Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237237  Nejlepší 

Nikola Tesla - Art of Science Obrázek

Nikola Tesla - Art of Science Otevře se v novém okně

Rozhodujícím odkazem, který nám Nikola Tesla zanechal, jsou principy a metody, kterými se trvale od dětství řídil, a díky kterým dosáhl tak úžasných výsledků. Každý má možnost si je osvojit a uplatnit. Mají trvalou a univerzální platnost. Součástí program

Komentuj! Linkovali: Přidat pompik79
Podobné:

Nikola Tesla
Máte rádi konspirační teorie? Tak tato vás nenechá dozajista chladnými...

NIKOLA TESLA
Vizionář a čaroděj...

Nikola Tesla #Video Nikola Tesla #Video
Geniální vynálezce, vizionář, který předběhl svou dobu, a k jehož dílu se nyní s obdivem i v tichém úžasu - a s novým pochopením - začínáme vracet, po téměř 70-ti letech od jeho smrti. (10. července 1856 - 7. ledna 1943). Postava, k níž se váže mnoho taje..

Nikola Tesla - génius ktorý predbehol dobu
Nikola Tesla sa podľa legendy narodil práve počas veľkej elektrickej búrky srbskej rodine, v dedinke Smiljan v blízkosti Gospiča, na území dnešného Chorvátska. ..

Nikola Pešková se odhalila Nikola Pešková se odhalila
Říká Vám něco jméno Nikola Pešková? Je to česká herečka, hrála např. v Pupendu. Objevili jsme pro Vás její hambaté fotečky! Link najdete na SECS.Cermi.NET - Most Sexy Babes Free ..

The Art & Science of CSS The Art & Science of CSS
Kniha ke stažení. Zdarma po dobu 14 dní...

RychlyPrachy.cz - Nikola - Sex na FMG.sk | erotický portál, dievča dňa, sex
Chtěl jsem vám ukázat něco ze svého nočního života. Samozřejmě u toho nemohla chybět kamera a tlustý balíček bankovek. Potřeboval jsem jich dost, protože ten bar, kam jsem vyrazil, byl plný pěkných, mladých kočiček. Kupodivu byly, po pár panácích dobrého ..

Science Café Science Café
Science Café nabízí prostor pro neformální setkávání vědců a veřejnosti a společné hledání otázek a odpovědí...

Rozhovor Nikola, Bára, Barbora – divadlo Malehry Rozhovor Nikola, Bára, Barbora – divadlo Malehry
Divadlo MALÉhRY je třinoherním, autorským divadlem hereček Daniely Zbytovské, Barbory Seidlové a Nikoly Zbytovské. Třinohra je polapila do svých osidel a zcela se jí oddaly...

Nikola, Radana & Katka z Holki: Máme krásnou zemi Nikola, Radana & Katka z Holki: Máme krásnou zemi
Druhý ročník podřipského setkání a benefičního koncertu Zde domov můj – Říp 2014 se uskuteční v sobotu 21. června 2014. Brány podřipského úpatí se otevřou od 11 hodin na hoře Říp, kdy budou pro děti připravené atrakce a stánky s občerstvebním a od 17 hodi..

VIDA science centrum Brno VIDA science centrum Brno
Přijďte do nového zábavního vědeckého parku VIDA! Počítejte, kolikrát u nás řeknete „Vida!“ Důvodů je tu dost. A na každý z nich si musíte sáhnout. Osobně vyzkoušet. Objevujte, bavte se a učte se hrou. To je VIDA! ..

SvetSeriálov.com: Masters Of Science Fiction
Dnes vám prinášame prvý článok, ktorý otvára našu novú kategóriu článkov „Preview“. V týchto článkoch vám budeme postupne predstavovať najnovšie seriály, ktoré práve prichádzajú do slovenských televízií alebo seriály ktoré sa vysielajú.....

Největší Kočky Science Fiction Největší Kočky Science Fiction
Nejhezčí herečky a postavy Sci Fi. Galerie ženských postav a hereček ze Stargate, Star Wars, Galacticy, Farscape, Star Treku atd....

Science fiction filmy, které nás odkojily Science fiction filmy, které nás odkojily
Nejplodnější období a rozmach filmového Science fiction jako takového se konal nejspíše v 80. a 90. letech...

