Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247654  Nejlepší 

Alfafila - pro sběratele poštovních známek Obrázek

Alfafila - pro sběratele poštovních známek Otevře se v novém okně

Specializovaná prodejna pro sběratele poštovních známek, staré korespondence.

Komentuj! Linkovali: Přidat odkazy0
Podobné:

Vydání série poštovních známek s motivem EXPO Vydání série poštovních známek s motivem EXPO
Generální komisař účasti České republiky na Všeobecné světové výstavě EXPO 2010 Pavel Antonín Stehlík a generální ředitelka České pošty, s. p. Marcela Hrdá ve dvoraně haly Hlavní pošty v Jindřišské ulici v Praze slavnostně představili poštovní známku vyda..

Jaká je nabídka poštovních služeb pro podnikatele? Jaká je nabídka poštovních služeb pro podnikatele?
Poštovní služby mohou být významnou položkou v rozpočtu podnikatele. Trh se zásilkami do 50 gramů je regulován. Ostatní produkty jsou otevřeny konkurenci a je třeba dobře vybírat...

Očekávání a inflace známek
Nedávná studie výzkumníků na University of California, Irvine ukázala, že třetina dotázaných studentů očekávala známku B pouze za splněnou docházku na přednášky a 40% řeklo, že si zaslouží B za splnění vyžadované četby. ..

12 stránek ochranných známek Microsoftu 12 stránek ochranných známek Microsoftu
Celé vlastnictví microsoftu..

Konec ochranných známek v doménách Konec ochranných známek v doménách
Soud rozhodl o zákazu používání ochranné známky v doménách, pokud nejste jejím vlastníkem. Konec MFA s trademarkem v doméně?..

Ceny dalnicnich znamek v evrope Ceny dalnicnich znamek v evrope
- na Slovensku, v Madarsku, v Nemecku, v Polsku, v Rakousku, v Cechach..

Sběratelé papírů Sběratelé papírů
O tragikomičnosti našich snah získat diplomy, osvědčení, certifikáty, vizitky a jiná potvrzení toho, že za něco stojíme... ..

Cena dálničních známek – Česká republika Cena dálničních známek – Česká republika
Pokud cestujete po České republice, jistě vás zajímá cena dálničních nálepek. Ne vždy je nutné používat dálnice, ale často je to ekonomicky výhodnější i po zaplacení dálničního poplatku. Kolik tedy stojí dálniční nálepky 2013 a jakou mají dálniční nálepky..

Gilly8s Bones - Sběratelé kostí Gilly8s Bones - Sběratelé kostí
Fan site o krimi seriálu Bones / Sběratelé kostí s Davidem Boreanazem a Emily Dschanel v hlavních rolích...

Alba Pokémonů pro všechny vášnivé sběratele Alba Pokémonů pro všechny vášnivé sběratele
Pokud váš potomek vlastní větší čí menší sbírku kartiček s oblíbenými „zvířátky a tvory“ nejrůznějších Pokémonů jistě řešíte doma problém, kde svou sbírku uložit. Krabičky, plechovky, vše co přijde pod ruku je zaplněno jeho Pokémony?..

Největší výběr turistických známek v České republice, kompletní katalog Největší výběr turistických známek v České republice, kompletní katalog
Turistické známky jsou kulaté, dřevěné, vypalované plakety, které jsou potvrzením, že jsme dané turistické místo navštívili a zároveň nám turistická známka může sloužit jako suvenýr...

Sběratelé kostí - ohavnosti páchané na Japonských vojácích  #historie Sběratelé kostí - ohavnosti páchané na Japonských vojácích #historie
Za druhé světové nebylo až tak divné, když americký voják domů poslal lebku Japonce, kterého vlastnoručně zabil. Co se dělo s těly poražených šikmookých ďáblů se dozvíte z tohoto článku...

Bones S07E01 - Sběratelé kostí 7. série začala  #Film Bones S07E01 - Sběratelé kostí 7. série začala #Film
Americká televizní stanice FOX spustila tento čtvrtek první díl nové série sběratelů kostí. ..

Christian Louboutin "Barbie" - panenky pro děti, nebo fetiš pro sběratele? Christian Louboutin "Barbie" - panenky pro děti, nebo fetiš pro sběratele?
Všechny mají dlouhé zrzavé vlasy a obvyklé nereálné tělesné proporce, liší se ale oblečením a jiné jsou také čtyři páry bot s červenou podrážkou, které každá z nich má. A pozor, tyhle miniaturní botičky vycházejí ze skutečných modelů bot Christian Loubout..

TL