Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237811  Nejlepší 

Obchodní řetězce tlačí na nízkou cenu potravin. Snižuje se jejich kvalita Otevře se v novém okně

Problém kvality potravin v České republice? Tlaky obchodních řetězců na výrobce potravin, aby držely nízkou cenu. Umělé navyšování cen českých potravin a řada dalších zajímavých souvislostí. Přečtěte si prohlášení Potravinářské komory ČR.

Komentuj! Linkovali: Přidat darc.jeanne
Podobné:

Platí v českých supermarketech rovnice kvalita za nízkou cenu? Platí v českých supermarketech rovnice kvalita za nízkou cenu?
Když vyrazíte ze svého panelákového bytu na nákup potravin, obvykle zamíříte do nejbližšího supermarketu, kterých je na našich sídlištích naštěstí dost. Jaké pasti na vás jako na své zákazníky ale chystají? Oblíbeným trikem supermarketů na našem trhu jsou..

Obchodní řetězce uvádí: Pohádka o selhání jednotlivců Obchodní řetězce uvádí: Pohádka o selhání jednotlivců
Mluvčí obchodních řetězců nám servírují pohádku o selhání jednotlivců, kteří navzdory pokynům vedení (z nudy nebo ze zlé vůle) okrajují plesnivé sýry a přelepují data trvanlivosti. Sežereme jim to stejně, jako žereme jejich zkažené potraviny?..

Reklama v MHD za nízkou cenu?
Vyzkoušejte úspěšnou propagaci Vaší společnosti, služby či produku prostřednictvím městdké hromadné dopravy, denně se přepravuje miliony lidí!..

Pokud hledáte kvalitu za nízkou cenu Pokud hledáte kvalitu za nízkou cenu
Měl by stát jednou tolik! Lucznik 510 Anna je kvalitní šicí stroj s celokovovou kostrou určený pro domácí šití. Nabízí 15 šicích programů, kyvný CB chapač, 4 kr. knoflíkovou dírku, volné rameno pro šití rukávů a nohavic a další užitečné funkce...

Zábývám se tvorbou webů za nízkou cenu.
Tvorba webů za nízkou cenu či zdarma! A to v závislosti na náročnosti webu nebo vložení mé reklamy na vytvořený web...

Microsoft snižuje cenu přehrávače Zune
Spekulace o ceně a dostupnosti přehrávače Zune společnosti Microsoft se na internetu šíří již dlouhou dobu. Nyní společnost oficiálně tyto informace zveřejnila. Vypuštění v půlce listopadu (konkrétně je stanoveno spuštění prod .....

E.On snižuje cenu elektřiny. S 20% slevou ale raději nepočítejte E.On snižuje cenu elektřiny. S 20% slevou ale raději nepočítejte
Cenová válka, elektřina výrazně zlevní o 20%! I takové titulky jste mohli v uplynulých dnech číst v novinách. Jaká je však skutečnost a jaké jsou podmínky konkrétních tarifů? Operátoři sice nabízí zajímavou slevu, ale 20% slevy dosáhne jen málokdo...

Lenovo A820 snižuje cenu! Nyní za 3890 Kč!
Oblíbené Lenovo A820 jsem zakoupil za sníženou cenu 3890 Kč v Here-Shop.cz..

Maxi robertek :-) skvělý materiál za fakt nízkou cenu  #Sex Maxi robertek :-) skvělý materiál za fakt nízkou cenu #Sex
Hustokrutěpřísný dvaceticentimetrový klacek co vibruje. Udělá každou (nebo každého?) tak, že bude kňourat ještě dva dny :-) ..

Bezpečnost a kvalita potravin – téma konference VFU Brno
Hygiena a technologie potravin je téma, o němž do Brna ve dnech 17. a 18. října přijedou diskutovat čeští a zahraniční veterinární hygienici. Veterinární a farmaceutická univerzita Brno pořádá 42. ročník konference Lenfeldovy a Höklovy dny. ..

KIA kvalita za rozumnou cenu KIA kvalita za rozumnou cenu
Vážení zákazníci , rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeného e-shopu náhradních dílů www.nahradnidily1.cz V našem E-shopu naleznete více než 730.000 položek náhradních dílů. ..

Palety Europal - kvalita za fér cenu
Ať už potřebujete pouze jeden kus nebo třeba padesát. U nás koupíte ty nejkvalitnější palety, které splňují veškeré předepsané normy. Příjemně Vás překvapí i naše ceny. Přesvědčte se sami! Paleta, palety, výkup palet, dřevěné palety, výroba palet..

Plechy - kvalita za skvělou cenu
Těžko si představit stavebnictví bez plechů. Ty jsou totiž nezbytné při jakékoliv větší rekonstrukci nebo výstavbě. Ať už plechy použijete na zastřešení nebo opláštění, u nás najdete přesně to, co hledáte. plechy, hutní materiál..

Plechy od Technimatu - kvalita za rozumnou cenu!
Ať už hledáte černé nebo pozinkované, naše plechy jsou vždy tou správnou volbou! Garantujeme Vám nejvyšší kvalitu, profesionální zákaznický servis a výhodnější ceny pro stále klienty. Přesvědčte se sami, že Technimat je jiný! Plechy, plech..

