Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +235586  Nejlepší 

Hedviga "Húževnatá" - (ne)pravdivý príbeh. Otevře se v novém okně (slovensky)

Hedviga Malinová sa 25.augusta 2006 ráno objavila zakrvavená na Katedre maďarského jazyka nitrianskej Univerzity Konštantína filozofa, s nápisom na blúzke "Maďari za Dunai, SK bez parazitov".

Komentuj! Linkovali: Přidat eRdoubleVeS
Podobné:

Prý pravdivý příbeh z chaty pod Rysmi
... neuvěřitelné vči může přinést shoda náhod.....

pravdivý příběh aničky dajdou pravdivý příběh aničky dajdou
skvěle sestřižené video o fenoménu první superstar v česku..

Pravdivý príbeh z budapeštianskeho bordelu #Sex Pravdivý príbeh z budapeštianskeho bordelu #Sex
S partiou kolegov sme sa jeden večer po práci rozhodli ísť na výlet do Budapešti. Nočný život a tak. Ako sme dorazili do metropoly u našich južných susedov a ubytovali sa, bez dlhého otáľania sme sa vybrali na diskotéku. Poviem vám, žilo to tam celkom slu..

Pitva mimozemšťana- Pravdivý příběh / Alien Autopsy- The True Story Pitva mimozemšťana- Pravdivý příběh / Alien Autopsy- The True Story
Jeden z nejkontroverznějších televizních pořadů s nejvyšší sledovaností, který se kdy vysílal.Skutečnost, nebo fikce? Diváci po celém světě už deset let diskutují, zda se jednalo o naprostý podvrh, nebo je na tomto příběhu něco víc. Torrent...

Vtipný, ale pravdivý dárek ke dni matek Vtipný, ale pravdivý dárek ke dni matek
U tohohle jsem se vážně musela hodně smát :D dát mamce jako dárek tričko s nápisem a ještě s jedním z těch prvních? :D To by byl vážně gól... za mě teda super nápad ;)..

Jediný pravdivý horoskop (charakteristika znamení) Jediný pravdivý horoskop (charakteristika znamení)
Opravdu jediný pravdivý horoskop, který jsem kdy četl. Jedná se o charakteristiku jednotlivých znamení zvěrokruhu, která jsou s trochou nadsázky popsána opravdu výstižně...

Skutočný príbeh - smutný príbeh môjho brazílskeho kamaráta
Dnešný skutočný príbeh bude opäť jedným z odstrašujúcich príkladov. Bude o chlapcovi, ktorý pochádza z Brazílie, konkrétne z mesta Vitoria, ktoré leží blízko známeho Rio de Janeira..

FLASHING - sci-fi příběh
Skvělý sc-fi příběh! Rozhodně si každý přijde na své! :o)..

Příběh věcí Příběh věcí
Krátký film, který byste měli vidět, abyste se potom nemohli vymlouvat, že jste nevěděli...

Můj osobní příběh :) Můj osobní příběh :)
V tomto příběhu se dozvíte něco málo z mého života, co se mi přihodila atd.. Budu ráda za každý ohlas a za to, když si to přečtete :)) Doufám, že se bude líbit :P..

Kozi Pribeh
Omg tak ja nevim..

Příběh věcí Příběh věcí
The Story of Stuff (anglicky) .Možná jste někdy přemýšleli, co se děje s vaším každodenním odpadem, za jak dlouho se rozloží obal od vypité Kofoly, cose stane s vaším starým kompem, až ho vyhodíte, a kde se vlastně berou suroviny k výrobě těchto věcí..

Xbox příběh Xbox příběh
Podzim. Krásné roční období, které přiková k monitorům a televizním obrazovkám miliony hráčů po celém světě...

Příběh Úsvit
Začni ihned číst, další část dodám co nejdřív :o) Tento příběh jsem začal psát, na základě nejmenovaného filmu. Prožijte jeho příběh vyprávěný mou fantazií. Budu moc rád, když si přečtete tento příběh a doporučíte ho jiným. Váš věrný Br0TH3rS...

Homerův příběh Homerův příběh
všemi obdivovaný homer a jeho příběh ....

Příběh z Lide.cz Příběh z Lide.cz
Poslední týden se během nočních služeb v redakci na jeden profil vracím, aby mě navedl na jeho protějšek. Těžko se popisuje, jak tam studuji každé slovo, náznak, snažím se z toho, co si Ti dva píší, vysledovat, jaká je realita jejich lásky...

Příběh o diamantu Příběh o diamantu
krátký příběh na zamyšlení.....

„Príbeh o bojovníkovi“ „Príbeh o bojovníkovi“
Žil raz jeden bojovník pochádzajúci z najvyššieho rodu bojovníkov. Tí, čo ho poznali, hovorili o ňom ako o statočnom hrdinovi. Bojovník sa tešil ich náklonnosti a patrične si ju vážil. Jedného dňa však do dediny vtrhlo nepriateľské vojsko a všetkých pozab..

Můj PHP příběh ze všedního dne Můj PHP příběh ze všedního dne
Rozhodl jsem se napsat si krátký skript, stručně vyjadřující můj všední den :o)...

XBOX 360 PŘÍBĚH XBOX 360 PŘÍBĚH
Toto je jen příběh. Toto je jen krutá story.....

OKD – Příběh uhlí OKD – Příběh uhlí
Pár zajímavostí o této vydařené reklamě společnosti OKD...

Příběh YouTube
Napínavý příběh YouTube - přepis přednášky spoluzakladatele Jaweda Karima...

Polární příběh #Video Polární příběh #Video
Dokument National Geographics s českým dabingem. Polární medvídě Nanu a mládě mrože Seela bojují o život od narození až do dospělosti. Jejich matky je už nechrání před predátory ani před smrtí v souboji. Avšak největší výzvou pro Nanu a Seela je přežít kr..

Parfém: příběh salonu
První dojem, který se vám při příchodu do neznámého prostředí vepíše do paměti, bývá součtem toho, jak se vám líbí design interiéru, jaké zvuky či ještě lépe hudba se vám linou do uší a... jak libá je vám jeho vůně...

Příběh webového designu Příběh webového designu
Krom věčných diskusí o správném loupání banánu bych rád upozornil na jednu velice zvláštní zrůdnost českých vývojářů. Všimli jste si kolik máme v Čechách statných webdesignerů a jak zoufale málo kodérů (ev. front-enďáků)? ..

Příběh nešťastné blondýny
Naivní blondýna co se nemá komu sveřit se svými problémy...

Příběh z Bronxu #Video Příběh z Bronxu #Video
V emocemi nabité přednášce aktivistka a ekonomická konzultantka Majora Carter sdílí detaily jejího boje za spravedlnost a lepší životní prostředí v Jižním Bronxu – a ukazuje, jak menšinové čtvrtě nejvíce trpí chybnou městskou politikou. Přednáška s českým..

Čarodějky, jak měl příběh pokračovat
Americký televizní seriál Čarodějky (anglicky Charmed, 1998 – 2006), který vypráví příběhy tří čarodějek Piper, Phoebe a Page (do 3. řady i Prue) si zamilovalo mnoho mladých i starších diváků.Seriál sice skončil u 8mé série, ale k 9té existuje scénář..

Příběh s pojišťovnou pokračuje Příběh s pojišťovnou pokračuje
Ne vždy je pojišťovna proti Vám...já jsem toho důkaz :)..

TL