Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238687  Nejlepší 

Novela vyhlášky o ochraně dřevin Obrázek

Novela vyhlášky o ochraně dřevin Otevře se v novém okně

Novela vyhlášky o ochraně dřevin a povolování jejich kácení přináší zásadní změnu v přístupu ke kácení dřevin v soukromých zahradách.

Komentuj! Linkovali: Přidat xmrnv100, Přidat soles, Přidat tomkosacik
Podobné:

Novela vyhlášky o kácení stromů Novela vyhlášky o kácení stromů
Jako majitel zahrady již nemusíte ve správním řízení žádat o povolení na kácení stromů, které se nachází na vaší zahradě...

Novela vyhlášky č.499/2006 Sb., o dokumentaci staveb | Vodainfo.cz
Ministerstvo pro místní rozvoj stanovilo podle § 193 zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění zákona č. 227/2009Sb. a zákona č. 350/2012 Sb. vyhláškou č. 62 ze dne 28. února 2013 změnu vyhlášky č. 499/2006 Sb..

Návrh vyhlášky jak má vypadat taxík a taxikář Návrh vyhlášky jak má vypadat taxík a taxikář
Nejviditelnější změnou bude jednotná barva taxíků. Za dva roky by měly po vzoru newyorského Manhattanu v pražských ulicích jezdit jenom žluté vozy. „Jednotná žlutá barva bude pro zákazníky snadno rozlišitelná v provozu,“ obhajoval volbu radních náměstek p..

dřevěné terasy z exotických dřevin
dřevěné terasy z exotických dřevin na vaši zahradu. ..

Jak psát správně odborné názvy dřevin
Na co si dát pozor při psaní odborných názvů (nejen) v dendrologii...

Hnojení ovocných stromů a okrasných dřevin Hnojení ovocných stromů a okrasných dřevin
Okrasné dřeviny hnojíme vždy, když okrasnou zahradu zakládáme na méně kvalitní kamenité půdě. Pravidelně hnojíme stříhané živé ploty, a to listnaté i jehličnaté včetně živých plotů z tolik oblíbených tújí. Vybíráme hnojiva s výraznějším obsahem dusíku (hn..

Návrh vyhlášky pro stanovení ekonomické přijatelnosti dodávek tepla je z hl
Ministerstvo životního prostředí (MŽP) v současné době připravuje návrh vyhlášky o pravidlech pro stanovení ekonomické přijatelnosti dodávek tepla ze soustav zásobování tepelnou energií nebo zdroje energie, který není stacionárním zdrojem. ..

Vědci pochybují o ochraně Jupitera Vědci pochybují o ochraně Jupitera
Před asi patnácti lety se v astrofyzice pevně zakořenila představa o tom, že Jupiter je největší planeta Sluneční soustavy a že..

Návod jak sundat boční ochrané lišty Návod jak sundat boční ochrané lišty
Návod jak sundat boční ochrané lišty..

Jak jsem dostal pres drzku pri ochrane zeny
Šiel som z mesta večer po tmavých petržálskych uličkách. Niesom žiadny hrdina no s fyzickou silou problém nemám. Kráčajúc k mojmu domu som už z diaľky počul kričiacu ženu. Pokúsil som sa najprv zanalyzovať situáciu. Krádež? Pokus o znásilnenie?..

Ukázky Cookies hlášek o ochraně osobních údajů
Příklady vět, hlášek a oznámení o používání Cookes pro získávání osobních údajů na webových stránkách..

O Vaší ochraně před vysokými nedoplatky za energie O Vaší ochraně před vysokými nedoplatky za energie
Co Vám hrozí? Rozhodně se nejedná o něco ojedinělého, byť si dotyčný v danou chvíli říká, „To se může stát jenom mě“. Přitom se často jedná o desetitisícové částky, které provětrají leckterý rozpočet...

Novela exekučního řádu Novela exekučního řádu
Novela exekučního řádu Vás lépe ochrání před dluhy manžela. Na významu nabývají manželské smlouvy. Návrh zákona schválila poslanecká sněmovna a nyní míří do senátu...

Novela zákoníku práce Novela zákoníku práce
Ministerstvo práce a sociálních věcí v čele s Petrem Nečasem pracuje na novele zákoníku práce. Nepůjde zdaleka o první novelu od doby.....

