Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247288  Nejlepší 

Robert Vano: Nejkrásnejší dovolená byla na ostrově Mykonos; jezdil jsem tam Obrázek

Robert Vano: Nejkrásnejší dovolená byla na ostrově Mykonos; jezdil jsem tam Otevře se v novém okně

Robert je světoznámým fotografem a třídou ve svém oboru. V současné době považuje Robert za dovolenou i stav, kdy může být doma s vypnutým mobilním telefonem.

Komentuj! Linkovali: Přidat Dychame.cz
Podobné:

Nejkrásnější letoviska na ostrově Rhodos
Jednou z mnoha možností je také největší z Dodekanéských ostrovů, ostrov Rhodos...

Vítejte v ráji - dovolená na ostrově Bora Bora | Exotická dovolená
Ostrov Bora Bora jako perla Oceánie. Romantický ráj na zemi pro nejbohatší. Vydejte se i vy na cestu, kde se sny mění ve skutečnost, kde se představy nejkrásnější dovolené mění na realitu...

Dovolená na ostrově Kypr Dovolená na ostrově Kypr
Po Sicílii a Sardinii je co do rozlohy Kypr třetím největším z ostrovů ve Středozemním moři. Nalézá se v blízkosti hned několika států, k nimž patří Turecko na severu a Sýrie s Libanonem na..

Dovolená na ostrově Chios Dovolená na ostrově Chios
Protřelí cestovatelé často mluví o řeckém ostrovu Chios jako o svém tajném tipu na strávení působivé dovolené, během které je možné navíc na vlastní kůži zažít atmosféru opravdového Řecka a nikoli jen komerční pozlátko...

Dovolená na ostrově Barbados
Poznejte tropický ráj na ostrově Barbados...

Dovolená na Ostrově Kréta
Báječná dovolená na ostrově Kréta. Úžasné koupání a zájezdy na ostrov Kréta. Neváhejte s výběrem Last Minute Kréta..

Dovolená na ostrově Patmos Dovolená na ostrově Patmos
Ostrov Patmos je pro dovolenou v Řecku zatím neznámým ostrovem. Nachází ve východní části Egejského moře, mezi ostrovy Leros a Ikaria. Z Patmosu je to asi 70 kilometrů východním směrem na pobřeží Turecka a na turisticky..

Dovolená na ostrově Ibiza Dovolená na ostrově Ibiza
Mezi Baleárskými ostrovy, jejichž je Ibiza součástí, jí patří co do velikosti 3. místo. Politicky patří Ibiza ke Španělsku a od jeho kontinentální části leží ve vzdálenosti necelých 90 kilometrů. A ačkoli je Ibiza svou..

Dovolená na ostrově Korfu Dovolená na ostrově Korfu
Ostrov Korfu leží ze všech ostrovů Jónského souostroví nejvíce na severu. Jónské ostrovy se nacházejí západně od pobřeží Řecka a vedle Korfu je tvoří ještě například Zakynthos, který je naopak nejjižnějším ze..

Dovolená na exotickém ostrově Bali
Bali je sice známé hlavně pro pláže, nicméně byli to právě surfaři, kteří jako první objevili tento nádherný indonéský ostrov. Vydejte se jižně z Kuty až k poloostrovu Bukit a uvidíte, co je sem přilákalo. ..

Dovolená na řeckém ostrově Karpathos
První díl seriálu o pobytu na řeckém ostrově a cestování po něm...

Nejkrásnější dárek pod stromeček - dovolená Nejkrásnější dárek pod stromeček - dovolená
Pokud ještě stále nevíte, co například své drahé polovičce koupit k Ježíšku, pak pro Vás máme skvělý tip, který zaručeně potěší. vyberte jí/mu dovolenou u moře, konkrétněji v Egyptě v hotelu Sentido Kahramana Park. Tak směle do nákup ;)..

Byla jsem jako mamut Byla jsem jako mamut
To přiznala Iva Pazderková portálu MladáŽena.cz..

Nejkrásnější dovolená Ostrov Sao Vicente, pláž Calhau, Kapverdské ostrovy  Nejkrásnější dovolená Ostrov Sao Vicente, pláž Calhau, Kapverdské ostrovy
Hledáte ideální dovolenou? Zkuste si něco přečíst o Kapverdský ostrov a myslím, že už nic dalšího hledat nebudete...

