Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +242694  Nejlepší 

Komentuj! Linkovali: Přidat Plachetnice
Podobné:

Obrazem: Bez práce nejsou koláče. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Bez práce nejsou koláče. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Vtipně zaznamenané profese při výkonu zaměstnání...

Obrazem: Vršovice (nikdy více?). Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Co se může stát ve Vršovicích takhle navečer, aneb jací jsou lidé mezi námi.....

Obrazem: Hloubka slov (fotomatiné). Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Hloubka slov (fotomatiné). Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Velice vtipná reakce na fotosoutěž, vřele doporučuji mladý mozek, který myslí...

Obrazem: ...až na věky věků. Amen. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: ...až na věky věků. Amen. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Pražské kostely na fotografiích, až na věky věků...

Obrazem: Vidím město veliké. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Vidím město veliké. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Vidím město veliké, jehož sláva se bude dotýkat hvězd." Tak pravila. ..

Obrazem: Počernický rybník. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Počernický rybník. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Na návštěvě u největšího pražského rybníka v Dolních Počernicích. Autobusem 263 do zastávky U Počernického rybníka nebo třeba vlakem do stanice Praha-Dolní Počernice a pak kousek pěšky...

Obrazem: Polsko: Poznań. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Polsko: Poznań. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Město, které má více než půl milionu obyvatel, kde bylo založeno první polské biskupství, ležící na řece Wartě. Poznań...

Obrazem: Vimperk a okolí. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Vimperk a okolí. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Svérázné historické centrum, výborné jídlo a pivo v Šumavském pivovaru (včetně prohlídky s odborným výkladem) i dobrý výchozí bod pro toulky po Šumavě.....

Obrazem: ...do ulice (fotosoutěž). Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: ...do ulice (fotosoutěž). Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Netradiční pohledy z cesty tramvají po Praze, vystihující atmosféru dne...

Obrazem: Důležité sdělení. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Důležité sdělení. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Zatímco pro jednoho je důležité před své jméno naškrabané ledabyle fixem na starých plechových vratech doplnit vysokoškolský titul, pro druhého.....

Obrazem: Žlutá vlna. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Žlutá vlna. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Žlutá ve městě, je všude kolem nás, jak jí vidím kolem sebe...

Obrazem: Rumcajsův Jičín. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Rumcajsův Jičín. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Výlet přímo do pohádky. Navštivte Rumcajsovu ševcovnu, rozhlédněte se z Valdické brány, uveďte do chodu Rumcajsův svět Radka Pilaře v infocentru a hlavně se celou dobu nezapomeňte dívat okolo sebe - je totiž dost dobře možné, že narazíte na Rumcajse s Man..

Obrazem: Ztráty a nálezy. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Ztráty a nálezy. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Ztráty a nálezy, aneb co všechno je na ulici ve městě netradičním pohledem...

Obrazem: Barrandov - Návštěvní den. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Barrandov - Návštěvní den. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
sobotu 1. září se Barrandov otevřel široké veřejnosti. Kdo chtěl, mohl se zúčastnit například prohlídky fundusu nábytku, vyzkoušet si kostým anebo jen paruku, projet se kočárem, atd...

Obrazem: Černínský palác. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Černínský palác. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Den otevřených dveří na Ministerstvu zahraničí v Praze na Loretánském náměstí. Krásné prostory Černínského paláce včetně bytu Jana Masaryka...

Obrazem: Designblok 2012. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Designblok 2012. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Další ročník Designbloku a fotografie ze Šporkovského paláce a z módní přehlídky Zuzany Kubíčkové v kostele sv. Šimona a Judy...

Obrazem: Na nádražích pražských. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Na nádražích pražských. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Prvním pražským nádražím parostrojní železnice bylo dnešní Masarykovo nádraží. Následoval Smíchov a velmi rychle i další... - na fotkách je řada z nich. Tak, jak je vidím já...

Obrazem: Pardubice a okolí. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Pardubice a okolí. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Perníková chaloupka, Kunětická hora a hlavně město Pardubice během jednoho letního dne...

Obrazem: Z Hrdlořez do Hloubětína. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Z Hrdlořez do Hloubětína. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Praha: ulicí Pokorného, pak vlevo Za Mosty, přes Rokytku, dál vlevo podél potoka ul. Pod Smetankou, která vede až k viaduktu. Od něj po pravém břehu Hořejšího rybníka a nakonec k nově vybudovaným obludáriím - podél jejich oplocení se vyjde na cyklostezku,..

Obrazem: Staré Hrady. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Staré Hrady. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Pohádkový svět plný skřítků, draků, čarodějnic, čertic, vodníků i strašidel nedaleko Jičína. Pro děti naprosto úžasné a pro rodiče...vlastně taky:)..

Obrazem: Barevné ulice. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Barevné ulice. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Názvy ulic a realita v Praze, zajímavý pohled na názvy ulic, jejich vyjádření názvu a skutečnost dnes...

Obrazem: Hradec Králové. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Hradec Králové. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Krásné a poměrně velké město, kde je ovšem o víkendu naprosto mrtvo. Obyvatelé u vody anebo schovaní doma, po turistech prakticky ani památka. A to je přitom v Hradci, např. z hlediska architektury, opravdu co obdivovat...

Obrazem: Z iQparku na Ještěd. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Z iQparku na Ještěd. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Návštěva libereckého iQparku je bez přehánění záležitost na celý den a stojí za to! Ještěd pak jako příjemný bonus navíc... ..

Obrazem: Průhonický park. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Průhonický park. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Národní kulturní památka a památka UNESCO nacházející se jen kousek za hranicemi Prahy.....

Obrazem: Zámek Loučeň. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Zámek Loučeň. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Zámek kde to žije..., stojí za návštěvu, super prohlídka..

Obrazem: Na návštěvě u Šárky. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Na návštěvě u Šárky. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Příroda v Praze, kam na výlet v metropoli. Fotoblog z mého okolí...

Obrazem: Grossglocknerstrasse. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Grossglocknerstrasse. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Jedna z nejkrásnějších vysokohorských alpských silnic vedoucí rakouským národním parkem. Ve zkratce: 48 km ráje...

Obrazem: Vstupte... Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Vstupte... Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Vstupní brány, dveře, kliky domů v Praze. Rozmanitost a krása dávných časů...

Obrazem: Noc kostelů. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz) Obrazem: Noc kostelů. Blog - Monika Al-Anni (blog.iDNES.cz)
Letošní Noc kostelů v Praze: kostel sv. Vavřince v Jinonicích, Martin ve zdi a kostel sv. Antonína Paduánského..

TL