Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237200  Nejlepší 

RECENZE: Rodina je základ státu se obrací k aktuálním problémům ostře i vti Obrázek

RECENZE: Rodina je základ státu se obrací k aktuálním problémům ostře i vti Otevře se v novém okně

Česká kinematografie si často nevybírá aktuální témata, která tíží současnou společnost. A když už si je vybere, nedopadá to příliš valně, kvůli zkrášlování, bagatelizování nebo naopak přílišnému dramatismu. Robert Sedláček je na tom poněkud jinak. Jeho s

Komentuj! Linkovali: Přidat MarasX55
Podobné:

Recenze: Rodina je základ státu Recenze: Rodina je základ státu
Naléhavý problém hospodářské krize nemohl minout ani českou filmovou produkci, a tak se v posledních letech jako houby po dešti začaly množit výrobky ekonomických problémů společnosti přímo či nepřímo se dotýkající...

http://www.rodina.cz/ www.rodina.cz www.bestbigwebs.com http://www.rodina.cz/ www.rodina.cz www.bestbigwebs.com
http://www.rodina.cz/scripts/fulltext/fulltxt.asp?cx=003541286808657476969%3Asyv3dcersa4&cof=FORID%3A9&ie=utf-8&q=www.bestbigwebs.com&sa=&ref=&ss=&siteurl=www.rodina.cz%2F&ref=&siteurl=www.rodina.cz%2Fscripts%2Fmodules%2Fsearch%2Fgoogle_custom_search_form..

Levašov k aktuálním událostem :: Leva-Net
K situaci v mexickém zálivu:Tato katastrofa nebyla náhoda, byla vyvolána záměrně...

K srpnu 1968 a aktuálním událostem jedním obrázkem K srpnu 1968 a aktuálním událostem jedním obrázkem
Jeden obrázek za tisíc slov: ruský medvěd nás požral. Stalo se. Může se zase stát...

Vyhněte se nejčastějším problémům s cloudem Vyhněte se nejčastějším problémům s cloudem
Ačkoli se o cloud computingu mluví již několik let, pro většinu uživatelů jde stále o nový přístup k IT – takový, který vyvolává i obavy. Ne vždy jsou přitom tyto obavy neopodstatněné. Jak se vyhnout rizikům, která s sebou cloud computing přináší? ..

Video: Konec problémům s parkováním. Manuál pro spěchající
Zde je malý návod, jak se vypořádat s tím, když není kde zaparkovat. Chce to mít jen silnou motivaci a nelpět na nějakém tom škrábanci...

Ostře sledovaný orel
Kdejaká marginální hvězdička, má tendence vydávat se za oběť médií ale jako prvnímu se, dostalo oné jásavě trpké zkušenosti, zvané masová globální mediální popularita Charlesi Augustu Lindberghovi..

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky
komparace literární předlohy a inscenace "Lidé si pořád myslí, že k sebevraždě má člověk důvod. Ale je docela dobře možné, že k ní má důvody dva." Albert Camus..

Ostré Maserati GranTurismo je tady!
Nedávno jsem se zde na těchto řádcích rozplýval nad krásami Maserati GranTurisma, to jsem však ještě nevěděl, že dostanu od Italů takovou pecku v podobě ostré verze S!..

Makrofotografie ostré jako břitva Makrofotografie ostré jako břitva
Makrofotografie představuje fotografování detailů, které nedokonalé lidské oko není schopno vidět. Používá se převážně na fotografování drobných živočichů, ale výjimkou nejsou také různé předměty nebo přírodní úkazy...

Nůžky ostré jak krokodýlí zoubky Nůžky ostré jak krokodýlí zoubky
Schnapp schnapp schnippy schnappy schnappy schnapp..

Acura NSX - ostře v Japonsku (spy video) Acura NSX - ostře v Japonsku (spy video)
Honda poslala svůj sporťák NSX do důchodu již před několika lety. Nástupce se však pilně připravuje. ..

Ryder Cup – ostře sledovaná bitva
Každé dva roky se střídavě v Americe a Evropě koná prestižní profesionální golfový turnaj Ryder Cup, v němž mezi sebou měří síly mužské týmy složené z nejlepších golfistů obou kontinentů. Tradice Ryder Cupu sahá do roku 1926..

