Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247674  Nejlepší 

Může nábytek z dřevotřísky škodit vašemu zdraví? Otevře se v novém okně

Největší výhodou dřeva je fakt, že se jedná o obnovitelný zdroj, který je z hlediska „výroby“ energeticky nenáročný. To je patrné zejména při srovnání s výrobky z plastů a jejich výrobním cyklem počínajícím těžbou ropy.

Komentuj! Linkovali: Přidat segi2
Podobné:

Jak může suchý vzduch škodit Jak může suchý vzduch škodit
Na naše tělo, tedy na jeho zdraví, může mít vliv celá řada věcí. Samozřejmě některé souvisí s naším životním stylem a se stravou, a některé souvisí jenom s tím, v jakém prostředí žijeme..

OSEL.CZ - Čistička vzduchu může škodit OSEL.CZ - Čistička vzduchu může škodit
Docela pakárna..

Očkování dětí je problematické a může škodit
Článek popisuje problémy rodičů s očkováním dětí...

5 způsobů, jak moře prospívá vašemu zdraví 5 způsobů, jak moře prospívá vašemu zdraví
Již dlouho je známo, že přímořské klima prospívá lidskému zdraví. Pokud tedy přemýšlíte o dovolené u rybníka, protože chcete ušetřit, zkuste to ještě přehodnotit. ..

Rustikální nábytek zalichotí i vašemu interiéru Rustikální nábytek zalichotí i vašemu interiéru
"To si zdědila po babičce?", ptá se kamarádka Věrka své hostitelky Jany. "Co jako?", zarazí se Jana. " No ten nábytek tady", rozhodí rukama Věrka... ouha! ..

Meruňky, broskve, švestky přispějí k vašemu zdraví
Podívejte se, jaké výhody přináší konzumace sezónního ovoce, jako jsou švestky, broskve nebo meruňky. Tyto peckoviny jsou bohaté na vitamíny, minerály i na další cenné látky...

Může mít architektura vliv na zdraví? Může mít architektura vliv na zdraví?
Vědci během zvláštního výzkumu zjistili, že vzhled budovy může mít vliv na zdraví člověka či dokonce podporovat proces uzdravení...

Kvalitní rodinná hádka může mít blahodárné účinky na zdraví Kvalitní rodinná hádka může mít blahodárné účinky na zdraví
Skutečně kvalitní manželská hádka může mít blahodárné účinky na zdraví...

Co může způsobit vrozené oční vady u dětí? #Zdraví Co může způsobit vrozené oční vady u dětí? #Zdraví
Co může způsobit vrozené oční vady u dětí? Oční rádce odpoví na vaše otázky. ..

Za pálením žáhy může stát i špatná strava nebo kouření #Zdraví
Odborný název pro pálení žáhy – pyróza – pochází z řeckého slova „pyros“, které znamená oheň. To velmi dobře zrcadlí hlavní příznaky postižených, mezi něž patří pálivá bolest v horní části žaludku, stoupající jako oheň jícnem...

Spací pozice ovlivňuje zdraví. Může pomoci při bolestec hlavy i pálení žáhy Spací pozice ovlivňuje zdraví. Může pomoci při bolestec hlavy i pálení žáhy
A jak spíte vy? Zkoušeli jste spát s polštářem mezi koleny? Zajímavý článek.....

Zahradní dřevěný nábytek teakový & ratanový, kovový a plastový nábytek
Zahradní nábytek pro celou rodinu – stoly, židle, lehátka a polohovací křesla z teakového dřeva, ratanu, plastu a kovu. Prodej slunečníků, dřevěného a kovového nábytku do gastronomie. ..

Rustikální nábytek – kouzelný nábytek s vlastní duší
Zapomeňte na mýtus, že rustikální nábytek se hodí pouze do starších interiérů, kde jen elegantně dokresluje ducha dob dávno minulých. Moderní rustikální nábytek může i z bytu, jeho styl udává současnost, udělat neobyčejné místo...

Jak ochránit dřevěný nábytek před opotřebováním #Nábytek Jak ochránit dřevěný nábytek před opotřebováním #Nábytek
Dřevěný nábytek je klasika. Není divu. Dřevo mívá na útulnosti našich interiérů lví podíl. Nejen že hezky vypadá a voní, ale je navíc i příjemné na dotek. Aby si co nejdéle uchovalo tyto vlastnosti, měli bychom se o ně dobře starat...

