Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237759  Nejlepší 

Bibione Itálie pláž Obrázek

Bibione Itálie pláž Otevře se v novém okně

Venku nemáme zrovna příjemné počasí, tak se nad trochu zahřejete pohledem na slunné bibione.

Komentuj! Linkovali: Přidat Keszeghová
Podobné:

Sicílie, Pláž Mondello, Itálie Sicílie, Pláž Mondello, Itálie
Nevíte kde rychle letos ještě na dovolenou? Tak s tím vám moc nepomůžeme, ale můžeme vás navnadit na krásnou pláž Mondello v Sicílii, která je situována nedaleko světoznámého městečka Palerma. Tak co líbí se vám pláž Mondello?..

Pláž Porto Selvaggio, Salento, Itálie Pláž Porto Selvaggio, Salento, Itálie
Říká se, že v italském Salentu si užijete tu pravou Itálii bez všudypřítomných davů turistů, přeplněných taveren a pláží obsypaných lidmi. Pobřeží Salenta je zvlněné nespočtem zátok a lagun, vnitrozemí ovšem nezapře svou drsnou povahu. ..

Sardinie, pláž La Pelosa, Itálie  Více na: http://www.krasneplaze.cz/sardin Sardinie, pláž La Pelosa, Itálie Více na: http://www.krasneplaze.cz/sardin
„Evropský Karibik“ – tak přesně takhle se přezdívá pláži La Pelosa na úpatí mysu Capo Falcone v severozápadním cípu Sardinie. Tušíme, že volba letošní dovolené je více, než jasná!..

Bibione Bibione
Dlouhé, ‬mírně se svažující písečné pláže a pocit italského způsobu života‭ ‬"Dolce Vita‭" ‬dělá z dovolené v Itálii nezapomenutelný zážitek.‭ ..

Bibione v Itálii Bibione v Itálii
Bibione patří k vůbec nejoblíbenějším italským prázdninovým střediskům, ležícím na pobřeží Jaderského moře oblast. Prázdninová oblast je situována mezi Benátkami a městem..

Bibione, dovolená na jadranu
Severoitalské přímořské letovisko Bibione je rájem českých turistů. Velmi lákavá je krátká cesta z čech a také velice široká ožnost ubytování a zábavy...

Benátská riviéra - Bibione
Bibione je oblíbená prázdninová destinace v Itálii. Najdete ji na severu jaderského pobřeží mezi Terstem a Benátkami a je známá dlouhými písečnými plážemi, mělkým mořem, kavárnami a obchůdky na promenádách. Léto v Itálii má co nabídnout...

Dovolená v Bibione - tipy a triky I
tipy pro dovolenou v Itálii..

Dovolená v Bibione - tipy a triky II
tipy pro dovolenou v Itálii..

Cabarete a pláž Cabarete a pláž
Letovisko Cabarete se nachází v severní části Dominikánské republiky, jen pár kilometrů východně od Sosúy a 20 minut východně od Puerto Plata. ..

Pod dlažbou je pláž
Francouzské drama s překvapivou pointou. ..

Pláž Sa Coma Pláž Sa Coma
Letovisko Sa Coma se nachází asi 15 km východním směrem od města Manacor, na východním pobřeží ostrova Mallorca. Postupem času se staré turistické centrum spojilo s letoviskem S´lllot, které je oproti Sa Comě mnohem klidnější. ..

Pláž Cala Santanyi Pláž Cala Santanyi
Ten nejjemnější bílý písek, širokou nabídku služeb a nádherné okolí s domy a zelenou přírodou – to vše nabízí pláž Cala Santanyi. ..

Pláž s fialovým pieskom Pláž s fialovým pieskom
Pláž ponúka jedinečný pohľad. Okrem obrovskej skaly, ktorá sama o sebe má otvor (tiež známy ako kľúčová dierka ), je piesok na Pfeiffer Beach fialový! ..

Big La Laguna pláž, Philippines Big La Laguna pláž, Philippines
Tip na kameru dneška: Když je u nás přeci tak "hezky" tak si trochu zlepšíme náladu: Online webkamera na Big La Laguna pláž na Filipínách...

