Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +243227  Nejlepší 

školy které nepotřebují učitele #Video Obrázek

školy které nepotřebují učitele #Video Otevře se v novém okně

Sugata Mitra přednáší na konferenci TED o svých zkušenostech se vzděláváním nejmenších dětí s pomocí počítačů. Přednáška je se slovenskými titulky.

Komentuj! Linkovali:
Podobné:

Educaplay obchod pre materské školy, škôlky, základné školy, školy a děti
Dodáváme pre materské školy, základné školy, školy, škôlky didaktické hry, hry pro děti, stavebnice, drevené hračky, školní nábytek, nábytok pre deti, nábytok pre škôlky...

Proč video pro školy
V těchto dnech, všechny druhy podniků používají videa na pomoc klientům aby lépe pochopili jejich nabídky. On-line prodejci nabízejí živé-akce, 360-stupňové zobrazení jejich oděvů, technické společnosti představují spletitost složitých pomůcek a produktů,..

Skok žiaka z okna školy VIDEO
Skok žiaka z okna školy. Opäť extrémna zábava nahrávaná na mobil...

#Video Studentku vyhodili ze školy za jediný přestupek !!!!
Kristýna studovala druhý ročník ISŠ v Příbrami.Patřila mezi nejlepší studenty ve třídě,zastupovala třídu ve školním parlamentu a byla aktivní i v ostatních činnostech školy.Za rok a půl studia neměla žádný přestupek ani jiný problém s chováním...

Vyfotím si Vás, povolení nepotřebuji Vyfotím si Vás, povolení nepotřebuji
Při různých příležitostech se člověk setkává s tím, že si lidé Vámi vyfocení přejí abyste udělil to či ono s jejich podobenkou. Podíval jsem se ovšem na fotografování osob bez jejich souhlasu z pohledu práva...

Educaplay obchod pro matěrské školy, škôlky, základní školy a deti
Dodáváme pro matěrské školy, základní školy, školy, škôlky didaktické hry, hry pro děti, stavebnice, dřevěné hračky, školní nábytek, nábytek pro deti, nábytek pro školky. ..

Moderní cihly nepotřebují zateplovat Moderní cihly nepotřebují zateplovat
Cihly jsou s bydlením spjaty již od nepaměti. Pro svou pevnost a odolnost, paropropustnost, dobré zvukověizolační vlastnosti, nehořlavost a schopnost akumulovat teplo neztratily po celá tisíciletí na oblibě a jsou ceněny dodnes. ..

Moderní cihly nepotřebují zateplovat
Cihly jsou s bydlením spjaty již od nepaměti. Pro svou pevnost a odolnost, paropropustnost, dobré zvukověizolační vlastnosti, nehořlavost a schopnost akumulovat teplo neztratily po celá tisíciletí na oblibě a jsou ceněny dodnes. ..

Lež, v které žijeme #Video Lež, v které žijeme #Video
V tuto chvíli bys mohl být kdekoliv a dělat cokoliv. Místo toho sedíš sám před monitorem. Co nám brání dělat to, co chceme? Být tam, kde chceme být? Každý den vstáváme ve stejném pokoji a jdeme stejnou cestou, abychom žili ten stejný život jako včer..

Video které stojí za to Video které stojí za to
Dnes jsem našel jedno video které opravdu stojí za to shlédnout...

Lži v které věříme #Video Lži v které věříme #Video
Dokument Dr. Leonarda G. Horowitze s podtitulem CIA, Hollywood a bioterorismus je o farmaceutickém šílenství pohlceném připraveností proti pandemiím, biologickým útokům a katastrofám. Představuje praktiky úředníků zdravotnictví, kteří jsou řízeni s pomocí..

Naši Učitelé
POdívejte se a posuďte sami!..

Učitelé a studenti
Jsou učitelé jen lidé?..

Hrajeme si na učitele
Chcete si vyzkoušet jak těžkou práci mají učitelé základních škol? Zkuste oznámkovat slohovou práci a pak ji porovnat s učitelským verdiktem...

