Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +243959  Nejlepší 

Český přístroj umožní nové objevy v regenerativní medicíně Obrázek

Český přístroj umožní nové objevy v regenerativní medicíně Otevře se v novém okně

Česká společnost Contipro se chytá tento týden v Brně představit ve světové předpremiéře přístroj 4SPIN. Toto zařízení zjednoduší výzkum a výrobu nanovlákenných materiálů pro medicínu. Nanomateriály umožňují například regenerovat nervy a svaly, nebo vyrob

Komentuj! Linkovali: Přidat jardak
Podobné:

Nové objevy prozrazují, že Mayové byli v úzkém kontaktu s mimozemšťany Nové objevy prozrazují, že Mayové byli v úzkém kontaktu s mimozemšťany
Možná že to není nic nového pod sluncem. Záležitost související rovněž s 21.12.2012. Článek ovšem stojí za přečtení a video za shlédnutí!..

Nové fonty - česky a zdarma!
Nové fonty do vašeho PC, zdarma a navíc česky? Jak je libo!..

Sledujte nově Simpsonovi a South Park online a česky Sledujte nově Simpsonovi a South Park online a česky
Novinku Prima Cool seriál Simpsonovi můžete sledovat nyní online i legendární South Park, který čeká na své znovu objevení v českých TV stanicích www.tv-cool.cz..

Seznam.cz neumí česky, aneb nové hledání je úplně mimo
Tak nám náš milý český (kyperský) Seznam.cz spustil nové hledání, ovšem asi po přestěhování na Kypr zapomněl naši mateřrinu Jak jinak si vysvětlit, že při hledání pouze Česky vyhodí polovinu výsledků v podobě cizojazyčných webů...

Patafyzické objevy roku
Prestižní magazín New Scientist si na Silvestra zadováděl a nabídl sérii ďábelských vynálezů loňského roku...

Objevy roku 2009 Objevy roku 2009
Na internetu jsem v uplynulém roce narazil na pár zajímavých služeb a stránek a přináším vám o nich krátké info. Třeba někoho zaujmou. Omegle, Grooveshark, WHiWA, Vodafone Park, mypictr, Hádej film..

České objevy a vynálezy
Plastickou chirurgii vymysleli Češi Málokdo ví, že plastickou operaci vymysleli Češi, ne Američané, kde se jen tento lékařský obor nejvíce zpopularizoval. Dámy, které prošly rukama plastických chirurgů, tak ve skutečnosti mohou poděkovat profesorům Franti..

Zeměpisné objevy 17. a 18. století
Velké zeměpisné objevy 16. století změnily pohled lidí na svět. Objevení Ameriky, obeplutí Afriky, a tím otevření nové cesty do Indie, znamenalo změnu v Evropě...

Hudební objevy a tipy Hudební objevy a tipy
Několik nejnovějších i starších písniček, co by jste určitě neměli minout...

Úžasné objevy jeskyňářů ve Slovinsku Úžasné objevy jeskyňářů ve Slovinsku
Jeskyňářská expedice Kačna Jama objevila další podzemní prostory v krasovém komplexu Kačna Jama...

Zámořské objevy - pokračování křížových výprav?
Při popisu obeplouvání autor Afriky vzpomíná na fénické obeplutí z doby kolem roku 600 př. n. l. Zpráva je pokládána za pravdivou, Watkins ale nesouhlasí a tvrdí, že tak úspěšná plavba se ve starověku nikdy neuskutečnila, protož .....

O tradiční čínské medicíně O tradiční čínské medicíně
Jak léčí tradiční čínská medicína, z čeho vychází, jak nahlíží na nemoc a pochody v organizmu..

Ginger – spice and medicine also Ginger – spice and medicine also
What is it ginger? Fresh ginger or ginger is a rhizome, or tuber plants, originating from Asia. It was used in ancient times as a spice and universal medicine. Today it is available as a dried powder, as fresh root. ..

EFT - revoluce v alternativní medicíně? EFT - revoluce v alternativní medicíně?
EFT - cílené zrušení negativních programů z podvěddomí, např. strachy z lidí z učení atd, stavy úzkosti, smutky,nespavosti, bolesti,stud, stres, fobie. Informace o této technice doplněné unikátním videem a zdarma stáhnutelným podrobným manuálem...

euMEDICINA: Humor v medicíně
Lékař: Kouříte? Pacient: Občas si zapálím, ale když se rozjedu, vykouřím i celou krabičku. Lékař: Pijete? Pacient: No občas si dám skleničku ..

