Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239023  Nejlepší 

Vždy záleží jen na úhlu pohledu zda budete úspěšní či jen věčně nespokojení Obrázek

Vždy záleží jen na úhlu pohledu zda budete úspěšní či jen věčně nespokojení Otevře se v novém okně

Úhled pohledu bude pro úspěšné bude úplně jiný než ti kteří "vyznávají" konformitu. Rozdíl mezi těmi kteří vyhledávají konformitu a mezi těmi kteří vytváří úspěch je právě právě teď 1400,-! A bude líp!!!

Komentuj! Linkovali: Přidat synergy
Podobné:

Jsou minulé výnosy fondů důležité? Záleží na úhlu pohledu Jsou minulé výnosy fondů důležité? Záleží na úhlu pohledu
Jedním z nejvíce sledovaných parametrů cenných papírů je minulá výkonnost. Pokud míří kurzy vzhůru, stává se tato informace dobrým argumentem prodeje chtivých poradců. Veškerá historická data berte s rezervou. Nic neroste věčně a navíc výborné výsledky v ..

20 fotografií kde na úhlu záleží 20 fotografií kde na úhlu záleží
Kdyby fotograf stál o pár metrů vedle - nebylo by to ono. (via digg.com)..

Foto kde na úhlu záleží II. Foto kde na úhlu záleží II.
Volně navazuje na úspěšné http://linkuj.cz/index.php?id=show&viewnr=4&typ=0&par=34183 (opět nalezeno na digg.com)..

Body budete mít všechny, ale někteří stejně budete chodit pěšky Body budete mít všechny, ale někteří stejně budete chodit pěšky
Na konci roku končí některé typy řidičských průkazů, zjistěte si, zda ten váš není mezi nimi...

Návyky a Život bez hranic: Budete dále utíkat nebo budete čelit strachu? Návyky a Život bez hranic: Budete dále utíkat nebo budete čelit strachu?
V tomto článku se podíváme na dva návyky, které určují to, zda se v našem životě řadíme spíše k těm, co vítězí a plně užívají života, nebo k těm, co jednoduše přežívají…..

Tangens úhlu - vzorec - testy
Tangens goniometrická funkce...

Jste nespokojeni se svým současným dodavatelem plynu?
Levný plyn má spoustu podob a výše uvedený subjekt přináší jednu z nich. Vybírat si budete hned ze čtyř tarifů, jež se liší hlavně garancí ceny, délkou smluvního závazku a řadou přidružených služeb...

Jste nespokojeni se svým praktickým lékařem? Vyberte si jiného! Jste nespokojeni se svým praktickým lékařem? Vyberte si jiného!
Internetový portál lekari-online.cz si nechal zpracovat exkluzivní výzkum o spokojenosti českých pacientů s praktickými lékaři, jejíž výsledky ukázaly, že nespokojeno se svým praktickým lékařem je pouze 9% pacientů..

Chcete být uspěšní? Chcete být uspěšní?
20 kroků k úspěchu Jedna z věcí, které jsem objevil, když jsem přestával kouřit, byla, že jsem si doopravdy neuvědomoval moment nutkání. Ne na vědomé úrovni. A tak jsem si automaticky zapálil, aniž bych si uvědomoval, co dělám. ..

Ani úspěšní podnikatelé neví všechno Ani úspěšní podnikatelé neví všechno
Přestože už jste rozjeli byznys, bylo by bláhové myslet si, že máte vyhráno a už na sobě nepotřebujete pracovat. ..

Chcete být úspěšní? Naučte se disciplíně! Chcete být úspěšní? Naučte se disciplíně!
Pokud chcete zvládnout vše, co jste si naplánovali, bez značné disciplíny se nikdy neobejdete. Lenost bude vždy největším soupeřem a v úspěchu vám spolehlivě zabrání. Podívejte se, jak se disciplíně naučit. ..

Kam investují své miliardy úspěšní čeští IT podnikatelé
AVG, ESET NOD, Mall, Seznam .. zhodnocené podíly v úspěšných firmách udělaly z jejich majitelů milionáře. Kam získané peníze investují?..

