Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237512  Nejlepší 

Dva takové… ze života … Otevře se v novém okně

Mám tu dva příběhy ze života, které stojí za zaznamenání. Lída, má druhorozená dcera, měla v pondělí zápis do školy. Od září bude školačkou. Jel jsem si ten zápis užít s ní. Bude chodit (stejně jako Vanda) do poh

Komentuj! Linkovali: Přidat tank
Podobné:

Pozor na RedBoss.cz - nedodávají…
RedBoss.cz je společnost, která se „živí“ vývojem a prodejem her, vyzvánění, pozadí a dalších nezbytností pro mobilní telefony. V sobotu odpoledne jsem se, nalákán jejich poměrně.. (225 slov)..

Zase o rok starší, krucipísek…
Dnes ve 2 hodiny ráno se to stalo, zase jsem o rok zestárnul. Děje se to vcelku pravidelně každý rok. Nicméně 34 let je pro chlapa dobrý věk, psychicky se navíc cítím mladší, než když.. (63 slov)..

Když IT lama komentuje IT…
Musím říci, že když si občas čtu Marigold.cz, moc se nasměju. Patrick Zandl je v IT (dle mého mínění) naprostá „lama“. Svoji reputaci si založil mimo jiné na přepisování manuálů.. (186 slov)..

Vesničané zablokovali magistrálu…
Když jsem se díval na fotky havárie na pražské magistrále, která byla po 6 hodin ucpaná, zarazilo mě, že veškerá havarovaná auta (až na jedno) mají značky typu „S“, „T“.. (130 slov)..

Česko má nejhorší zdravotnictví v Evropě…
Díky 8 letům vládnutí rudé KSČSSD máme v Česku mnohem větší šanci umřít než se uzdravit. Doporučuji všem přečíst si tento článek… (23 slov)..

Jak hodnotit telefony? Jinak než MobilMania.cz… Jak hodnotit telefony? Jinak než MobilMania.cz…
MobilMania.cz má už nějaký ten pátek dostupný velice podrobný a užitečný katalog mobilů. Můžete v něm prohledávat, srovnávat, třídit podle různých kritérií. Je to moc užitečná.. (491 slov)..

Kdo dělá nejlepší software na světě? Microsoft…
Poslední tři až čtyři roky se Microsoft mimořádně snaží. Té změny si musel všimnout každý. V minulém tisíciletí to byla společnost, která měla výborný marketing, ale jen průměrné.. (348 slov)..

Další obyčejný Nokia telefon? Rozhodně ne…
Čím déle používám HTC TyTN, tím více jsem z tohoto komunikátoru nadšen. Pokud si chcete udělat radost na Vánoce, a koupit si nějaký lepší telefon místo Nokia hraček se Symbianem S60,.. (140 slov)..

Nejmodernější na východ od Mnichova… (Sloupky - Kovář)
Fanoušci Slavie stále nemohou uvěřit tomu, že v Edenu budou mít v březnu 2008 nový stadión, navíc prý nejskvělejší u nás. Bývalý generální ředitel klubu Vladimír Leška nadneseně dodává: „Bude nejmodernější na východ .....

Jak zrušit CAPS LOCK? Nahradit za Shift…
Současná Slashdot.org mánie vyvolaná článkem požadujícím zrušení klávesy CAPS LOCK, je naprosto zbytečná. Osobně již léta používám přemapování klávesy CAPS LOCK za obyčejnou klávesu.. (50 slov)..

Apple iPhone bublina rychle splaskla… Je to Blbophone.
Apple iPod bude dle mého názoru aspirovat na nejhorší blbophone (opak chytrého telefonu, smartphone) roku 2007. Však posuďte na základě těchto faktů (založeno Engadget.com), přičemž mějte.. (258 slov)..

Vivat Eden! Sbohem, ďolíčku… (Sloupky - Kovář)
Došlo k dohodě, podle níž se v nejbližších letech výrazně změní fotbalová mapa Prahy, přesněji Vršovic. Zatímco s radostí vítáme vznik nového multifunkčního areálu v Edenu, se slzou v oku myslíme na zánik „klokaního .....

V roce 2014 budeme sestavovat vládu… (Sloupky - Potůček)
Přiznám se, že na letošních senátních a komunálních volbách mě nejvíce zajímalo, jak dopadnou kandidáti strany Politika 21. Nejen proto, že z jejího volebního štábu přinášela veřejnoprávní televize živé zpravodajské vstupy .....

Hvězdy odcházejí, ale pak vždy nějaká nová zazáří… (Sloupky - Kovář)
Skončila éra Nedvěda a Poborského, stejně jako před léty doba Viktora i Panenky a před nimi Masopusta s Kvašňákem. Proti Walesu se blýskli nováčci Marek Kulič či David Lafata a v důležitém derby se Slovenskem se ve hvězdu evropsk..

