Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247213  Nejlepší 

Komentuj! Linkovali: Přidat lolabeziozivot
Podobné:

Chcete dostávat pohledy z ciziny? Posílejte pohledy do ciziny! Chcete dostávat pohledy z ciziny? Posílejte pohledy do ciziny!
Za každý pohled, který pošlete, Vám jeden pohled přijde...

Dívejte se dobře! Cukrovku vyčtou lékaři z očí   #Lékaři Dívejte se dobře! Cukrovku vyčtou lékaři z očí #Lékaři
Dívejte se dobře! Cukrovku vyčtou lékaři z očí. Nejnovější poznatky.....

Rychlý prachy video plná verze z ciziny
Český seriál o holkách z ulice, které jsou osloveny s nabídkou sexu za peníze je obdobou podobných akcí natáčených snad v každé zemi na světě..

Děkujeme, odejděte
Doktoři začali před časem vyhrožovat, že s tím tady ve špitálech seknou, já to bral jako srandu. Bylo mi jasný, jak to proběhne – doktoři se spojí s odborama, udělá se bubuvšichnibeznásumřetebubu, ministr bude napřed dělat tvrďáka, špitály vyhlásí na posl..

Děkujeme, že kouříte Děkujeme, že kouříte
Nick Naylor je lobista. Řečník, který pracuje pro tabákový průmysl. Lobista co překrucuje pravdu, ovlivňuje lidi, prodává cigarety. Je to i vrah dětí? Obchodník se smrtí? Film Děkujeme, že kouříte je praktickou ukázkou sociotechniky, řeči těla a umění kla..

Nakupujeme z ciziny - Německé AmericanFood4U - Novinky ze světa energy drin Nakupujeme z ciziny - Německé AmericanFood4U - Novinky ze světa energy drin
Jak nakoupit americké potraviny z německého obchodu AmericanFood4U a na co si dát pozor? Čtěte v našem testu, při kterém jsme vyzkoušeli i reklamační oddělení!..

Napsali: Děkujeme, odcházíme - na téma odchod lékařů
Napsali: Děkujeme, odcházíme - na téma odchod lékařů..

Engel se zbláznil, opojen mocí | dekujeme-odejdete.cz
Co je moc je příliš. Koho toto s prominutím nenasere. Ohání se výpovědí a pak za ní neumí stát? Pro koho tady platí zákony?..

Lékařská kampaň stála přes 3,5 milionu | dekujeme-odejdete.cz
Lékařská kampaň stála přes 3,5 milionu | dekujeme-odejdete.cz ... to jsme rádi že na akci "přidejte nám nebo umřete (náš exodus, váš exitus)" vypotřeboval pár miliónů :) ..

V BMW nechtějí Windows, ale Linux
Německý výrobce aut BMW chce instalovat do svých nových aut linuxové distribuce. Nechtějí instalovat Windows kvůli nedostatku softwaru, který by byl zdarma. Zákazníci, kteří si koupí auto s Linuxem se nemusejí obávt, že by platili něco navíc...

Nechtějí mi půjčit v bance, co s tím?
Kam pro půjčku, pokud vás v bance odmítnou? Poradíme vám..

Slováci nechtějí koncesionářské poplatky
Nová petice na Slovensku má za cíl nahradit současný stav koncesionářských poplatků a nahradit ho alternativním systémem. Zatím však neví jakým. ..

Češi nechtějí manuální převodovky
Dřívější nadvláda manuálních převodovek se blíží ke konci. Lidé se už nebojí kupovat automobily s automatickými převodovkami. Udělali jsme si takový průzkum a vyšly nám doopravdy zajímavé výsledky. ..

Piráti nechtějí Windows Vista
Microsoft zaznamenal poloviční počet pirátských kopií Windows Vista oproti starší verzi Windows XP. Piráti asi Visty moc nechtějí...

Proč programátoři nechtějí na dovolenou k moři! Proč programátoři nechtějí na dovolenou k moři!
Dovolená u moře je pro mě vždy tak trochu oříšek. Moje milovaná žena by Vám mohla povykládat. A vlastně povykládá - více v článku :)..