Jak se ucházet o práci, tak abyste byli úspěšní?
Vzor životopisu, jak zvládnout pracovní pohovor a další tipy na to, jak získat práci, kterou chceme...

Môžete sa cítiť byť úspešní hneď teraz Môžete sa cítiť byť úspešní hneď teraz
Prečo ste necíte práve teraz tak, ako chcete? Tu je odpoveď...

Jste úspěšní? Registrujte si ochrannou známku Jste úspěšní? Registrujte si ochrannou známku
Podnikatel, kterému se v podnikání daří, se dříve nebo později setká s tím, že se konkurence pokusí jeho výrobky nebo služby napodobit, aby se tak blýskla v odlesku jeho úspěchů...

I na maličkostech záleží
S Markem chodíme už víc jak dva roky, proto bychom rádi náš vztah posunuli trochu dál. Nemám na mysli svatbu, na tu je času pořád dost a dost. Ale chceme si zařídit naše první společné bydlení. Ta představa nás tak nadchnula, že jsme do měsíce měli pronaj..

Na veľkosti ZÁLEŽÍ
Vyber najvacsich extremnych skokov :P..

Na velikosti záleží
Vtipná reklama..

Na veľkosti záleží
Po chodníku ide dvojica: mladá žena a veľký pes pekne pokojne vedľa nej. Oproti ide tiež dvojica: staršia pani a malý havkáč, ktorý sa tmolí chodcom popod nohy, brechá na deti a už sa aj púšťa do veľkého psa...

BMW M3 Challenge – pre večné deti
Automobilka BMW kvôli podpore predaja vozidiel radu M3 pristúpila k zaujímavému kroku. Podporila vývoj hry, ktorá bude voľne dostupná...

Hra o věcné ceny snadno Hra o věcné ceny snadno
Lockerz.com, služba od CO Amazon.com! Bavte se vyplnovanim anket a vyhrajte ruzne ceny...

Věčné téma: tučňáci Věčné téma: tučňáci
Romantická story o tučňácích. :]..

S traktorem na věčné časy
Není nad pořádnou muziku a když traktor drží rytmus....že by adept na slavíka?..

Věčně druhý Sordo Věčně druhý Sordo
Dani Sordo si stejně jako poslední dva roky připsal na domácí půdě osm bodů za druhé místo. Ovšem i letos si dělal naděje na vítězství, které však rázně uťal jeho týmový kolega Loeb. ..

5 věcí, které dělaj úspěšní lidé před 8:00 ráno 5 věcí, které dělaj úspěšní lidé před 8:00 ráno
Rána se mohou stát vašimi nejlepšími okamžiky dne. Ať už máte rána rádi, či ne, využít ranní hodiny před prací se může stát vaším klíčem k úspěšnému a zdravému životnímu stylu. Je pravda, že "být ranní ptáče" je společný rys, který naleznete u mnoha ředit..

LevnáPC.cz - na ceně vám záleží
Internetový obchod s nejširší nabídkou repasované výpočetní techniky. Počítače, notebooky, lcd, tiskárny, monitory. Kompletní sortiment nového zboží, komponent, spotřebního materiálu a příslušenství. Množstevní slevy, nabídky na míru, poradenství...

Na jídle záleží (dokument) Na jídle záleží (dokument)
Celosvětově známý dokument popisuje na jedné straně oficiální propagandu ve výživě, medicíně a farmacii vedoucí k epidemiím civilizačních chorob a na druhé straně k potlačované, alternativní cesty ke zdraví...

Na kvalitě překladů záleží Na kvalitě překladů záleží
Kvalita překladů ať už webové prezentace, papírových, či jiných dokumentů je nesmírně důležitá. Zde se totiž rozhoduje o tom, jak budete vypadat před zákazníky a obchodními partnery a nekvalitní překlad rozhodně nebude dobrou vizitkou vaší firmy...

Tiny.sk - na délce záleží
Slovenská obdoba tinyurl.com..

TL