Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247175  Nejlepší 

Životní minimum lze na něm přežít? Otevře se v novém okně

Kolik dělá životní minimum a dokáže z něj obyčejný člověk vůbec vyžít?

Komentuj! Linkovali: Přidat vendi
Podobné:

Životní minimum v ČR
Životní minimum v ČR (Česká Republika) podléhá zákonné úpravě. Konkrétně tuto problematiku řeší, zákon č. 110/2006 Sb. Tento zákon říká, že životní minimum je minimální částka finančních příjmů všech fyzických osob..

Životní minimum 2013 Životní minimum 2013
Životní minimum je zákonem stanovená hranice minimálního příjmu. Životní minimum tedy představuje příjem jednotlivce nebo rodiny, který se považuje za minimální nutný k úhradě základních životních potřeb. ..

Životní minimum 2014 Životní minimum 2014
Životní minimum je určeno zákonem č. 110/2006 Sb., o životním a existenčním minimu. Konkrétní výše částek je pak upravována nařízeními vlády – poslední platné nařízení vlády je z roku 2011 č. 409/2011 Sb.,..

Jaké je životní minimum? Jaké je životní minimum?
Jaké je životní minimum v České republice, a odpovídá tato částka realitě? Stačí opravdu životní minimum na pokrytí všech nezbytných osobních potřeb a zajištění výživy, tak jak to stanovuje zákon?..

Životní minimum se nezměnilo již 5 let Životní minimum se nezměnilo již 5 let
Co si myslíte o tom jaká je výše životního minima a měla by se změnit? Hlasujte v anketě, nebo napište svůj názor do diskuze...

Životní minimum 2012 Životní minimum 2012
Životní minimum se již několik let nezměnilo. Společně s dalšími změnami ale nyní vláda prosadila, že od 1. 1. 2012 se životní minimum zvýší o 9%. K poslední změně v tom, jaké je životní minimum došlo v roce 2007...

Životní minimum pro studenta
Jak vysoké je životní minimum pro studenta a kdo na něj má nárok?..

Částky životní minimum 2010 Částky životní minimum 2010
Životní minimum v roce 2010 bylo na stejné úrovni jako v předchozích letech. Výše životního minima 2010 tak tedy byla stejná jako od zavedení zákona č. 110/2006 Sb. Tedy zákona o životním a existenčním minimu...

Kalkulačka životní minimum od 1. 1. 2016 Kalkulačka životní minimum od 1. 1. 2016
V následující online kalkulačce si můžete spočítat, kolik je životní minimum v roce 2016 pro jednotlivce nebo pro rodinu. ..

Životní minimum a jeho výpočet Životní minimum a jeho výpočet
To, jaké je vaše životní minimum má rozhodující vliv na různé sociální příspěvky, přídavky nebo doplatky. Nárok na přiznání různých typů podpory se odvíjí právě od toho..

Kalkulačka životní minimum 2014 Kalkulačka životní minimum 2014
Zajímá vás, jaké je vaše životní minimum? Chtěli byste se dozvědět, zda máte nárok na nějaké sociální dávky? Následující kalkulačka vám pomůže spočítat jaké je vaše životní minimum v roce 2014...

Jaké je životní minimum v zahraniční? Jaké je životní minimum v zahraniční?
Pokud vás zajímá jaké je životní minimum v dalších zemích v Evropě, v tabulce níže najdete orientační přehled. Údaje o životním minimum pro jednotlivé státy Evropy jsou z roku 2008, a nemusí být tedy již 100% aktuální i v roce 2011...

Životní minimum pro matku s dítětem Životní minimum pro matku s dítětem
Zajímá vás, kolik činí životní minimum pro matku s dítětem? Pro stanovení této částky bude rozhodující především věk dítěte. Celkové životní minimum matky a dítěte totiž bude stanoveno jakou součet..