Stoly a stolky  teakové, exotický nábytek - Auš nábytek Stoly a stolky teakové, exotický nábytek - Auš nábytek
Interierový nábytek z masivu - Stoly a stolky. Teakový nábytek a dekorace z Indonésie - Auš Interier..

E-Nabytek - nábytek, kuchyně, koupelny, postele
E-shop www.e-nabytek.com je již od samého začátku utvářen s největším možným ohledem na zákazníka. Naše spolupráce s předními českými i evropskými výrobci nábytku zaručuje nejvyšší kvalitu dodávaného sortimentu. Věříme, že naplníme Vaše představy o f..

Dětský nábytek - Martin Jiroušek #Nábytek Dětský nábytek - Martin Jiroušek #Nábytek
Nábytek Jiroušek vyrábí dětský nábytek již od roku 1991. Soustředíme se hlavně na sériovou výrobu dětského nábytku, nábytku pro mateřské školky a školy pro domácí i zahraniční trh. ..

5 KROKŮ K VAŠEMU ŠTÍHLEJŠÍMU JÁ 5 KROKŮ K VAŠEMU ŠTÍHLEJŠÍMU JÁ
Být o trochu lehčí se s přibývajícími teplými dny prostě hodí. Člověku je ve vlastním těle dobře, cítí se líp, a to jde i ruku v ruce s rozdáváním úsměvů kolem sebe. Ale kde začít?..

#Zdraví Zdraví máme jen jedno
Chcete si zlepšit zdraví za pomoci potravinových doplňků? Máte problémy s pamětí, krevním oběhem, spánkem, či močovými cestami? U nás naleznete odpovědi na všechny Vaše palčivé otázky...

Záhradní nábytek od výrobce #Nábytek Záhradní nábytek od výrobce #Nábytek
http://www.nabytekmirek.cz/content/11-nabytek-do-zahrady-z-nasi-vyroby..

Ratanový nábytek, teakový nábytek
Ratanový nábytek a teakový nábytek. U nás najdete ratanový nábytek a teakový nábytek moderního i koloniálního designu vysoké kvality zpracování..

DM nábytek - Dřevěný masivní nábytek
Prodáváme kvalitní nábytek od českých i zahraničních výrobců. Dodáváme český nábytek z borovicového či smrkového masivu za příznivé ceny. Nabízíme postele, matrace, ložnice, židle, stoly, dětský nábytek, studentské pokoje, kovový nábytek, zahradní nábyte..

Český nábytek – (ne)kupujte nábytek
Český nábytek je firma, specializující se na prodej kancelářského nábytku. Po poslední zkušenosti si nábytek budu objednávat zřejmě jinde...

Přepychové příslušenství k Vašemu iPhone Přepychové příslušenství k Vašemu iPhone
iPhone příslušenství..

Aby bylo i vašemu pejskovi teplo!
Oblečky pro pejsky nejsou vůbec nepotřebná věc. Krátkosrstá plemena často trpí podchlazením, záněty močových cest a stejně jako lidé se umí pěkně třepat zimou. Dopřejte proto vašemu psímu mazlíčkovi obleček na zimu! Zkuste www.joynaimal.cz..

Udělejte něco pro svoje zdraví, zdraví Vašich blízkých, Vašich dětí. Udělejte něco pro svoje zdraví, zdraví Vašich blízkých, Vašich dětí.
Věříte bylinkám? Pracujeme s bylinkovými přípravky, které jsou vyráběné v ČR exkluzivně pro OKG a jsou zcela bez chemie. S těmito přípravky se nám již 12. rok daří dosahovat zajímavých výsledků. Chcete nakupovat se slevou?..

Prodej po telefonu: Pomůže vašemu podnikání? Prodej po telefonu: Pomůže vašemu podnikání?
Investují firmy do telemarketingu zbytečně, nebo v něm jen vy nevidíte dostatečný potenciál? Co můžete udělat pro to, aby váš prodej po telefonu fungoval?..

5 způsobů jak pomoci Vašemu realitnímu makléři 5 způsobů jak pomoci Vašemu realitnímu makléři
Realitní makléř může být nejlepším kamarádem kupujícího, ale stejně se někteří klienti často chovají naprosto kontraproduktivně k makléřově úsilí. ..

Tipy na chladící podložky k vašemu notebooku
Investujte do kvalitní chladící podložky ke svému notebooku. S touto investicí není radno otálet. Podložka je účinnou ochranou proti jeho přehřívání...

TL