ČEZ utočí ostře na konkurenci, na etiku kašle… ČEZ utočí ostře na konkurenci, na etiku kašle…
ČEZ nasadil srovnávací reklamu a ostře se strefuje do své konkurence, projde mu to? PRE ani EON ho doposud nezažaloval... jde snad jen o vyřizování účtů mezi manažery?..

Honda Inspire Modulo - ostře řezaný luxus Honda Inspire Modulo - ostře řezaný luxus
Honda Inspire je japonskou verzí Hondy Accord, která se prodává s pozměněnými tvářemi v Evropě a v USA. Nyní byla představena luxusní verze tohoto vozu, která se jmenuje Modulo a vyznačuje se až překvapivě ostře řezanými linkami karoserie. ..

Škoda zahájila ostré testy Fabie S2000 Škoda zahájila ostré testy Fabie S2000
Škoda Auto dnes zahájila testování prvního funkčního prototypu vozu Škoda Fabia kategorie Super 2000. Vůz, který bude určen pro nasazování v kategorii Super 2000, vychází z druhé generace modelu Fabia...

Jak fotit ostré snímky aneb stabilizace obrazu Jak fotit ostré snímky aneb stabilizace obrazu
V tomto díle Ondřej Neff poví něco o stabilizaci obrazu. Máte stabilizaci, ale máte zároveň s ní také zmatek v tom, k čemu všemu že to je dobré a k čemu už vůbec? Jak moc na stabilizaci můžeme spoléhat?..

Ostré mediálne útoky voči Metapédii potvrdzujú jej opodstatnenosť
článek bránící encyklopedii Metapédia proti nedávným mediálním útokům ze strany masmédií...

První ostré slunce může alergiky pěkně potrápit První ostré slunce může alergiky pěkně potrápit
Sluneční paprsky posledních dnů přivolaly léto, ale také přidělaly velké starosti alergikům. Vedle pylů, prachu, roztočů, plísní či potravin jsou totiž lidé stále častěji alergičtí také na slunce...

Django Unchained – ostře sledovaný film má (nejspíš) datum premiéry Django Unchained – ostře sledovaný film má (nejspíš) datum premiéry
Fanoušci Quentina Tarantina by si měli do svých zápisníčků poznamenat nové důležité datum. Mnohé zahraniční servery zveřejnily datum premiéry jeho chystaného filmu Django Unchained. Stejně tak může jít pouze o fámu nebo drby. Stále se spekuluje, koho Tara..

Finančný botnet, ľahko dostupné ostré zbrane, nové riziko na Facebooku
Zdá sa, že botnet Grum skončil, objavilo sa nové nebezpečenstvo týkajúce sa Facebooku, trojan Madi sa vracia, ale tiež sa objavila aj nová hrozba pre systém Android, či možnosť masového infikovania aktívnych sieťových prvkov. Prehľad ďalšieho zaujímavého ..

Nobelovy ceny získají Jimmy Wales a Richard Stallman, Microsoft ostře prote Nobelovy ceny získají Jimmy Wales a Richard Stallman, Microsoft ostře prote
Nobelovu cenu míru získal zakladatel Wikipedie Jimmy Wales za své zásluhy na šíření vzdělanosti. Nobelovu cenu za ekonomii získal teoretik zvláštních forem duševního vlastnictví Richard Stallman. Nečekané nominace umožnila radikální únorová reforma pravid..

Rodina
Čo je rodina? Rodina sú ľudia na ktorých sa môžeme spoľahnúť. Rodina je zázemie a láska. Rodina je spokojnosť. Spokojnosť v rodine zaistíme predovšetkým láskou a porozumením..

Pestúnska rodina Pestúnska rodina
Rodina má v priebehu ľudských dejín mnoho tvarov a podôb. Niektoré deti majú obidvoch rodičov, iné žijú len s otcom alebo matkou, prípadne si ich obaja rodičia berú „na striedačku“. A sú aj deti, o ktoré sa starajú len starí rodičia, alebo ich pridelili p..

Rodina za diamant Rodina za diamant
Recenze filmu Blood Diamond...

Náhradní rodina
Nově přidaná stránka do inspirační galerie CSS Inspirace.....

Magazín rodina
magazín pro celou rodinu, který přináší zajímavé informace každý den!..

Moja rodina
Blog rodiny Richarda Szóráda, fotoalbumy a veľa, veľa iného.....

OpenOffice a jeho rodina
další z kancelářských balíků postavených na OpenOffice..

TL