Využití bylin v přírodní medicíně
Přírodní medicína si získává stále více na oblibě. Můžeme si klást jednu hlavní otázku. Proč využívat doplňky stravy v podobě tablet a vitaminů, když nám mohou pomoci byliny, které mnohdy seženeme volně v přírodě, jak to dělali naši předkové?..

Technologie v medicíně. Jednoznačný přínos? Technologie v medicíně. Jednoznačný přínos?
V současné době je pro nás téměř nemožné představit si lékařská vyšetření a zákroky bez použití technologií. Na druhé straně jsou tu však také určitá omezení, která tyto technologie se vstupem na pole medicíny přinášejí...

Ajurvéda - cesta k indické přírodní medicíně Ajurvéda - cesta k indické přírodní medicíně
Ajurvédská medicína - abychom žili harmonicky, nestačí jen zdravě jíst a následovat zásady zdravého životního stylu. Medicínský systém oficiálně uznaný Světovou zdravotnickou organizací a věnují se jí lékaři na celém světě. Přečtěte si o ajurvédě více!..

Kde se dají v medicíně vydělat největší prachy? Kde se dají v medicíně vydělat největší prachy?
Jste jako lékař nespokojen ve státním zdravotnickém zařízení? Jděte pracovat do soukroma a vydělejte pořádné prachy!..

Včelí produkty v tradiční čínské medicíně – Med Včelí produkty v tradiční čínské medicíně – Med
V tomto článečku najdete zajímavé informace, jak byl a je využíván med v tradiční čínské medicíně...

MEDICINA: Divizna jako léčivá rostlina v medicině MEDICINA: Divizna jako léčivá rostlina v medicině
Historie učí a předává zkušenosti staletí požívání bylinek v lidové medicině. A báby kořenářky měly vyzkoušené směsi bylinek na všechno. Pomáhala jim i důvěra a levný přístup k bylinkové medicině. Jsou na světě i kytičky co mají léčivé účinky skutečné a ..

Včelí produkty v tradiční čínské medicíně – Mateří kašička Včelí produkty v tradiční čínské medicíně – Mateří kašička
V tomto článku zjistíte, jak se využívala mateří kašička v tradiční čínské medicíně. Postupně budou přibývat další články o propolisu, medu, včelím jedu...

Přístroj BEMER Přístroj BEMER
Přístroj BEMER se světově jedinečným, patentovaným signálem má biologicky přirozené účinky, které kladně působí na metabolické pochody v buňkách. ..

Psychowalkman - AVS Přístroj
Audiovizuální Stimulační Přístroj poskytuje okamžitou úlevu od stresu, únavy a deprese, zvyšuje dlouhodobou koncentraci, rychlejší a snadnější učení (superlearning), zvýšení kondice a psychické vyrovnanosti, odstraní potíže se spánkem. ..

Power Plate - přístroj budoucnosti Power Plate - přístroj budoucnosti
Power Plate je v současné době velkým lákadlem pro návštěvníky posiloven, salónů krásy, wellness center i rehabilitačních středisek. Jak ale vlastně funguje a co uživateli přináší?..

Iontoforéza – přístroj na pocení #Věda Iontoforéza – přístroj na pocení #Věda
Přístroj na pocení, nebo-li iontoforéza Electro Antiperspirant patří mezi celosvětově osvědčené způsoby odstranění nadměrného pocení rukou, nohou, podpaží a hlavy...

ČS umožní elektronické faktury ČS umožní elektronické faktury
Česká spořitelna nabízí od 2. září jako první banka na českém trhu možnost přijímat a jednoduše platit faktury elektronicky v internetovém bankovnictví SERVIS 24. ..

Online hry nám umožní se zrelaxovat
Nezřídka se stává, že firma musí rozvázat pracovní poměr se zaměstnanci, kteří v práci nedělají nic jiného, než hrají hry. Hraní her se kupříkladu stalo osudným i 42 zaměstnancům Dopravního podniku hlavního města Praha. ..

Čistička vzduchu: ideální přístroj pro alergiky Čistička vzduchu: ideální přístroj pro alergiky
Čističky vzduchu od CVB klimatizace a ventilátory Vám v době velkého výskytu alergenů v ovzduší usnadní život...

TL