Jak dosáhnout vytouženého života bez hranic? Hrajte jako Mistr života. Jak dosáhnout vytouženého života bez hranic? Hrajte jako Mistr života.
Je jisté, že pro každého z nás bude mistrovská hra života trošilinku něco jiného. Bude to záviset: na našich životních preferencích na tom, kam v životě směřujeme, nicméně přesto můžeme říct, že mistrovská hra bude mít určité společné charakteris..

Co takové MP4 hodinky umí? Co takové MP4 hodinky umí?
Jde o multimediální přehrávač ukrytý v pánských hodinkách kvalitního provedení. Lze sledovat videa, filmy, seriály. Poslouchat hudbu. Fotit anebo natáčet videa, a to v takových situacích, že si nikdo ani nevšimne, že něco takového děláte...

My takové blbosti neděláme
Rakouská vláda by měla protestující proti Temelínu rozehnat...

Kdo jen vymýšlí takové kraviny? Kdo jen vymýšlí takové kraviny?
Zase nějaký hoaxový kouzelník se činí. Tentokráte nabízí 550.000,00 € váženému email nosičovi. Musí jen poslat přímý buněk telefon a má eura v kapse. Taková malá cena útěchy výhry zajisté potěší. Ale pozor, jestli nepatří tahle proprietární, privilegovaná..

Takové nerozvážnosti / Zdeněk Svěrák Takové nerozvážnosti / Zdeněk Svěrák
Ptali se mě brouci, mám-li potuchu, kdepak asi jaro může být. Jářku, brouci, jaro máme ve vzduchu, roztáhněte krovky, pojďte žít. Kovaříci, tesaříci, ploštice nelení a sdělení jde dál. Všechny kukly pukly a mně do kštice zapletl se motýl admirál..

Takové malé sexuální harašení
Můj příběh o tom, jak jsem půl dne okoukával slečny a o poučení, .....

Proč takové masivní propouštění? Proč takové masivní propouštění?
Nafouknutá bublina zvaná "ekonomická krize", která je pouhým emocionálním faktorem návratu do normálních kolejí, způsobuje v očích mnoha běžných lidí strach. Tato řetězová reakce pak způsobuje v ekonomice spirálu, kterou je těžké zastavit...

Takové větší marihuanové políčko Takové větší marihuanové políčko
Takové větší marihuanové políčko..

MaxFórum - takové fórum o všem a pro všechny MaxFórum - takové fórum o všem a pro všechny
Nově vzniklo fórum, které je zaměřeno na automobily, cyklistiku, počítače, internet, počítačové hry, modelářství, outdoor, navigace, hudbu, sport a další. Každý uživatel si může vybrat kategorii, která ho zajímá. Fórum bez reklam a ZDARMA...

Jak se točilo Takové to domácí žvýkání (video) Jak se točilo Takové to domácí žvýkání (video)
Tu reklamu na Orbitky s Poláškem asi znáte. Takový ten vytlemený moravák a jeho „na takové to domácí žvýkání“. A pak v dalším díle jeho synek. Tož teď už víme, jak se to točilo, bo hoši sestřili pár záběrů, které se původně měly vystřihnout. Jenže proč je..

Každá země má jen takové politiky, jaké si zaslouží
Tak praví známé pořekadlo. Co myslíte, má pravdu? Pokud ano, pak na tom nejsme vůbec špatně. Podívejte se na pár následujících videí, jejichž hlavními aktéry jsou volení zástupci občanů...

Komentář: Nemít vládu, to je takové slovensky #Událost Komentář: Nemít vládu, to je takové slovensky #Událost
Asi jste to již slyšeli - vláda padla. Maličké Slovensko se opět zviditelnilo ve světě. A nebylo nutné ani nechávat výbušninu v zavazadle nic netušícího cestujícího...

I podnikatel může bourat - co v takové situaci dělat? I podnikatel může bourat - co v takové situaci dělat?
Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Když už ale k němu dojde a máte to štěstí, že jste dříve uzavřeli pojistnou smlouvu, je dobré vědět, jak se zachovat...

Jedinečně a nádherné, takové jsou boty Dior Jedinečně a nádherné, takové jsou boty Dior
Boty Dior..

Ukazují v televizi USA takové jaké je nebo nás jen krmí lží?
V televizním programu narážíme pořád na spoustu amerických filmů a seriálů. Je USA doopravdy takové, jak v těchto pořadech? Anebo je ve skutečnosti úplně jiné?..

TL