Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236982  Nejlepší 

Carlo Rizzo nepotřebuje bicí, stačí mu tamburína Obrázek

Carlo Rizzo nepotřebuje bicí, stačí mu tamburína Otevře se v novém okně

Neexistují podřadné hudební nástroje, jsou jen podřadní muzikanti. Když jsem poprvé slyšel Carla Rizza, nevěřil jsem, že hraje “jen” na tamburínu.

Komentuj! Linkovali: Přidat kblh, Přidat egon
Podobné:

Google logo uz ani nepotrebuje? Google logo uz ani nepotrebuje?
Google je tak známý, že už ani logo nepotřebuje... Co vy na to?..

Děti hrají na bicí Děti hrají na bicí
Úžasný 12ti letý Tony Royster Jr. a nějakej čtyřletej spratek. Dvě videa..

Neviditelné bicí a Mr.Bean Neviditelné bicí a Mr.Bean
Rowan Atkinson aka Mr.Bean hraje na neviditelné bicí xD ..

Nepotřebuje váš notebook tiskárnu? Nepotřebuje váš notebook tiskárnu?
Ať už vlastníte notebook nebo klasické PC, určitě se potýkáte s potřebou tisknout dokumenty. A stejně jako u výběru nového notebooku stojíme před volbou nové tiskárny. Jakou vybrat?..

Rally Monte Carlo: Rewiew Rally Monte Carlo: Rewiew
Letošní Rally Monte Carlo tradičně zahajovala sezónu 2008. Posádky se musely vyrovnat s novými pneumatikami Pirelli. A také se nevědělo, jaké bude počasí. Někde byl suchý asfalt a někde sníh. Posádkám komplikovalo cestu velké množství vytahané šotoliny. ..

Historie Rally Monte Carlo Historie Rally Monte Carlo
Historie nejslavnější automobilové soutěže světa – Rally Monte Carlo - je opravdu dlouhá. Podle všeho se jedná o vůbec nejstarší rally na světě. Její první ročník se jel již v roce 1911. Za pár dnů nás čeká 76. pokračování této rally. Pojďme se společně p..

Rowan Atkinson hraje na bicí
Rowan Atkinson známý jako mr.Bean předvádí hru na bicí bez bicích-..

TAPETY z Rallye Monte carlo 2009! TAPETY z Rallye Monte carlo 2009!
Tapety na Váš PC ke stažení.....

Proč Linux nepotřebuje defragmentaci? - Root.cz
Článek se pokouší dát jednoduchou a ne příliš technickou odpověď na to, proč jsou některé souborové systémy náchylnější k fragmentaci než jiné...

TAPETY z RALLYE MONTE CARLO 2008 TAPETY z RALLYE MONTE CARLO 2008
Stahujte zdarma......

Rallye Monte Carlo 2009 v cíli Rallye Monte Carlo 2009 v cíli
Ogier první, Kopecký čtvrtý.....

Rallye Monte Carlo 2008: Preview Rallye Monte Carlo 2008: Preview
První soutěž Mistrovství světa v rally letošní sezóny začíná. Sníh, led, déšť, sucho to vše na úzkých asfaltových cestičkách, tiscíce zatáček a nádherné scenérie horského masivu a rallyových vozů. To vše v Rally Monte Carlo 2008...

Druhý Trainspotting drogy nepotřebuje! #Film Druhý Trainspotting drogy nepotřebuje! #Film
Pokračování kultovního snímku Dannyho Boyla vyměnilo heroin za nostalgické vzpomínání. I po dvaceti letech však servíruje originální filmařský styl, zábavu i rozjímání nad osudovými pády v životě...

Lepší na kole - Mejor con Bici - Better with bike (Valencia)
Valencia - Erasmus - Blog..

Monte Carlo: Shakedown ovládla rudá záře Monte Carlo: Shakedown ovládla rudá záře
Dnes dopoledne absolvovaly posádky shakedown. Trať měřila pět kilometrů. Dnes bylo v oblasti shakedownu slunečné počasí...

