Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +233854  Nejlepší 

Utajená kniha J.K.Rowlingovej? Obrázek

Utajená kniha J.K.Rowlingovej? Otevře se v novém okně

Londýnsky Sunday Times priniesol šokujúcu správu. Nová kniha The Cuckoo`s Calling je dielom jednej z najznámejších autoriek súčasnosti - J.K. Rowlingovej.

Komentuj! Linkovali: Přidat hrki
Podobné:

Casual Vacancy od Rowlingovej už v predaji! Casual Vacancy od Rowlingovej už v predaji!
So zmyslom pre čierny humor sa rozhodla zobraziť život v tichom mestečnu Pagford, ktorá sa zmení na veľké bojisko v okamihu, keď umrie jeden z členov cirkevnej rady. Na vojnovom poli sa objavia príslušníci rôznych pohlaví, pokolení i presvedčenia...

<B> Utajená krása </B> Utajená krása
Valentinská povídka..

Srážka s asteroidem utajena! Srážka s asteroidem utajena!
Máte v úmyslu v případě nevyhnutelné zkázy Země dát v práci výpověď, vybrat peníze a užít si poslední dny v přepychu, rozkoších a sladkém nicnedělání? Tak na to zapomeňte!..

UTAJENÁ ZÁKOUTÍ VRANOVSKA UTAJENÁ ZÁKOUTÍ VRANOVSKA
Když se řekne Vranovsko, možná Vám taky v mysli vystane obraz Vranovské přehrady, zámek Vranov nad Dyjí, případně hrad Bítov. My jsme se letos rozhodli, že chceme znát víc. A tak jsme si dali za cíl projet a poznat oblast Vranovska v celé její šíři. Pod m..

Utajená tvář vědy Utajená tvář vědy
Původním povoláním letecký konstruktér Tomáš PFEIFFER rád přichází věcem na kloub. Kdysi měl možnost setkat se s našimi nejznámějšími léčiteli, mezi nimiž byl i šedovlasý pán, který mu obrátil život naruby...

Utajená pravda #Video Utajená pravda #Video
Jeden díl z britského seriálu "The truth behind" který se věnuje biblickému motivu Noemovy archy. Poti silné křesťanské víře s citacemí blických textů se vědci zabývají geologickým výzkumem, fyzikálními testy, konstrukčními možnostmi a logickým úsudkem. V..

Utajená historie (ex)ministra Bublana Utajená historie (ex)ministra Bublana
Před ministrováním šéfoval Bublan tajným, kteří nedávno zmanipulovali soudce!..

Česká reality show Utajená svatba Česká reality show Utajená svatba
Tak tohle je vážně doják pro silné nátury. Realityshow, kde se chystala svatba. Jenže nevěsta o tom neměla ani potuchy. Šla vlastně jen na focení, před nímž se měla obléct a nalíčit. Jak to dopadlo? Tři díly videa, přitom to třetí nevynechejte!..

Guinessova kniha rekordů - nejprodávanější kniha světa Guinessova kniha rekordů - nejprodávanější kniha světa
Guinessovu knihu rekordů zná snad úplně každý. Ne každý ale ví, jak tato podivuhodná kniha vlastně vznikla a že za jejím zrodem nestojí pán, jménem Guiness, ale stejnojmenný irský pivovar...

Kniha o JP Kniha o JP
Držel jsem v ruce ten lesklý tlustospis o Jiřím Paroubkovi a jenom jsem žasnul. Představoval jsem si rodinu, jak se večer sesedne u stolu v kuchyni, už je sklizeno, táta zapálí petrolejku a její teplé světlo se odráží od beztak dost rozzářených dětských o..

E-kniha
Dnes jsou elektronické knihy velmi oblíbené. A není se čemu divit. ..

Kniha: Ready for Anything Kniha: Ready for Anything
Kniha se celým jménem nazývá “Ready for Anything: 52 Productivity Principles for Work and Life”. Jak už název napovídá, tak se jedná o 52 krátkých kapitol - jedná se o jednotlivé tipy postavené na GTD...

kniha-O expozici
Kniha se zaměřuje na prakticky na všechny, kteří by rádi pochopili princim expozice a měli následně svou zásluhou lepší fotky. Čtivou formou rozhovoru Vás kniha provede základními i podrobnými otázkami expozice, vysvětlí Vám nejen pojmy a informace o nast..

