Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +241711  Nejlepší 

Přehled změn v působnosti ministerstva práce a sociálních věcí od 1. ledna Obrázek

Přehled změn v působnosti ministerstva práce a sociálních věcí od 1. ledna Otevře se v novém okně

Od 1. ledna 2010 dochází k celé řadě změn v působnosti ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV). Některé se realizují v rámci tzv. parametrických změn důchodového pojištění ...

Komentuj! Linkovali: Přidat zaachi, Přidat hawkeye
Podobné:

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR jedná nefér. Blog - Ladislav Kratoc Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR jedná nefér. Blog - Ladislav Kratoc
V České republice přibližně 500 000 osob se sluchovým postižením z toho tvoří převážnou část (zhruba 95 %) ti, jenž o sluch přicházejí věkem, nebo ohluchnou po osvojení si řeči a komunikují v českém jazyce. Tyto osoby často potřebují zprostředkovat mluven..

Krátký přehled změn v zálohách na zdravotní a sociální pojištění
Vyhněte se nepříjemným starostem a zjistěte si včas, jak se mění výše záloh ve zdravotním a sociálním pojištění pro OSVČ. ..

Přehled sociálních dávek (1. díl) Přehled sociálních dávek (1. díl)
Udělejte si pořádek v sociálních dávkách. Konečně článek, který shrne všechno, na co máte nárok...

4 věci, bez kterých nechoďte práce! 4 věci, bez kterých nechoďte práce!
Čtyři nejzákladnější věci, bez kterých není možné uspět v žádné práci. ..

Přehled internetového trhu práce Přehled internetového trhu práce
Nudí vás už vaše stará práce a chtěli byste se pustit do něčeho nového? Nebo vás prostě jen štve váš šéf a chcete mu dát najevo, že není jediný, kdo nabízí práci? Internet vám pomůže...

Institut s mezinárodní působností
European School of Business and Management je institut s mezinárodní působností, využívající oxfordský model vzdělávání. Přínosem tohoto modelu je především rozvoj logického myšlení a praktických dovedností, které jsou ihned transformovány do praxe. Díky ..

Agentka.cz spouští přehled nabídek práce v českých městech Agentka.cz spouští přehled nabídek práce v českých městech
Hledat práci přes internet je opět o něco jednodušší. Pracovní portál Agentka.cz spustil přehled nabídek práce v ČR členěný dle měst. Díky mapě navíc uchazeči o nové zaměstnání snadno zjistí, které nabídky práce mají v okolí svého domova. ..

Věci (ne)veřejné: Špionážní hra uvnitř Věcí veřejných nabírá na obrátkách Věci (ne)veřejné: Špionážní hra uvnitř Věcí veřejných nabírá na obrátkách
Věci (ne)veřejné: Špionážní hra uvnitř Věcí veřejných nabírá na obrátkách..

Zrušme celá ministerstva!
Potřebujeme ministerstvo životního prostředí, ministerstvo pro místní rozvoj? Co takhle nějaká ministerstva sloučit? A potřebujeme vůbec Džamilu???..

Odpoveď z Ministerstva Vnútra
Včera mi prišla odpoveď z ministerstva vnútra, podľa očakávaní vyhýbavá, a MiVSR v nej ani pri najmenšom nepriznáva svoj prešľap. ..

Nová studie ministerstva: Co vše je v jedné cigaretě?
Polonium, kadmium, rtuť... to není periodická tabulka, to je obsah cigarety.....

Česká ministerstva nakupují stále „zeleněji“
Vláda se seznámila se zprávou o tom, jak jednotlivá ministerstva plní doporučení brát při nákupech ohled také na životní prostředí. Každoroční evidenci o tom, jak resorty zohledňují ekologickou kvalitu nakupovaných výrobků – například podle ekoznačky Ekol..

Inkasní společnosti odmítají vyhlášku ministerstva
Inkasní agentury a společnosti např. evropské společnosti, akciové společnosti nebo společnosti s ručením omezeným, také právníci .....

Náměstek ministerstva vnitra Zdeněk Zajíček rezignoval Náměstek ministerstva vnitra Zdeněk Zajíček rezignoval
Principem "Pokud chce někdo implementovat počítače do státu, tak musí mít tak říkajíc prst na tepu v procesech, které se ve veřejné správě vykonávají. Jinak sice nainstalujete počítač, ale nevíte vůbec na co, k čemu to slouží a proč to tak má být." by se ..