Je nesmrtelnost na dosah ruky? | Science World.cz Je nesmrtelnost na dosah ruky? | Science World.cz
Je velmi nepravděpodobné, že ještě v roce 2030 bude existovat něco jako důchod. Daleko pravděpodobnější je, že si každý bude moci sám určit délku svého života...

Science machine - skvělé time-lapse video Science machine - skvělé time-lapse video
40 hodin ilustrování, skvělý koncept, výborný výsledek a hezky zpracované video + jako bonus krátký film o tom, jak vlastně funguje naše Země..

Science World - Proč se nedá ptakopysk chovat na vlnu
text je úryvkem z knihy Jaroslav Flegr: Zamrzlá evoluce..

Úvahy nad pádem Říma trochu jinak | Science World.cz
Na konci starověku zanikla pouze západní část říše, Byzanc existovala ještě asi 1 000 dalších let. Proto některé z příčin pádu a navržených mechanismů jsou spíše nevěrohodné, působily totiž na celém území. Má snad smysl se ptát pouze na to, čím se obě říš..

Tesla roadster Tesla roadster
Elektrické vozítko s dojezdem 400 Km a větším zrychlením z 0 na sto než Porsche už není sci-fi..

Tesla klub Tesla klub
Fórum, klub majitelů. Poradna, manuály servisní i uživatelské, technické rady a návody...

Tesla Roadster
Půvabný elektromobil, který půjde do sériové výroby. ..

Gramofon Tesla NC 470 Gramofon Tesla NC 470
Gramofon Tesla NC 470 se vyráběl v letech 1985-87 v Tesle Litovel a patřil ve své kategorii mezi nejlepší produkty. Vyvážel se pod značkou NAD 5120 (s plochým raménkem z pertinaxu) a Lenco L-802. S poměrem výkon/cena a nadčasovým designem se z něj stala l..

Matchbox: Tesla Model S Matchbox: Tesla Model S
Tesla S je pravděpodobně nejznámější vůz na elektřinu, jeho jízdní vlastnosti jsou špičkové a ve voze jsou ty nejmodernější technologie. Jedan Tesla, sice ne Model S, dokonce létá ve vesmíru...

Tesla představila elektrický kamion Tesla představila elektrický kamion
Tesla představila nový elektrický kamion s úctyhodnými parametry. Vyrábět se začne již v roce 2019 a už teď na něj eviduje okolo 1200 předobjednávek. To je velkou zárukou, že se budou skutečně vyrábět. I díky tomu, že vybrala pěkně velké zálohy...

#Automoto souboj BMW M5 X TESLA Model S #Automoto souboj BMW M5 X TESLA Model S
BMW M5 vs TESLA Model S ● BMW je mnohem dražší ● BMW má nižší hmotnost ● BMW má vyšší výkon ● BMW má vyšší emise ● BMW je sportovní vůz ● TESLA je 7-místné rodinné auto Kdo je teoreticky vítěz ? Zjistěte to!..

Tesla Roadster konečně ve výrobě Tesla Roadster konečně ve výrobě
VIDEO: Po měsících řešení trablat při vývoji tohoto sporťáku s elektrickými geny je Tesla Roadster konečně připravena jít do série. ..

Tesla Motors: baterie pro váš dům a můžete žít "mimo síť"! Tesla Motors: baterie pro váš dům a můžete žít "mimo síť"!
Elon Musk, generální ředitel společnosti Tesla Motors, v nedávné době oznámil, že společnost pracuje na novém typu baterie, které by bude použit k napájení domácností. Na technologii lithium-iontových baterií Tesla očekává, že vstoupí jako první a silný h..

Tesla představila nový Roadster s dojezdem až 1.000 km
Představení Roadster Founders Edition s dojezdem až 1.000 km a zrychlením z 0 na 100 km/h bylo překvapením. Původně měla Tesla představit pouze nákladní vozy s dojezdem až 800 mil. 3 motory pro obě nápravy dosahují neuvěřitelného zrychlení..

Zapomeňte na Tesla Motors a koukněte na Lexus! Zapomeňte na Tesla Motors a koukněte na Lexus!
Jste nadšenci do aut s technologií elektrických automobilů, se kterými přichází ve velkém stylu právě Tesla Motors? Tak zbystřete, protože značku Lexus začnete vnímat úplně jinak, až uvidíte tohle video! Lexus se stane vaší jedničkou! ..

TL