Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +240662  Nejlepší 

Jak postupovat při nákupu pozemku Obrázek

Jak postupovat při nákupu pozemku Otevře se v novém okně

Přehledné rady, jak co nejlépe vybrat a koupit stavební pozemek.

Komentuj! Linkovali: Přidat living, Přidat firess
Podobné:

Jak získat z nákupů část peněz zpět (Platí i pro nákupu z Číny)
Podívejte se, jak získat z vašich - i pravidelných - nákupů na internetu nějaké peníze zpět...

Prodej pozemků na Měsíci Prodej pozemků na Měsíci
Podle rezoluce OSN platné již mnoho let není možné, aby kdokoliv vlastnil jakékoliv vesmírné těleso. Přesto se pozemky na Měsíci prodávají. Co si vlastně lidé kupují?..

Sporná hranice pozemku
Díky nové digitalizaci katastrální mapy vznikla řada komplikovaných situací a sporů se sousedy o hranice pozemku. Jsme připraveni vám v tomto sporu býti oporou a pomoci se dobrat ke svým právům. ..

Cena pozemku dle BPEJ Cena pozemku dle BPEJ
Ptáte se, co je to BPEJ? Přečtěte si článek, který Vám tento kód objasní a vysvětlí, jak ovlivňuje úřední a tržní cenu půdy. ..

Výkup lesů a lesních pozemků
Výkup lesů, platba v hotovosti, nejlepší podmínky v ČR. Veškeré právní věci vyřídíme. Garantujeme platbu při podpisu kupní smlouvy v hotovosti...

Na co si dát pozor při koupi stavebního pozemku Na co si dát pozor při koupi stavebního pozemku
Plánujete nové bydlení a rozhodli jste se pro výstavbu nemovitosti vašich snů od samého základu? Naprojektovat a postavit dům přesně podle specifických požadavků a představ, již v dnešní době není zas takový problém. Oříšek však je najít vhodný stavební p..

Výběr vhodného pozemku pro pasivní dům Výběr vhodného pozemku pro pasivní dům
Pasivní dům může být jistě cestou, jak získat dokonalé bydlení, které nám především výrazným způsobem ušetří naše náklady. Samozřejmě s takovým domem nesouvisí pouze návrh a stavba samotná – a to ať už je ze dřeva, nebo ze stále oblíbenějších cihel....

Velkolepá vila s 554 m²zastavěné plochy, na pozemku 800 m². Velkolepá vila s 554 m²zastavěné plochy, na pozemku 800 m².
Popis nemovitosti Busot Vila -001 Velkolepá vila s 554 m²zastavěné plochy, na pozemku 800 m². Nádherný panoramatický výhled na vesnici Busot a pohoří cabeça de Oro (Jeskyně Canelobre). Tato luxusní vila se skládá ze 2 obývacích pokojů, 2 kuchyně..

 Vyhnite sa kúpe problémového stavebného pozemku Vyhnite sa kúpe problémového stavebného pozemku
Vlastný pozemok je prvým krokom k splneniu si sna o vlastnom rodinnom dome. Ako sa však nepopáliť hneď na začiatku plnenia tohto sna? Nekupujte mačku vo vreci a preverte bezproblémový právny stav pozemku...

Bezdůvodné obohacení za užívání stavebních pozemků
V případě rozdílnosti vlastnictví stavebního pozemku a stavby je v řízení o vydání bezdůvodného obohacení zjišťována výše obvyklého nájemného ze stavebního pozemku v daném místě a čase zpravidla ..

Ako dlho trvá zmena vlastníka pozemku Ako dlho trvá zmena vlastníka pozemku
Pri kúpe pozemku nás samozrejme okrem toho, kde leží, akú má veľkosť a polohu voči svetovým stranám, čo je na ňom, aký je k nemu prístup, akí sú susedia, zaujímalo aj to, kedy bude náš, od kedy môžeme na ňom robiť plánované zmeny a úpravy. Za aký čas od p..

Ako postupovať pri výseve Ako postupovať pri výseve
Túžite po nádherne rozkvitnutom balkóne či terase a nákup hotových sadeníc sa vám zdá finančne príliš náročný? Túžite po vlastnej zelenine, odtrhnutej priamo zo záhradky? Potom máte jedinečnú možnosť začať s vlastným výsevom a vypestovaním si vlastnej sad..

Mobilní oplocení je nejlepší dočasnou ochranou pozemku
Mobilní oplocení je nejefektivnějším a nejrychlejším způsobem jak dočasně oplotit vymezené místo. Je ideální například pro sportovní či kulturní akce všeho druhu. Vyberte si mobilní oplocení u Promalu i Vy! Mobilní oplocení, ploty, oplocení, brány..