Chudí učitelé
Proč potřebují učitelé přidat.....

Ze života učitele Ze života učitele
Pane učiteli, prosím Vás jestli byste neukazoval ten obrázek panu řediteli ani nikomu z učitelského sboru. Byla to jen legrace. A ať Vás ani nenapadne ......

Nejnechutnější video, které jsem kdy viděl Nejnechutnější video, které jsem kdy viděl
Tohle video prostě musíte videt. Určitě znáte pořad Ultimate Survival z discovery. Tady je jeden pěkný příklad toho, co musí "bear" při natáčení snášet...

I want an iPhone - video, které vás dostane a pobaví
Toto video jsem přidal z důvodu návaznosti na článek:Hojnost užívání produktu nesvědčí o jeho kvalitě. Myslím, že je bohužel dosti pravdivé a zároveň úžasně vtipné. Užijte si ho...

Slib učitele #Školství Slib učitele #Školství
Názorná ukázka toho, jak si totalitní režim vynucoval oddanost učitelů. ..

17“ iMac pro studenty a učitele
Společnost Apple rozjela ve středu akci kolem svého počítače iMac se 17“ displejem. Akce se týká toho, že tento iMac bude k dostání pro učitele a studenty za cenu $899, což je poměrně zajímavá cena. Tento 17“ iMac nabízí uživatelům Core Duo procesor na fr..

Velikonoční výslužka učitele Velikonoční výslužka učitele
Velikonoční výslužka..

Jak poslat video-pohlednici, na které sami hrajete Jak poslat video-pohlednici, na které sami hrajete
Chcete někomu zdarma poslat opravdu vtipný pohled s videem, kde jste za hvězdu vy nebo vaši známí a kámoši? Nebo chcete jen najít vtipnou video-pohlednici a doplnit do ní vlastní text? Pak zkuste tohle...

Video které ukazuje rozmanitost kafové poetiky :)
naprosto úžasné.....

10 věcí které jste nevěděli  o orgasmu #Video 10 věcí které jste nevěděli o orgasmu #Video
Mary Roach se ponořila do temných vědeckých výzkumů, z nichž některé byly stovky let staré, jen proto, aby shrnula 10 překvapivých tvrzení o sexuálním vyvrcholení. Od těch bizarních až k těm k popukání..

Motivace týmu a činnosti učitele
Kromě motivace učitelů při tvorbě ŠVP obsahuje i přehledný strukturovaný popis činností učitele v nepřímé vyučovací a výchovné činnosti..

Co ti učitelé v té škole ještě nevymyslí?!
Učitel: Ten test není hroznej, víte, co je hrozný? Šedesátiletej nahatej chlap, co běží po Václaváku a ještě u toho stíhá čůrat. Učitelka: No tak všichni víme, na co mikroskop je. Mikroskop je ... ehm ... jak jsi to říkal, Fando?..

Potrestání učitele za neposlušnost  #Školství Potrestání učitele za neposlušnost #Školství
Může nahradit jednorázová tzv. doplňovací zkouška, celoroční výuku předmětu? Viz Doplňovací zkoušky v otázkách a odpovědích. Jedná se o podvod nebo návod jak obcházet zákon a vyhnout se výuce předmětu?..

Vysokoškolští učitelé - co asi celé dny dělají? Vysokoškolští učitelé - co asi celé dny dělají?
Nemají na nic čas, studentům se vymlouvají, že nestíhají, protože "dělají vědu", jinde si zas stěžují, že kdyby neztráceli čas se studenty, mohl by jejich projekt, výzkum atp. být mnohem dále. Důsledky. Co s tím?..

Pohlreich vyšiluje! Záběry, které v Ano, šéfe! neuvidíte #Video Pohlreich vyšiluje! Záběry, které v Ano, šéfe! neuvidíte #Video
Drsný Zdeněk Pohlreich, který v pořadu Ano, šéfe! rozpláče nejednu kuchařku, má už pořadu na TV Prima dost. Je rozhodnutý skončit!..

TL