Novela silničního zákona Novela silničního zákona
Shrnutí a náhled na novou novelu silničního zákona 2008..

5 způsobů, jak může každý přispět k ochraně životního prostředí 5 způsobů, jak může každý přispět k ochraně životního prostředí
Ochrana životního prostředí není záležitostí legislativy a nařízení, ale především zvyků a chování lidí. Podívejte se na 5 způsobů, kterými každý z nás může významně přispět k ochraně životního prostředí...

http://michalhanisch.bloguje.cz/626030-jak-se-stavim-k-recyklaci-a-ochrane- http://michalhanisch.bloguje.cz/626030-jak-se-stavim-k-recyklaci-a-ochrane-
Článek o ekologii...

Důležité změny v ochraně operačního systému Windows Vista
Informace o ověřování pravosti Windows Vista..

Novela zákona o DPH - souhrnná hlášení
Poslanecká sněmovna projednává návrh novely zákona o DPH, která by měla vstoupit v účinnost od roku 2010. Významnou změnou je podávání souhrnných hlášení i na poskytnuté služby s místem plnění mimo ČR. ..

Novela lesního zákona na Slovensku
Nesouhlasíte s novelou lesního zákona? Připojte se ke kampani...

Zábavná internetová novela na pokračovanie Zábavná internetová novela na pokračovanie
Zábavne pojatá internetová novela o upíroch a vlkodlakoch. Underworld naruby. Je to seriál na pokračovanie..

Deset kroků, které Google používá k ochraně soukromí uživatelů
Co když je deset kroků zmíněných v titulku zároveň těmi, které Google používá k ukolébání uživatelů ohledně jejich soukromí na Internetu? Můžeme vůbec hovořit o nějakém soukromí ve spojitosti s Internetem? Každopádně, v..

Útok záměnou argumentu, aneb vážná chyba v proaktivní ochraně
Článok popisuje techniku útoku zámenou argumentu - KHOBE na moduly proaktívnej ochrany a monitorovania chovania aplikácií, ktoré sa nachádzajú v mnohých bezpečnostných produktoch ako firewally, či HIPS systémy. Táto technika je prakticky použiteľná a chyb..

Technická novela zákona o silničním provozu
Začala platit takzvaná technická novela zákona o silničním provozu, která zpřesňuje a ruší některé problematické body současného zákona a upravuje tresty za některé přestupky...

Co zavádí novela energetického zákona 2011? Co zavádí novela energetického zákona 2011?
PŘEHLED! Výpověď dodavateli do tří měsíců a bez udání důvodů, odpojení fotovoltaických a a větrných elektráren v případě nadbytku energie, nové pravomoci Energetického regulačního úřadu. Nejen to zavádí novela energetického zákona, která začne platit v sr..

Novela zákona o chovu psů – zákaz některých plemen Novela zákona o chovu psů – zákaz některých plemen
V předešlém článku jsme Vás informovali o Bratislavské novele zákona o chovu psů. Podle této novely nesmějí majitelé psů chovat 14 různých psích plemen bez toho, aniž by absolvovali kynologický výcvik. ..

Novela stavebního zákona řeší povolování staveb
Poslanecká sněmovna podpořila v prvním čtení návrh novely stavebního zákona, která má napravit či odstranit některé chyby vzniklé v novém stavebním zákonu platném od ledna 2007. Podle ministra pro místní rozvoj Jiřího Čunka, který návrh představil, jde je..

Omezí novela zákona o cenách svobodné podnikání? Omezí novela zákona o cenách svobodné podnikání?
Ministerstvo financí přišlo s návrhem novely zákona o cenách. Podnikatelé bijí na poplach. Obávají se, že novela by přinesla odklon od tržního hospodářství...

Novela zákona na ochranu zvířat proti týrání Novela zákona na ochranu zvířat proti týrání
Upřesnění požadavků na kvalifikaci osob, které usmrcují zvířata, nebo pracují s pokusnými zvířaty, stejně jako upřesnění stávající právní úpravy zvláštního opatření, obsahuje novela zákona na ochranu zvířat proti týrání, kterou schválila vláda. Dalšími zm..

TL