Kniha 2.0 je na cestě
Uspěje elektronická kniha Amazon Kindle?..

První kniha o ASP.NET MVC
Jmenuje se ASP.NET MVC in Action...

Kniha -The Korean Way of Tea  Kniha -The Korean Way of Tea
The Korean Way of Tea je bohatý text doplněný o celobarevné fotografie, které zachycují krásu Korei, její architekturu, přírodu a obyvatele. Tento průvodce je vhodným doplňkem pro každého, kdo se zajímá o čaj a je výjimečným příspěvkem ke korejské kulturn..

psychologická kniha psychologická kniha
Velmi silný psychologický příběh životního osudu. Sama autorka prožila krutý životní osud, který sama sepsala do této jedinečné knihy - Život bez otce s diagnozou depersonalizace..

Černá kniha Černá kniha
Děj filmu je zasazený do let 1944–1945 a vypráví příběh židovské dívky Rachel, jež se ukrývá v okupovaném Holandsku. Potom, co je svědkem masakru celé své rodiny, se připojí k domácímu hnutí odboje...

Kniha - Dračí nevěsta Kniha - Dračí nevěsta
Doba středověku, rytíři, princezny a draci.. Parádní debut Katherine Luka na knižním trhu...

E-book je tiež kniha E-book je tiež kniha
Tento článok si prečítate až do konca. Plusy a mínusy e-bookov a klasických kníh. ..

kniha Krok k úspechu kniha Krok k úspechu
Poteší! Pomôže sa usmiať! Zapáli iskru, ktorá zhasla! Motivačný pohľad na svet najmladšieho slovenského autora v oblasti osobného rozvoja. Text popreplietaný autorovými zážitkami, príbehmi ľudí zo slovenska, ale zároveň pohladenie pre dušu, ktoré vám pomô..

Strašlivá kniha Kostkař Strašlivá kniha Kostkař
Nezapomenutelná je pro mne kniha KOSTKAŘ autora Luke Rhineharta. Hrdina knihy dostal nápad. Co takhle zkusit nechat za sebe rozhodnout náhodu? A šel na to od lesa. Vytvořil šest možností a pak si hodil kostkou. To, co zkraje vypadalo na nevinnou dětskou h..

E-kniha zdarma v pdf ? Laciné…
S e-knihami zdarma se roztrhnul pytel a všech těch freelancerů a podnikatelů různých odvětví, kteří rozdávají publikace zdarma za vaše kontaktní údaje je možné napočítat stovky, možná tisíce. Co se pozastavit nad formáty těchto super bonusů....

233 koláží na téma KNIHA 233 koláží na téma KNIHA
Virtuální výstava fotomontáží Miroslava Huptycha "Milovníci knížek". Díky upozornění šéfredaktorky časopisu Čtenář Lenky Šimkové v předchozím textu na již proběhlou výstavu Miroslava Huptycha "Milovníci knížek", si ji můžete prohlédnou celou na autorov..

Vlastní Kniha | TiskovýExpress
Chcete kvalitní knihu? Chcete publikovat své myšlenky do světa? Zkuste firmu TiskovýExpress!..

Kniha Steve Jobs Kniha Steve Jobs
Oficiální životopis Steca Jobse bude vydán 21. listopadu. ..

Nadčasová „zlatá“ kniha
Je nebezpečné vzdělávat pouze rozum bez současného vzdělávání srdce...

Nová kniha: Moderní Web ve 3D Nová kniha: Moderní Web ve 3D
V knize se seznámíte s tvorbou pokročilejších webových šablon ve 3D. Dále zde najdete několik 3D efektů, informace o nových 3D technologiích, metodách použití a o možnostech, jak co nejplynulejší přejít z 2D do 3D...

Prodej to - kniha o fotobankách Prodej to - kniha o fotobankách
Kniha zaměřená všem, jenž uvažují o přivýdělávání prodejem svých fotografií či ilustrací přes mikrofotobanky. Autor sám se této činnosti několik let věnuje a na základě svých zkušeností sepsal knihu, která seznámí začátečníky s celou problematikou a pomůž..

TL