Kdy potřebujete povolení na kácení stromů na Vašem pozemku?
Překáží Vám strom, který je na Vašem pozemku? Kdy potřebujete povolení od příslušného úřadu a kdy ne? ..

dražby domů, bytů, pozemků, strojů aj. #Ekonomika dražby domů, bytů, pozemků, strojů aj. #Ekonomika
zajímavé ceny věcí prodávaných ve dražbách. Lepší než slevy s supermarketech.....

K čemu je dobré zaměření a vytyčení stavby a pozemku? K čemu je dobré zaměření a vytyčení stavby a pozemku?
Smyslem zaměření stavby a pozemku, je získat jejich přesnou polohu a následné zanesení do mapy. Opačný proces se nazývá vytyčení a obnáší jejich vyznačení v terénu, na základě dokumentace...

Jak postupovat při dopravní nehodě
Několik věcí, které Vám pomůžou při řešení obtížných situací na cestách: Stal jste se obětí nehody, Nehodu jste způsobili Vy, plnění za škodu, hlášení pojistné události apod.... ..

Kontrolní hlášení DPH: Co to je a jak postupovat
Kontrolní hlášení DPH je nové daňové tvrzení, které zavádí zákon o DPH. Povinnost podávat kontrolní hlášení DPH mají plátci DPH místně příslušnému finančnímu úřadu. Kdo je povinen kontrolní hlášení DPH vyplňovat, co to je kontrolní hlášení a pokuty...

Základy SEO. Naučte sa ako postupovať. Základy SEO. Naučte sa ako postupovať.
Ako možno už viete, SEO je jednoducho povedané- optimalizácia pre vyhľadávače. To v podstate znamená, že vám umožní zvýšiť pozíciu vo vyhľadávačoch, čím vám pomôže získať aj návštevníkov stránky a zvýši vám profit...

Jak postupovat při dopravní nehodě Jak postupovat při dopravní nehodě
Autonehoda je zlým snem pro každého, ať už ji zažil či ne. Velmi nepříjemná je nejen nehoda samotná, ale i následné řešení s ní spojené. ..

Jak postupovat při refinancování hypotéky
Refinancování hypotečního úvěru je pro mnoho českých domácností velmi aktuální téma. Nedávno jsem tím sám prošel a tak s vámi rád nasdílím své zkušenosti...

Jak postupovat při tvorbě webu
Firemní web je dnes téměř nezbytnou součástí marketingového komunikačního mixu. I přes tento fakt existuje stále mnoho firemních webů, které neplní svoji úlohu a jejichž pořízení bylo pouze vydáním, nikoliv dobrou investicí. V mnoha případech je to právě..

Odstranění stavby na cizím pozemku s právem zpětné koupě
Soudní praxe již v podstatě přijala za svůj právní názor právní literatury 1) týkající se odstranění tzv. „oprávněné“ stavby na cizím pozemku, avšak tyto právní závěry nelze mechanicky aplikovat i na zvláštní případy časově a věcně „podmíněného“..

Jak postupovat při ztrátě kreditní karty?
Ztratili jste kreditku? Co dělat v ČR a jak postupovat při ztrátě karty v zahraničí?..

Jak postupovat dále a dosahovat výše Jak postupovat dále a dosahovat výše
Dosahujte úspěchu v práci, v rodině a ve všech dalších oblastech života. Metody plynou ze záměru...

Jak správně postupovat při výběru půjčky? Jak správně postupovat při výběru půjčky?
Nechcete-li při výběru půjčky udělat zbytečnou chybu, řiďte se následujícími doporučeními. Jde o informace, které vám mohou ušetřit spoustu peněz a starostí...

Jak postupovat při výběru přípravků na hubnutí? Jak postupovat při výběru přípravků na hubnutí?
Nedávno jsem četla na internetu o škodlivosti přípravků na hubnutí. Podle jakých kritérií mám postupovat při výběru, na co bych si měla dát pozor a co by pro mě měla být rozhodující informace? Máme zkušenosti s nějakým přípravkem na našem trhu?..

Jak postupovat při zrušení trvalého bydliště Jak postupovat při zrušení trvalého bydliště
Problematiku rušení místa trvalého pobytu upravuje příslušný zákon, jedná se konkrétně o zákon č. 133/2000 Sb., zákon o evidenci obyvatel a rodných číslech a o změně některých zákonů (zákon o evidenci obyvatel), především pak paragraf 12:..

Jak postupovat při výběrů matrací a roštů? Jak postupovat při výběrů matrací a roštů?
Zdravý spánek je zaručeně to nejdůležitější, na co je třeba v našem denním cyklu brát ohled. Během něho totiž naše tělo nejenom celkově regeneruje, ale také čerpá potřebnou energii...

TL