Harakiri ministerstva informatiky (jankuv.blog.lupa.cz)
Vedení MI ČR odeslalo do vlády návrh novely kompetenčního a dalších zákonů, které by měly umožnit jeho zánik ke konci letošního roku. Od ledna by měly kompetence MI ČR přejít na ministerstvo vnitra, ministerstvo průmyslu a obchod .....

Insolvenční rejstřík Ministerstva spravedlnosti v Lotus Notes
V nedávné době jsme vytvořili Lotus Notes aplikaci insolvenčního rejstříku, která využívá služeb portálu ministerstva spravedlnosti https://isir.justice.cz. Ten formou webových služeb poskytuje bezplatně denně aktualizovaný seznam insolventních společno..

Policie: Exmanažer ministerstva zdravotnictví způsobil škodu 792 milionů - Policie: Exmanažer ministerstva zdravotnictví způsobil škodu 792 milionů -
Protikorupční policie obvinila bývalého vrcholného představitele ministerstva zdravotnictví. Vyšetřovatelé tvrdí, že protiprávně rozhodl o tom, že leteckou záchrannou službu budou mít na starost soukromé firmy. Státu tak údajně vznikla škoda 792 milionů k..

První vyhláška od ministerstva, se kterou budete nadmíru spokojeni!
Nový zákoník práce potěší opravdu všechny :D:D..

Vláda se za týden vrátí k projednání zrušení ministerstva informatiky
Vláda přerušila projednávání návrhu na zrušení ministerstva informatiky a vrátí se k němu za týden. Po zasedání kabinetu to uvedla Zuzana Křížková z tiskového oddělení. Ministerstvo má zaniknout k.....

Chorvátske letovisko Selce: Požiar a odporúčanie ministerstva zahraničných Chorvátske letovisko Selce: Požiar a odporúčanie ministerstva zahraničných
Chorvátsko na tohtoročnú sezónu nepochybne nezabudne. Nebude za to môcť úspech a popularita tejto destinácie, ale katastrofa, ktorá sa objavuje na viacerých miestach krajiny. Letovisko Selce a jeho okolie, rovnako ako jadranský hlavný cestný ťah sú ochrom..

Informační portál Ministerstva financí s přístupem k veřejným datům
Online aplikace / portál s informacemi o struktuře příjmů a výdajů rozpočtů ze všech úrovní státní správy a samosprávy..

Výzkumný projekt ministerstva informatiky o přístupnosti webů státní správy
De facto odpověď na kritiku valící se na výběrové řízení MIČR a následně H1 kvůli výzkumu ohledně přístupnosti. Autor se snaží obhájit svou pozici ředitele firmy, která zakázku vyhrála a zároveň objasňuje úkoly práce...

Další webový paskvil, tentokrát od Ministerstva dopravy (jankuv.blog.lupa.c
Otestujte si znalost nových pravidel a "tým odborníků pro Vás připravil soubor otázek z nových pravidel silničního provozu. Přímo zde si můžete ověřit své znalosti nového zákona o silničním provozu, a tím i to, jak jste připraveni na provoz na silnicích p..

Změn si heslo na badoo
No to tu jeste nebylo !!! Nevis jak na badooo zmenit heslo ? Nevahej a mrkni na nas blog a dozvis se vic :)..

Sledování změn v katastru
Krádeže probíhají především formou podvodných převodů nemovitostí bez vědomí vlastníků. ..

Završení personálních změn v OVB Završení personálních změn v OVB
Poradenská společnost OVB Alfinanz, a. s. položila základní kámen své existence v roce 1970. OVB spolupracuje s nejvýznamnějšími finančními institucemi na trhu. OVB Allfinanz klade důraz na individuální přístup ke klientům. ..

Významné nejistoty klimatických změn
Omezení celosvětové změny klimatu na dva stupně CelsiaPostup do roku 2020 a na další období Shrnutí posouzení dopadů..

Krize je leknínem na jezeře změn Krize je leknínem na jezeře změn
Týdeník EURO promluvil se známým evropským futurologem Matthiasem Horxem. Tento expert na trendy a zakladatel vídeňského Institutu budoucnosti vysvětlil, za co budeme v budoucnu utrácet peníze či jak se bude vyvíjet industriální ekonomika..

Česká CS:S elita na poli změn
Neoficiální žhavé zprávy z české cs:s scény, které jistě za pár dní uvedou do světa majitelé těchto teamů! Zajímá vás co se změnilo ? JSME PRVNÍ KDO TO VÍ !..

TL