Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239614  Nejlepší 

Egypt a jeho turistická letoviska Otevře se v novém okně

Egypt jako takový nabízí několik velkých turistických destinací, které praskají pod náporem evropských turistů. Patří mezi ně Hurghada, Safaga, Dahab a další. Přečtěte si zajímavosti o těchto destinacích a cestujte do té nejlepší.

Komentuj! Linkovali: Přidat davef6
Podobné:

Ostrov Kréta a jeho letoviska Ostrov Kréta a jeho letoviska
Krétská Ierapetra je vůbec nejjižnějším městem Evropy. Na zdejší atmosféře se podepsaly africké vlivy (však také Afrika leží jen necelých 300 kilometrů jižním směrem) a jedná se o jedno z nejteplejších míst na ostrově...

Egypt a jeho památky Egypt a jeho památky
Zajímáte se o Egypt? Tak jste na té správné stránce. Zde se dozvíte zajímavé informace o této zemi. Popis nejznámějších pyramid a památek...

Letoviska Rhodu Letoviska Rhodu
Kde se dá na ostrově Rhodos strávit příjemná dovolená u..

Egyptská letoviska Egyptská letoviska
Egyptská letoviska se nachází ve dvou hlavních..

Turecká letoviska Turecká letoviska
Turecká riviéra se řadí mezi nejznámější a nejnavštěvovanější části Turecka. Nachází se podél jižních břehů Turecka a její pobřeží je omýváno Středozemním mořem...

Nejkrásnější letoviska na ostrově Rhodos
Jednou z mnoha možností je také největší z Dodekanéských ostrovů, ostrov Rhodos...

Turistická mapa na Mapy.cz
Mapy.cz nově nabízejí turistickou mapu včetně turistických a cykloturistických tras...

Turistická mapa Slovenska
nově spuštěný projekt turistických map Slovenska 1:50 000..

Londýnská turistická karta. Londýnská turistická karta.
Netušil jsem, že turistická karta pro vstup do Londýnských památek, jde objednat poštou domů do ČR. To je docela dobré zjištění, navíc platí i na jejich mhd, takže konec s kupováním jízdenek. ..

WelcomeCardTVCzechia - turistická karta
Turistická karta..

Turistická ubytování Třeboň - SOS
Nabízíme levné ubytování v Třeboni v turistických ubytovnách. Každé ubytování nabízí jiné možnosti a služby, kterých můžete využívat. Ubytování je situováno do dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů. Nejlevnější ubytování v Třeboni za 230 Kč...

Letoviska na Srí Lance: Kam vyrazit za potápěním a kam do deštného pralesa? Letoviska na Srí Lance: Kam vyrazit za potápěním a kam do deštného pralesa?
Podlehli jste kouzlu Srí Lanky a nyní váháte, jakou turistickou destinaci zvolit za svůj výchozí bod? My vám to prozradíme!..

nejkrásnější turistická mapa čech nejkrásnější turistická mapa čech
první zastávka - kozí vrchy, pokračujeme k čarovné jeskyni :-) TO MUSÍTE VIDĚT, PROTOŽE LEPŠÍ MAPU s krásnějšími vrcholky nenajdete ! :-D..

Turistická razítka - online sbírka Turistická razítka - online sbírka
Největší online sbírka turistických razítek. Razítka hradů, zámků, měst... + umístění v mapě...

Brněnská turistická sezóna startuje 31. března Brněnská turistická sezóna startuje 31. března
V sobotu 31. března zahajuje brněnské Turistické informační centrum novou turistickou sezónu. Brňané i návštěvníci se mohou těšit na osvědčené turistické cíle i několik novinek. ..

Turistická trasa: Dolní lomná, Kozubová Turistická trasa: Dolní lomná, Kozubová
Turistická trasa: Dolní lomná, Kozubová ... Nádherné Beskydy ... dvou hodinový výlet..

Turistická chata Onen Svět a Langova rozhledna
Nabízíme ubytování až pro 25 osob ve stylové turistické chatě s dlouholetou tradicí. Součástí turistické chaty je restaurace pro 20 hostů vytápěná krbem, bar, salónek pro 35 hostů a venkovní terasa pro 45 hostů. Vedle chaty je Langova rozhledna...

Marsa Matruh je turistická oblast kterou Češi zatím nezačali objevovat Marsa Matruh je turistická oblast kterou Češi zatím nezačali objevovat
Marsa Matruh nepatří mezi našii turisty objevené kouty světa. Za to ho dobře znají turisté z Libye nebo Egypta. V podstatě pro domácí je Marsa Matruh zajímavé a pěkné město. Snahy rozproudit turistický ruch se ukázaly jako přínosné a tak možná brzy se i m..

Pavlu Kučerovi, jeho lesu, jeho zvěři Pavlu Kučerovi, jeho lesu, jeho zvěři
V sobotu 8.12. odpoledne jsem založil již třetí kešku v pořadí. Listing k této kešce jsem napsal až ve 22:43 hod. Tento listing byl oficiálně zveřejněný v pondělí 10.12. v 8:36 hod. Jelikož je keška v lesích, nepředpokládal jsem, že ji jen tak někdo navšt..

Hurghada, Egypt Hurghada, Egypt
Celé letovisko Hurghada je atraktivní i pro turisty, kteří si na své dovolené u moře chtějí užívat nejen na plážích v průběhu dne, ale i po..

Egypt.světadíly Egypt.světadíly
Web o cestování po Egyptu. Zajímavé informace pro turisty, kteří jedou za mořem i pro ty, kteří jedou za památkami...

Egypt Hurghada Egypt Hurghada
V ČR Stále zakaboněno a tak Vám alespoň naservírujem hezké počasí z Egypta přímo z letoviska Hurghada. Chystáte se na dovolenou? Za teplem do Egypta - osobně doporučuji Hurghadu - zde pohled webkamery..

Dahab - Egypt
Dahab - Egypt - letovisko Egypt - dovolená Egypt - aktualne z egypta..

Starověký egypt
Do Egypta se od nepaměti vydávali cestovatelé, astronomové, kněží, dobrodruzi a také vědci, kteří se rozhodli zkoumat historii této země - egyptologové. Mezi těmi, kdo vstoupili na egyptskou půdu nechyběli ani Češi a Slováci....

Egypt Obrazem Egypt Obrazem
Obsáhlá fotogalerie fotek z nejen turisticky zajímavých míst v Egyptě...

Egypt - ráj pro turisty Egypt - ráj pro turisty
Která místa v Egyptě navštívit, abyste byli opravdu nadšeni?..

Makadi Bay, Egypt Makadi Bay, Egypt
Proč se stalo Makadi Bay, letovisko vzdálené asi 30 km od Hurghady, jedním z center turismu v Egyptě a každý rok jej navštíví desetitisíce turistů z celého světa?..

CSS Inspirace - NGC (Egypt) CSS Inspirace - NGC (Egypt)
Další inspirující web. Egyptský internetový obchod...

Pyramidy v Dashuru - Egypt
Snad každý ví, že nejznámější a největší pyramidy se nacházejí v Gíze. Ale ne každý už ví, že v Egyptě je i mnoho dalších míst, kde lze krásné a zajímavé pyramidy spatřit. Mezi ně patří i Dashur. ..

TL