Monte Carlo: Loeb si užívá, ostatní ztrácí Monte Carlo: Loeb si užívá, ostatní ztrácí
VÝSLEDKY PO RZ5 – Sebastian Loeb zatím neohroženě kraluje letošní Rally Monte Carlo. Po pěti odjetých rychlostních zkouškách vede o 23,5 vteřiny před týmovým kolegou Sordem...

A4Tech vytvořil bezdrátovou optickou myš, která nepotřebuje baterie
Firma A4Tech, zaměřující se na počítačové periferie, vytvořila bezdrátovou myš NB-57D, která ke svému provozu nepotřebuje vlastní napájení. Pokud vás tedy u myší otravuje používání baterií, které se leckde musí nepříjemn..

Proč nepotřebuje papež František Švýcarskou papežskou gardu ? Proč nepotřebuje papež František Švýcarskou papežskou gardu ?
Jedná se o nejmenší, nejstarší, nejbarevnější a samozřejmě nejfotografovanější oficiální armádu na světě. Funguje zejména jako reprezentativní hradní stráž a ochranka papeže a zůstává jedním ze symbolů Vatikánu...

Fabia S2000 na startu Rally Monte Carlo už příští víkend
Po dvou letech se opět představí Škoda Motorsport v nejslavnější soutěži na světě. Uvidíme jak si posádky Kopecký a Hanninen povedou v té nejsilnější konkurenci prvního podniku IRC šampionátu...

Chuck Palahniuk: Prokletí. Výborná kniha, která nepotřebuje příběh. Chuck Palahniuk: Prokletí. Výborná kniha, která nepotřebuje příběh.
Jsi tam, Bože? Tady Margaret. Příběh náctileté dívky, která poprvé políbí chlapce, poprvé má menstruaci, poprvé cítí, co je láska spisovatelky Judy Blume je typickou americkou oddychovkou pro dospívající čtenářky. Ve Spojených státech vyšel poprvé (a ne ..

Svoboda.info – Za bicí soupravu v kapele Olympic se posadí Kutnohorák Marti
Kutná Hora - Za bubeníka Milana „Ferdu“ Peroutku, který náhle zemřel na začátku května, ve skupině Olympic zaskočí Kutnohorák Martin Vajgl. Informoval o tom facebookový profil kapely. Martin Vajgl si s Olympikem zahraje poprvé na zkkoušce ve čtvrtek 16. k..

Vím co je zač, stačí se jen podívat
Povídka nejen o něm. O prvních dojmech a skutečnosti. Kolik zajímavých poznatků nám unikne, když nám je vše hned jasné. Na první pohled. ..

Stačí len kúsok papiera Stačí len kúsok papiera
To je tak ked sa clovek nudi......

Stačí nepatrný přehmat... Stačí nepatrný přehmat...
Už se vám někdy stalo, že jste nějakou zprávu poslali nepravé osobě?..

Telocvičňa zdarma - stačí náš dom :D Telocvičňa zdarma - stačí náš dom :D
Tak veru jedno schodisko dá niekedy riadne zabrať..

iPhone 3G – stačí se zaregistrovat iPhone 3G – stačí se zaregistrovat
Tak co , je to to pravé ? .-)..

Schumi: Byť poradcom, to mi stačí Schumi: Byť poradcom, to mi stačí
Držiteľ siedmych majstrovských titulov Michael Schumacher je momentálne spokojný s pozíciou poradcu v stajni Ferrari a v tejto "funkcii" by rád zotrval. Nemec odmieta návrat na pretekárske okruhy ako oficiálny pilot, na čele jeho priorít stojí totiž rodin..

Stačí vám Google Adwords, či Sklik?
Na českém trhu dnes působí několik PPC systémů. Jejich reklamní potenciál by měla využít každá firma, která má web stránky, ať už se jedná o velkou firmu, nebo malého živnostníka. PPC je skutečně pro každého. ..

Stačí jen málo a už jste nevěrní
.... S kamarádem jsme byli tak vzrušení a částečně i nadržení, že si s námi holky chtěli hrát za každou cenu. Nejdříve jsme shlédli speciální lesbické hrátky – bylo krásné sledovat, jak se dva jazýčky navzájem lehounce dotýkají a proplétají .......

TL