Pláž Playa Cabarete Pláž Playa Cabarete
Pláž Playa Cabarete se nachází na severním pobřeží Dominikánské republiky, kde vane silný vítr. Je proto velmi oblíbená zejména u kitesurfařů. Playa Cabarete se nachází na okraji města, v jejím okolí rostou krásné tropické palmy. ..

Pláž Playa de los Muertos Pláž Playa de los Muertos
Pláž Playa de los Muertos je součástí malé rybářské vesnice Ajuy na západním pobřeží ostrova Fuerteventura, je dobře dostupná autem. Její název znamená v překladu "Pláž mrtvých". Pochází z dávné doby, kdy na tomto úseku pláže přistáli piráti a..

Pláž Playa de Bollullo Pláž Playa de Bollullo
Východně od města Puerto de la Cruz je tmavá písečná přírodní pláž Playa de Bollullo. Od kruhového objezdu na sjezdu z dálnice Puerto de la Cruz se vine malá silnička banánovými plantážemi až k pobřeží Atlantského oceánu. ..

Korfu, pláž Roda, Řecko Korfu, pláž Roda, Řecko
Hledáte ideální pláž na které si odpočinete s pomalým vstupem do vody? Přečtěte si naši recenzi pláže Roda na prosluněném Korfu. ..

Pláž a letovisko Cala Millor Pláž a letovisko Cala Millor
Cala Millor leží na východě Mallorky v zálivu Bahía de Artá a tvoří z hlediska turistického ruchu významnou, zajímavou a lákavou rekreační oblast. ..

Ramatuelle, pláž de l ’Escalet, Francie Ramatuelle, pláž de l ’Escalet, Francie
Azurové pobřeží ve Francii je jedno z nejkrásnějších míst na světě, čisté krásné moře, písčité dlouhé pláže a relax, klid a pohoda...

Rabac, pláž Girandella, Chorvatsko Rabac, pláž Girandella, Chorvatsko
Léto vrcholí a v Chorvatsku jsou aktuálně ideální teploty vzduchu i moře. V dnešním článku vám představíme pláž Girandella v Chorvatsku. Necháte se zlákat na dovolenou? ..

Korčula, pláž Luka, Chorvatsko Korčula, pláž Luka, Chorvatsko
Chorvatsko letos trhá všechny dosavadní rekordy. Prožijte letní dovolenou v klidu a pohodě na ostrově Korčula. Ceny padají...

Lefkada, pláž Egremni, Řecko Lefkada, pláž Egremni, Řecko
Nejkrásnější z řeckých ostrovů, ostrov Lefkada, odhaluje svou krásku, pláž Egremni. Podívejte se na úžasné scenérie a nejkrásnější místo v Evropě právě teď !..

Pláž Palombaggia, Korsika, Francie Pláž Palombaggia, Korsika, Francie
Korsika jeden z nejkrásnějších francouzských ostrovů. A jedna z nejkrásnějších pláží v Evropě, pláž Palombaggia se vám představuje. Tak co taky tam plánujete letošní dovolenou? ..

Sagres, pláž Algarve, Portugalsko Sagres, pláž Algarve, Portugalsko
Kde najdete nejkrásnější portugalské pláže? Malebné zátoky, tajemné laguny, bělavé oblázky či zlatavý písek? To vše najdete v Algarve. Přečtěte si více.....

Lefkada, pláž Milos, Řecko Lefkada, pláž Milos, Řecko
Jedna z dalších nádherných řeckých pláží se vám představuje v celé své kráse. Přečtěte si o pláži Milos, která má úžasně modrou barvu moře a je jedna z nejkrásnějších, které jde na Lefkadě navštívit. ..

Chci zpátky na pláž! =) #Obrázek Chci zpátky na pláž! =) #Obrázek
Kanárské ostrovy jsou krásné =) Moře, pláže, dokonce i velbloudi =)..

Najděte si svou vlastní pláž! Najděte si svou vlastní pláž!
Proč se tísnit s ostatními, když si mohu najít krásnou, klidnou, nepřeplněnou pláž?..

TL