Záhradné hojdačky Obi - kvalita za super cenu Záhradné hojdačky Obi - kvalita za super cenu
Záhradné hojdačky Obi sú komfortné vďaka ich veľkosti a použitiu jemného materiálu príjemného na sedenie. Prezrite si ponuku hojdačiek online! ..

Hutní materiál Technimat - kvalita za fér cenu!
Bez hutního materiálu se při stavbě neobejdete. Proto je třeba nakupovat tam, kde garantují kvalitu. Jako právě u nás v Technimatu! Nabízíme kari sítě, jakly, plechy, ocel nebo trubky. Hutní materiál, plechy, trubky, kari sítě, jakl, betonářská ocel..

Branky a brány od Promal - kvalita za skvělou cenu!
Potřebujete novou bránu, ale neorientujete se v současných trendech a možnostech? Neváhejte se na nás obrátit! U nás najdete nejširší sortiment bran, branek a vrat, ze kterého si vybere každý! Brány, automatické brány, samonosné brány, posuvná vrata..

Betonářská ocel Technimat - kvalita za skvělou cenu
Betonářská ocel dodá každé stavbě pevnost a dlouhověkost. Pokud ji pro svůj projekt potřebujete i Vy, neváhejte nás kontaktovat! Betonářské ocel od Technimatu - kvalita za rozumnou cenu. Betonářská ocel, hutní materiál, kari sítě, profilová ocel..

Automatické brány Promal - kvalita za rozumnou cenu
Naše automatické brány jsou skvělým řešením pro monitoring pohybu vozidel i osob, ochranu majetku a celkově vyšší bezpečnosti pozemku. Nabízíme kompletní realizaci s profesionálním servisem! Automatické brány, brány, vrata, průmyslové oplocení ..

Tablety do myčky - Německá kvalita za českou cenu Tablety do myčky - Německá kvalita za českou cenu
Tablety do myčky - Německá kvalita za českou cenu Fine - odborník na čistotu - Tablety do myčky All-in-one Tablety do myčky Fine - Mytí nádobí I v oblasti mytí nádobí je Fine nepřekonatelný. Tablety do myčky, prášek do myčky a gely na ruční mytí ná..

10 potravin pro dobrou funkci jater a pro zlepšení jejich 22 pro život zcel 10 potravin pro dobrou funkci jater a pro zlepšení jejich 22 pro život zcel
Játra se nacházejí v pravé horní části břišní dutiny. Představují největší orgán těla a provádějí víc než 500 různých činností. Nejméně 22 činností jater je pro život zcela nezbytných Játra jsou hlavním detoxikačním střediskem těla : neutralizují a vyluč..

Nejdražší filmy světa: Znáte jejich cenu? Nejdražší filmy světa: Znáte jejich cenu?
Stojí víc než velké dopravní letadlo nebo mrakodrap. Nešetří se v nich na speciálních efektech, hereckých hvězdách ani počtu komparzistů.....

Sušička potravin: Pro snadné konzervování ovoce i dalších druhů potravin
Chystáte se doma sušit ovoce, zeleninu nebo maso? Nejsnadnějším způsobem je využití domácí sušičky potravin. Více o jejích výhodách najdete v tomto článku...

Převedení řetězce na datum v C#
Opět tu mám jednu drobnost, která mě dokázala chvíly potrápit. Šlo o převedení řetězce ve tvaru dd-MM-yyyy na DateTime...

IES je na vrcholu „ekonomického řetězce“. Rozdrtil i VŠE IES je na vrcholu „ekonomického řetězce“. Rozdrtil i VŠE
Institut ekonomických studí Univerzity Karlovy v žebříčku porovnávaných vysokých škol rozdrtil Vysokou školu ekonomickou (VŠE). Jak dopadly ostatní obory?..

Chtějí řetězce zničit své dodavatele?
Anketa u článku na aktuálně.cz, týkajícího se úvah o regulaci maloobchodních řetězců, se ptá, zda je třeba regulovat řetězce. Téměř 80 procent lidí zaškrtlo možnost "Ano, jinak by zničily dodavatele a pak si mohly dělat se zákazníky cokoliv"...

České nákupní řetězce se dostávají do krize České nákupní řetězce se dostávají do krize
Českým hypermarketům a supermarketům poslední dobou situace vůbec nepřeje. Nejdříve se na příjmech projevila krize, následovaly chudé Vánoce a nyní se dostavuje i tvrdý konkurenční boj...

Nájemníci tlačí na unii: Řešte trh s bydlením
Dlouholeté spory s majiteli domů o regulaci nájmů přinutily zástupce nájemníků ze střední a východní Evropy ke společnému postupu...

Seznam se tlačí do Firefoxu (jilm.blog.lupa.cz)
Snímek obrazovky ukazuje, jak na mě Seznam před nedávnem zaútočil:Snímek v plné velikosti Ostatně nejde o nic nového, podobnou taktiku boje o uživatele Firefoxu a IE 7 již používají Yahoo! (snímek) i Google (snímek). Osobně bych řekl, že takové čtyři.....

TL