Lidé nechtějí kamiony zejména v pátek
Osm z deseti obyvatel požaduje páteční zákaz jízdy kamionů. Vyplývá to z výsledků průzkumu veřejného mínění, který pro ministerstvo životního prostředí provedla společnost STEM...

Lidé nechtějí platit bankám poplatky
Portál bankovnipoplatky.com vyvěsil na svých stránkách anketní otázku, jejímž cílem bylo zjistit, jaké hlavní důvody by vedly klienty ke změně banky...

Vzkaz pro Telefonicu O2: Vesnice uz na ADSL cekat nechteji!
Vic nez odvazne tvrzeni z nadpisu clanku jsem se rozhodl po dlouhem uvazovani podporit dvema konkretnimi pribehy obci, ktere maji mnoho spolecneho. Ze vsech stran jiz od pocatku letosniho roku slysime hlasita prohlaseni o zavadeni vysokorychlostniho ADSL..

Dramatikz jsou zase drzí, tentokrát za to ale nic nechtějí!
Dramatikz jsou zase drzí, tentokrát za to ale nic nechtějí!..

První rande: Co na něm holky opravdu nechtějí slyšet!
Na prvním rande všechny chceme jedno: užít si ho a nebrat hned do zaječích s trapnou výmluvou o vařícím hrnci na plotně. Tak tedy prosím – tady je osm vět, které kočka od kocoura opravdu slyšet na prvním rande nechce!..

Jak komunikují lékaři... Jak komunikují lékaři...
Co k tomu dodat? Škoda, že se lékaři neučí také trochu mluvit. Bylo by nám všem snáž...

Duba Pelješka. Koupání pro ty, kdo si nechtějí připadat jako sardinky Duba Pelješka. Koupání pro ty, kdo si nechtějí připadat jako sardinky
Na Pelješaci je tisíc a jedno místo, kde se vykoupat. Žuljana, Orebič, Trpanj nebo třeba hned Ston na vstupu na poloostrov – všude spousta pláží, většinou oblázkových. A všude taky spousta lidí. Ne, není to tak hrozné jako nahoře na Istrii, kde na pláž..

Nové myšlení je podvod na ty, kteří nechtějí myslet sami!
"Nové myšlení" je postavené na starých prohnilých základech. Potom se nemůžeme divit, že platíme víc a víc daní a máme čím dál míň, i když vyděláváme méně...

Hovězí konzerva od Hamé, kterou nechtějí žrát ani zvířata
Hovězí konzerva od Hamé, kterou nechtějí žrát ani zvířata. Více článek...

Jak moc věříte svému lékaři? Jak moc věříte svému lékaři?
Jak nás podvádějí doktoři. Podle Hippokratovy přísahy by měli dbát především na to, aby nám pomohli a né aby si namastili kapsy. ..

Lékaři, úplatky a sankce Lékaři, úplatky a sankce
Ministerstvo zdravotnictví chce zvýšením sankcí zamezit široce rozšířenému uplácení lékařů od farmaceutických firem...

Vážení a milí ministři a lékaři, Vážení a milí ministři a lékaři,
Někdy prostě nejde jen držte hubu a krok. Zdravá nasranost na systém zdravotnictví...

O lékaři, který neuměl naslouchat O lékaři, který neuměl naslouchat
Tragikomický příběh člověka, který šel na pohotovost, protože mu bylo špatně, a lékař věděl lépe než on, co ho bolí. Příběh mě pobavil, ale také mě děsí, že jsou lékaři, kteří vůbec neposlouchají, co jim pacient sděluje.....

VO TOM TO JE: Jen choď k lékaři nemoc se už najde VO TOM TO JE: Jen choď k lékaři nemoc se už najde
Doktoři a advokáti, jedna banda. Jen s tím rozdílem, že advokát tě jen oškube, a doktor tě oškube a ještě k tomu zabije.... (A.P. Čechov)..

TL