Byla jsem v Superstar, v jedné velké lži Byla jsem v Superstar, v jedné velké lži
Nepotkala jsem ani jednoho z porotců. Celé to byla jedna velká lež. Hodnotili mě dva naprosto neznámí porotci… Po příchodu do haly jsem přestala vnímat všechny lidi kolem mě, kamery, fotografy, nikoho jsem neslyšela, jen tlukot mého srdce. ..

Robert Fisk o Blízkém východu a k sitauci v Gaze: Jsem na straně obětí
ROBERT FISK (1946) – britský novinář, pracuje více než třicet let na Blízkém východě. Je držitelem řady prestižních ocenění, i konkurence oceňuje jeho hluboké znalosti. Zároveň ale vyvolává kontroverze – mnoho lidí například po 11. září 2001 kritizovalo ..

V téhle zemi byla vláda a v ní jsem měl kamaráda V téhle zemi byla vláda a v ní jsem měl kamaráda
Politická píseň neustále se rozšiřující. V téhle zemi byla vláda - a v ní jsem měl kamaráda - Kamaráda z výčepu - až vstoupí tak zaklepu -- Bude vládnout do vánoc - a pak zase dobrou noc.... ..

Byla jsem otrokyní v satanské sektě - drama dle skutečnosti Byla jsem otrokyní v satanské sektě - drama dle skutečnosti
Příběh podle skutečné události, který demonstruje sílu a moc tajných kultů a sekt...

Byla jsem rok sama flirt seznamka mi pomohla - BezvaFlirt.cz Byla jsem rok sama flirt seznamka mi pomohla - BezvaFlirt.cz
Dokážete si představit vztah, který trvá skoro deset let, žijete spolu, pokoušíte se o dítě a najednou skončí?..

Kod by jezdil do Opavy Kod by jezdil do Opavy
Tak to nepotrebuje nejaky komentar. Obrazek hovori za vse :)..

Robert, wir dENKEn an dich. #Robert Enke
Výčitka o vysokých platoch futbalistov je často regulárnym argumentom, v prvom rade si však treba uvedomiť, že i futbalisti sú len ľudia. Každý jeden má svoje starosti a problémy, ktoré v mnohých prípadoch nevyriešia ani všetky peniaze sveta. Spomeňte si ..

Rekord: Dvanáct let jezdil na falešný řidičák Rekord: Dvanáct let jezdil na falešný řidičák
Celých dlouhých dvanáct let jezdil muž z Brněnska na padělaný řidičský průkaz. Přestože ho v průběhu této doby několikrát zastavila policejní hlídka, nikdo podvod neodhalil. ..

Mykonos Mykonos
Řecký ostrov Mykonos patří do souostroví Kyklad a leží zhruba na půli cesty mezi Řeckem a Tureckem v Egejském moři...

Tradiční benefice "Noc s hvězdami" na hradě Houska bude v srpnu slavit Váno Tradiční benefice "Noc s hvězdami" na hradě Houska bude v srpnu slavit Váno
13. ročník benefičního koncertu "Noc s hvězdami" tentokráte s podtitulem "Vánoce na Housce" se uskuteční první srpnovou sobotu na hradě Houska. A jak již bývá zvykem, nebudou chybět ani známá muzikálová jména. Letos v podobě Moniky Absolonové, Heleny Vond..

Mykonos, 1. část Mykonos, 1. část
Mykonos je asi nejznámějším ostrovem Kykladského souostroví. Je dobře dostupný lodí z Atén nebo letadlem přímo z několika evropských letišť. Díky dobré dostupnosti a svým krásám je tak poměrně dost navštěvovaný turisty...

Mykonos, 3. část Mykonos, 3. část
Pokud přijdete do přístavu, domorodci vám budou nabízet ubytování v soukromí. ..

Mykonos, 2. část Mykonos, 2. část
Patří k nim nejrůznější pyré z lilku, jiker, malé rybičky opečené na oleji, papriky, cukety a také plněné vinné listy a samozřejmě olivy. ..

Mykonos, Řecko Mykonos, Řecko
Řecko má stejně jako Turecko nebo Itálie jedny z nejkrásnějších pláží. Za návštěvu o dovolené určitě stojí ostrov Mykonos, který leží v Egejském moři a je považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů...

Gay friendly ostrov Mykonos: Láká na velkou míru soukromí a téměř dekadentn Gay friendly ostrov Mykonos: Láká na velkou míru soukromí a téměř dekadentn
Po pláži se tady za ruku můžete vodit, s kým chcete, a nikdo na vás nebude koukat skrz prsty. Ostrov Mykonos je místo, kde randí „kluci s klukama a holky s holkama“ - asi nejslavnější gay friendly destinace Evropy...

TL