Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237513  Nejlepší 

Tři měsíce dobrovolníkem na Srí Lance Obrázek

Tři měsíce dobrovolníkem na Srí Lance Otevře se v novém okně

Jak nejlíp poznat novou kulturu, cestovat za rozumnou cenu a taky udělat něco prospěšného pro tento svět? Odpověď je jednoduchá, skrz rozvojovou stáž. Já tu svou absolvovala podruhé loni v období srpen až říjen.

Komentuj! Linkovali: Přidat PetrNov
Podobné:

DOBROVOLNÍKEM V AFRICE DOBROVOLNÍKEM V AFRICE
Povinná četba pro všechny zájemce o dobrovolnickou práci v Africe...

Zážitek se slony na Srí Lance #cestování Zážitek se slony na Srí Lance #cestování
Jak oživit dovolenou na Srí Lance? Užijte si dobrodružství se slony!..

Nový rok na Srí Lance, oslavy začínají v dubnu Nový rok na Srí Lance, oslavy začínají v dubnu
Oslavy začátku nového roku na Srí lance náš silvestr připomínají snad jen dělobuchy. Nový rok se tam nese v duchu kokosového cukroví, her jako vyšitých z dětského dne a především několikadenními oslavami...

Letoviska na Srí Lance: Kam vyrazit za potápěním a kam do deštného pralesa? Letoviska na Srí Lance: Kam vyrazit za potápěním a kam do deštného pralesa?
Podlehli jste kouzlu Srí Lanky a nyní váháte, jakou turistickou destinaci zvolit za svůj výchozí bod? My vám to prozradíme!..

Galle, město na Srí Lance, tam kde je klid a indický oceán Galle, město na Srí Lance, tam kde je klid a indický oceán
Na Srí Lance jsou krásné výrazné klimatické rozdíly od tropického až po hory, kde si musíte přitápět v krbu, máte zde hory s nadmořskou výškou 2524 m. n. m. s rozlehlými čajovými plantážemi jako z kreslené pohádky..

7nej pláží na Srí Lance, které musíte vidět! 7nej pláží na Srí Lance, které musíte vidět!
Ty nej pláže ze Srí Lanky, které jsme při naší cestě navštívili..

Zimní dovolená na Srí Lance? Bez problému #Dovolená Zimní dovolená na Srí Lance? Bez problému #Dovolená
Hledáte dovolenou na zimu? Chcete teplo a nádhernou pláž? Zkuste si přečíst o pláží Arugam Bay na Srí Lance a okamžitě se do ní zamilujete...

Pitomec měsíce Pitomec měsíce
Urči pitomce měsíce. Na výběr máš 5 povedených videí. Vyhraje blbá blondýnka s brunetou? Nebo amatér freestyle? Nebo snad mladý nadějný tenista? Nebo úplně někdo jiný???..

Novinka: Web měsíce
Galerie webů CSS Inspirace zavádí ocenění Web měsíce.....

Jak zhubnout 20 kg za 4 měsíce
Trápí vás snad číslo, které ukazuje vaše váha, když si na ni stoupnete? A chtěli byste tím něco udělat? Poradíme vám, jak zhubnout 20 kilo za 4 měsíce. Možná, jste se už o něco podobného pokoušeli, a vaše snaha nebyla úspěšná. Pokusíme se vám poradit..

Jak zhubnout 5kg během měsíce Jak zhubnout 5kg během měsíce
Je možné zhubnout 5kg již během měsíce? Zcela jistě ano. Je v tom však háček. Abychom dosáhli úspěchu, musíme pochopit několik věcí. Jak již bylo řečeno, existuje ohromná spousta různých diet a způsobů, jak zhubnout. ..

Fotografie zatmění Měsíce
Pořídili jste nějaké fotografie ukouslého Měsíce? Pošlete nám je do redakce na pozorovani@ian.cz. Rádi je uveřejníme.....

Textbanner.cz odstaven až na dva měsíce
Výměnný reklamní systém Textbanner.cz nezvládl svou momentální situaci s přetížením serveru a na určitou dobu přerušil svůj provoz. Jednat by se mělo asi o 1 až 2 měsíce. Hlavní příčinou však.....

Shrnutí měsíce: červen Shrnutí měsíce: červen
Shrnutí měsíce: červen..

Dva měsíce s iPodem Nano Dva měsíce s iPodem Nano
Je na čase si uvědomit, že Apple dělá nejlepší mp3 přehrávače na světě, nebo kterého jiného přehrávače se prodalo po světe víc než 100 miliónů, existuje pro něj x příslušenství a každý rok vychází nová generace?..

