Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +239001  Nejlepší 

Osud číslo A2026 #Video Obrázek

Osud číslo A2026 #Video Otevře se v novém okně

Na předloktí tetování z koncentráku a ve vzpomínkách zlo 20. století. Luděk Eliáš v dokumentu Petra Lokaje. České znění.

Komentuj! Linkovali:
Podobné:

Jsem číslo čtyři #Video
Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných .....

Nezvratný osud 4 – 3D Nezvratný osud 4 – 3D
Final Destination (Nezvratný osud) sa dočkal svojho už štvrtého pokračovania. Vylepšením na filme je 3D premietanie, ktoré vnieslo do deja trochu napätia. No vysloviť sa za dokonalé spracovanie žiaľ nemôžem. Film nesklamal, ale ani neprekvapil (po predchá..

Objevte svůj osud!
Flashová srandička, která vám odpoví na otázku, kterou si určitě klade každý z nás - jaký je jeho osud? Pokud vám něco říká pojem 4chan, určitě se pořádně zasmějete.:D..

linki věří v osud
A kdo by taky nevěřil v osud. I ti největší realisté někdy věří. ..

Jaký bude osud HST?
Přestože poslední let raketoplánu STS 121 Discovery dopadl na výbornou, osud servisní mise k Hubblově kosmickém dalekohledu je stále velmi nejistý...

Osud na listu palmy Osud na listu palmy
Začalo to před desítkami let. Při jednom z pravidelných setkání s mým učitelem, panem Josefem Zezulkou, dostávám knihu o knihovnách palmových listů. Z ní se dozvídám o neuvěřitelné schopnosti dávných indických mudrců – Rišiů, kteří žili a pracovali před p..

ÚOOZ: Osud volavky ÚOOZ: Osud volavky
“Přišel čas, zastavit toho hajzla a bude na vás,” rozhlédl se major po policistkách, “nalákat ho a umožnit jeho zadržení. Bude to úkol nebezpečný. Vybrali jsme čtyři z vás, co odpovídají profilu typické oběti. Půjdete do toho dobrovolně?"..

Zapomenutý osud K. H. Máchy Zapomenutý osud K. H. Máchy
Nelehký životní osud K. H. Máchy v článku Martiny Bittnerové..

Zubní kartáček, hodinky a osud
Krátký fejeton o zubním kartáčku, hodinkách a osudu. Věříte na osud? Já taky moc ne.....

Jednoduché recepty jak zvládnout osud Jednoduché recepty jak zvládnout osud
Vynikající - téměř až skeptický pohled na esoterickou literaturu o osudu tváří v tvář skutečnému životu. Brilantní. Doporučuji!..

Jan Macháček: Klikatý osud liberála Ševčíka Jan Macháček: Klikatý osud liberála Ševčíka
znáte ho z TV! takový ten vlasatý rozcuchaný liberální ekonom... ten, co vždy ví, jak správně dělat ten kapitalismus. Klaus je proti němu umírněný socialista. Liberál Ševčík býval pašák i dříve......

Zaujíma vás, čo vám osud prichystal? Návod na veštenie z kociek Zaujíma vás, čo vám osud prichystal? Návod na veštenie z kociek
Máte otázky, s ktorými si neviete rady? Chcete vedieť, čo vás čaká v budúcnosti ? Hodené kocky vám to prezradia...

Osud 40. týdne, tarotová karta Rytíř Pohárů Osud 40. týdne, tarotová karta Rytíř Pohárů
Co nám připravil osud na 40. týden roku 2008 ?..

Trefa Braňa Mojseja II. ŠPECIÁL: Aký bude osud Mojsejovcov? Trefa Braňa Mojseja II. ŠPECIÁL: Aký bude osud Mojsejovcov?
Vzhľadom na nečakané udalosti okolo konfrontačnej talkshow Čo na to Mojsejovci? zaraďujeme špeciálne vydanie Trefy Braňa Mojseja. Ako prvé médium vám Mediálnik.sk prináša reakciu manželov Mojsejovcov na dočasné stiahnutie ich relácie z vysielania televízi..

Osud jednoho hokejového týmu může být i ve vašich rukách
Už jste někdy přemýšleli nad tím, jaký je recept na úspěch hokejového klubu? Kdo je zodpovědný za úspěch nebo selhání týmu? Když se něco nepodaří, je to chyba trenéra, generálního manažera nebo hráčů?..

Nezvratný osud Jessicy Redfield,populární hokejová novinářka smrti neunikla Nezvratný osud Jessicy Redfield,populární hokejová novinářka smrti neunikla
Film Nezvratný osud (Final Destination) nabírá nových rozměrů. Se samou podstatou amerického horroru se totiž pojí příběh Jessicy Redfield.....

BONA FIDES: Osud je vůl,to jsem si všim. Ten si dělá věci podle sebe a nebe BONA FIDES: Osud je vůl,to jsem si všim. Ten si dělá věci podle sebe a nebe
Osud je vůl,to jsem si všim. Ten si dělá věci podle sebe a nebere na nikoho ohled. A neztrácejte čas, aby jste jej pak nemuseli hledat a hledat ztracenej čas je marné, to je lepší si sednout na pívo a koukat kolem sebe? A dal si jednu plzeň. Natočila mu j..

Pravidlo cislo 244 Pravidlo cislo 244
Vidět sám sebe, být sebou a umět se tomu navíc zasmát, je krásný dar laskavých sudiček...

2. číslo ke stažení
První věc kterou by jsem chtěl k prvnímu číslu říci je, že nedopadlo podle našich představ kvůli chybící recenzi Settlers 7, ale hlavně kvůli plánované recenze čísla: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, doufáme nebo věříme, že budou v přísštím čísle. ..

Číslo 5 žije
Geniální scénka parodující legendární film Číslo 5 žije..

Země číslo dvě Země číslo dvě
Budoucnost lidského rodu, tak jak to vidím já, aneb pokus o neidentifikovatelný literární útvar.....

Nahodne cislo Nahodne cislo
Experiment o zadavani nahodnych cisel..

Je Amerika zemí číslo 1? Je Amerika zemí číslo 1?
John Stossel vysvětluje v pořadu televize ABC z roku 1999 jak moc svoboda ovlivňuje životní standard a proč jsou některé země bohatší než jiné. S českými titulky a kompletním přepisem textu od Reformy.cz. ..

Jedno normální číslo Jedno normální číslo
Můj blog žije už 345600 hodin..

Myslete si číslo a my Vám ho řekneme
Tahle magická koule, dokáže zjistit, co si myslíte za číslo, i když to zkoušíte víckrát po sobě.....

Superstar číslo 4695
no co dodat jeho vlastní tvorba + Kája Gott..

Blond test číslo 1 Blond test číslo 1
Jsi opravdu blond nebo to jen předstíráš? Zjistíš to v blond testu blondýny Ivy Pazderkové.....

Jak poznat nebezpečné telefonní číslo? Jak poznat nebezpečné telefonní číslo?
Snad každý se cítí nepříjemně, když je obtěžován nesčetným množstvím telefonátů ze strany marketingových telefonistů. Pokud jste se i vy stali obětí tohoto reklamního teroru, je vhodné si vždy ověřit, kdo vám volá...

Vzkaz policistovi číslo 317241
Vytáhl jste si mě z davu spěchajících na vstupu do metra na stanici Kačerov. Spěchal jsem jako všichni. V tričku bez nápisů a džínách jsem nepůsobil nijak „odlišně“ ani provokativně, šel jsem sám a spěchal na schůzku. Vy jste tam postával s kolegyní (mimo..

TL