKVĚLÝ DOMOV: O kominíkovi Pohádka Jak si do své duše vložit štěst
Přátelé milí, i u nás se usídllo štěstí...to je novinka! A jak je to stalo? Je to opravdu možné? Ten chudý chlapec to štěstí měl. Našel svůj knoflík. Jste také chudí, sami, smutní a bez víry? Tady u webových stránek nikdy nebudete chudí. Naučte se taky..

Příspěvek o oknech
“Více než OKNA” je značka pro okna z nejširšího (73mm) 5komorového profilu na trhu, opatřeného patentovanou termovýztuhou a možností trojskla..

Můj první příspěvek
Tak jsem se rozhodl že taky přispěju svou troškou do internetového mlýnu.....

Prázdný příspěvek
přečtěte si..

Univerzalni linuxovy prispevek
Automaticky generator..

Jak získat příspěvek na bydlení?
Co vlastně obnáší a jak získat příspěvek na bydlení? Především se jedná o finanční příspěvek státu pro osoby, jejichž výdělky jsou ve srovnání s náklady na bydlení nízké a navíc klesnou pod určitou stanovenou hranici...

Příspěvek na péči 2014 Příspěvek na péči 2014
Příspěvek na péči je sociální dávka, která je vyplácena osobám, které z důvodu svého zdravotního stavu potřebují pomoc jiné osoby. Zákon rozlišuje čtyři stupně závislosti na pomoci jiné osoby...

Rodičovský příspěvek 2014 Rodičovský příspěvek 2014
Kdo má nárok na rodičovský příspěvek a jaká je jeho výše v roce 2014? Jaké jsou podmínky a na co si dát pozor až si budete vyřizovat rodičovské dávky? Podívejte se, na co máte nárok a sami si můžete spočítat,..

Příspěvek na bydlení 2014 Příspěvek na bydlení 2014
Zajímáte se kdo a kdy má nárok na příspěvek na bydlení v roce 2014? Jakou výši mají přídavky na bydlení a jaké podmínky musíte splnit, aby vám tato sociální dávka byla schválena? Pokusíme se vám poradit, kdy máte nárok,..

Příspěvek na bydlení 2012 Příspěvek na bydlení 2012
Sociální dávky na bydlení, které jsou určeny jako příspěvek na bydlení pro sociálně slabší občany a rodiny nečeká v roce 2012 žádná dramatická změna. Více-méně vše zůstává stejné jako v roce 2011. Dochází pouze ke dvěma změnám...

Příspěvek na péči 2012 Příspěvek na péči 2012
Příspěvek na péči patří mezi pravidelně vyplácené sociální dávky, které jsou určeny na úhradu služeb a pomoci, které poskytují registrovaní poskytovatelé sociálních služeb. Příspěvek na péči je také určený jako sociální dávka pro osoby..

Rodičovský příspěvek 2012 Rodičovský příspěvek 2012
Od začátku roku 2012 dochází k celé řadě poměrně zásadních změn. Jedna z nich pak mění i rodičovský příspěvek. Ten se od 1. 1. 2012 mění v hned v několika ohledech. Tříletá varianta rodičovského příspěvku tak klesne téměř o 16 tisíc korun...

Příspěvek na péči o osobu blízkou Příspěvek na péči o osobu blízkou
Sociální dávka nazvaná příspěvek na péči o osobu blízkou slouží k úhradě nákladů spojených s péči jiné osoby v případě, že žadatel není schopen se o sebe postarat sám. V..

Formulář: Příspěvek na zvláštní pomůcku Formulář: Příspěvek na zvláštní pomůcku
Tento formulář slouží k podání žádosti o příspěvek na zvláštní pomůcku. Zvláštní pomůcka je poskytována osobám se zdravotním postižením, a to především osobám, které mají vážné postižení zraku, sluchu nebo sníženou či omezenou možnost pohybu...

Formulář: Žádost o příspěvek na péči Formulář: Žádost o příspěvek na péči
Tento formulář slouží k podání žádosti o sociální dávku příspěvek na péči. Ta je určena pro osoby, které jsou odkázány na pomoc jiné fyzické osoby. Konkrétně se jedná o případy, kdy je osoba z důvodu zdravotního nebo jiného ..

Formuláře příspěvek na bydlení 2012 Formuláře příspěvek na bydlení 2012
Nikotinová náplast (u nás je asi nejznámější značka Nicorette, ale existují i jiné), je jednou z alternativních cest, jak tělu dodat nikotin během odvykání kouření. Hlavním důvodem, proč by kuřákovi měla nikotinová náplast pomoci přestat kouřit, ..

Formulář: Příspěvek na bydlení 2013
Příspěvek na bydlení je sociální dávka určená pro ty, kdo na úhradu nákladů na bydlení vydají 30% a více (resp. 35% a více v Praze). Při posouzení nároku na příspěvek na bydlení se zohledňuje životní minimum všech osob ve společné domácnosti..

PTAKOPYSK - můj příspěvek letecké bezpečnosti PTAKOPYSK - můj příspěvek letecké bezpečnosti
70% leteckých nehod dopravních letadel je způsobeno chybou pilota. U malých letadel je to dokonce 90%. Ivo Lukačevič má řešení...

TL