Kalkulačka životní minimum v roce 2016
Zajímá Vás, kolik je životní minimum v roce 2016? Došlo od 1. 1. 2016 k nějakému navýšení životního nebo existenčního minima? V naší kalkulačce si snadno můžete spočítat, kolik vám vychází životní minimum pro vás nebo pro vaši rodinu. ..

Sociální dávky a životní minimum v roce 2012 Sociální dávky a životní minimum v roce 2012
Začátek roku 2012 přinesl celou řadu změn v systému státní sociální pomoci. Mezi dvě nejvýznamnější změny patří především to, že od 1. Ledna 2012 došlo k navýšení částky životního a existenčního minima. ..

Online kalkulačka: Kolik je životní minimum 2014? Online kalkulačka: Kolik je životní minimum 2014?
V následující kalkulačce si můžete spočítat, jaké je vaše zákonné životní minimum. Kalkulačka vám nabízí výpočet podle aktuálně platných pravidel pro rok 2014. Pokud vás zajímá, jaké je vaše životní minimum..

Životní minimum 2013 při srážkách ze mzdy nepatrně stouplo Životní minimum 2013 při srážkách ze mzdy nepatrně stouplo
Podívejte, jaké změny jsou u životního minima při srážkách ze mzdy v roce 2013. Možná budete příjemně překvapeni...

Zdravý životní styl, životní prostředí a hnutí za cokoliv
Začněte třeba tím, že si to přečtete.....

Super životní styl je zdravý životní styl
Každý den jsem plný energie. Každý den mě čeká spousta práce a já se nemohu dočkat až se do ní pustím. Ano, toto je zdravý životní styl...

Minimum o depresi Minimum o depresi
Základní informace o tomto závažném onemocnění, které by měl znát každý, kdo s ním tak či onak přijde do styku...

Přežít!? Přežít!?
„Každé ráno se v Africe budí gazela. Ví, že aby přežila, musí běžet rychleji než nejrychlejší lev. Každé ráno se v Africe budí lev. Ví, že aby přežil, musí běžet rychleji než nejpomalejší gazela. Nezáleží na tom, jestli jste lev nebo gazela. Když vyjde ..

PHP+MySQL bezpečnostní minimum
Máte knihu "Tvorba aplikací v PHP a MySQL" už dávno přečtenou a vrháte se právě do programování třetího webu? Tak to je nejvyšší čas na bezpečnostní minimum.....

Minimum merania v koučingu Minimum merania v koučingu
Každé koučingové sedenie by sa malo určitým spôsobom vyhodnotiť.Aké je to minimum merania, ktoré by sa malo objaviť pri práci kouča?..

Existenční minimum 2014 Existenční minimum 2014
Částky existenčního minima jsou pak stanoveny v příslušném nařízení vlády – pro rok 2014 je platné nařízení vlády č. 409/2011 Sb., kterým se s účinností od 1. 1. 2012 zvýšila hranice životního a existenčního minima. Od té doby (tedy ani v roce 2014) ..

Jak přežít dovolenou? Jak přežít dovolenou?
Cestování je mou vášní a splněným snem. Můj život je už od mala na cestách a jinak si ho nedovedu ani představit. Od té doby, co jsem se začala starat i o své tělo (a ne jen duši cestovatele), je ale každá cesta mnohem náročnější. ..

Jak přežít rozchod?
Co dělat, když se s vámí rozejde po letech partner? Rady,jak se zachovat a přežít nejhorěí období života...

Jak (NE)PŘEŽÍT Vánoce! :-) Jak (NE)PŘEŽÍT Vánoce! :-)
Mejlem občas přijdou dobré kousky,ale ještě se mi nestalo abych se řechtal až mi tekly slzy :'-D Tohle je fakt síla!..

Jak přežít krizi Jak přežít krizi
Humorný návod jak nepropadat pesimismu ve zlé době :-))..

Jak přežít v poušti?
Informace o přežití v poušti, na co si dát pozor, jak se chovat, co s sebou atd...

TL