Budoucí průzkum Měsíce
V příštích letech bude na Měsíci rušno. Popis dvou zajímavých sond, které budou zkoumat přirozenou družici naší planety. ..

Auto měsíce 2012 SOUTĚŽ Auto měsíce 2012 SOUTĚŽ
Každý měsíc soutěžíme na našem webu o Auto měsíce, vyhrát může každý, soutěž probíhá jak na našem webu www.Tuning-Forum.org tak i na našem Facebooku http://www.facebook.com/Tuningforum.cz..

Soutěžíme o Blogera měsíce  #Ekonomika Soutěžíme o Blogera měsíce #Ekonomika
Soutěžíme o Blogera měsíce - průběžné výsledky. Hrajte s námi...

Téma měsíce dubna: Kvalita
Pojem kvalita je jedním z fenoménů moderního managementu. Jde o typicky průřezovou, celoorganizační záležitost, která se prolíná se všemi oblastmi fungování organizace, nejvíce však s oblastí rizik. Nekvalita totiž zvyšuje rizika..

Google AdSense - dva měsíce zkušeností
Dvouměsíční zkušenosti s reklamním systémem Google AdSense...

Apríl - tradice 1. dne měsíce dubna Apríl - tradice 1. dne měsíce dubna
První den v měsíci dubnu si musíme dávat dobrý pozor na to, co nám kdo říká a čemu máme vlastně věřit. Mnoho vtipálků se nás snaží napálit, aby následně mohli vítězoslavně vykřiknout: „Apríííl“. Víte ale vůbec, jaké má tato tradice historické vazby?..

SuttonBeresCuller a jejich Malé měsíce SuttonBeresCuller a jejich Malé měsíce
SuttonBerresCuller je trio umělců (John Sutton, Ben Beres, Zac Culler), kteří představují kreativní instalaci s názvem Malé měsíce. Jde o objekty, tzv. akumulaci (hromadění), kterou autoři vytvářejí kladením různých předmětů na sebe...

Stravování podle fáze Měsíce Stravování podle fáze Měsíce
Fáze Měsíce jsou proměnlivé stejně jako my sami. A možná bychom se divili, nakolik nás Měsíc ovlivňuje. Je známo, že Měsíc způsobuje příliv a odliv v moři a je tak dokonce možné, že způsobuje i příliv a odliv v nás samotných...

Nejhranější superhry měsíce listopadu!
Dvě z nejhranějších her měsíce listopadu, které si můžete zapařit zdarma ve svém prohlížeči...

Den, kdy se zastavila Země - zklamání měsíce? Den, kdy se zastavila Země - zklamání měsíce?
Ne Zemi přistane mimozemšťan a vypadá přesně jako člověk. Až na několik nadpřirozených schopností. Spolu s jeho příletem se začnou dít všude na Zemi divné věci. Lidé začínají přemýšlet, zda se neblíží konec světa...

Světový fyzikální objev měsíce
Titulní strana prestižního vědeckého časopisu Nature tentokrát patří týmu, ve kterém jsou čeští vědci. Objev přibližuje Pavel Jelínek z Fyzikálního ústavu AV ČR. Události ČT 28.2.2007..

POMOZTE NÁM VYBRAT KRÁLÍČKA MĚSÍCE ! POMOZTE NÁM VYBRAT KRÁLÍČKA MĚSÍCE !
Je tu nový měsíc březen a s ním také nové kolo o králíčka měsíce! Tentokrát hlasujeme o nej! spinkajícího králíčka měsíce dubna. Všechny soutěžný fotografie naleznete kliknutím na přiložený odkaz www. Pomozte nám najít vítěze!..

Nová švýcarská půjčka do 20000 Kč na 3 měsíce Nová švýcarská půjčka do 20000 Kč na 3 měsíce
Tato nová půjčka se jmenuje švýcarská půjčka. Podobně, jako je i švýcarské bankovnictví synonymem pro soukromí a bezpečnost, i tato nová půjčka klade velký důraz na ochranu vašich osobních údajů a vašeho soukromí. ..

Půjčka 10 000 Kč až 150 000 Kč. Do 1 měsíce můžete půjčku vrátit. Půjčka 10 000 Kč až 150 000 Kč. Do 1 měsíce můžete půjčku vrátit.
Půjčte si až 150000 Kč. Splatnost 12-84 měsíců. Možnost splatit půjčku bez poplatků. Půjčka bez ručitele...

TL