Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +235274  Nejlepší 

Ženská věznice (video film) Obrázek

Ženská věznice (video film) Otevře se v novém okně

Do věznice ukryté v džungli přijíždějí nové dívky . Sadistické dozorkyně tvrdě trestají sebemenší prohřešek. Některé vězenkyně jsou umučeny k smrti, jiné, ty krásné, jsou nuceny uspokojovat zvrhlé choutky zákazníků nedalekého nevěstince. Torrent.

Komentuj! Linkovali: Přidat katak, Přidat mejlak
Podobné:

Hustá mlha - nový film od režiséra Vykoupení z věznice Shawshank Hustá mlha - nový film od režiséra Vykoupení z věznice Shawshank
Frank Darabont a Stephen King přijdou začátkem dubna opět do našich kin. A nejedná se o Zelenou míli nebo o Shawshank, ale o fungl nový horor Hustá mlha...

Kolumbijská věznice #Video Kolumbijská věznice #Video
Dokument se vydává do věznice La Modelo v Bogotě, kterou kolumbijské úřady označují za "modelovou". Ve skutečnosti ji však ovládají spíš vězni než dozorci. Ve vězení s kapacitou 2400 míst je 5000 vězňů, na které dohlíží maximálně 150 pracovníků vězeňské s..

Ženská obřízka #Video Ženská obřízka #Video
Ročně je ve světě obřezáno až 3 miliony žen... dokument s českými titulky o nesmyslné tradici, která mrzačí dívky a ženy. ..

Iránská ženská police - VIDEO Iránská ženská police - VIDEO
...no comment.....

Video: Když ženská jede do autoservisu
A někdy nejen ženská.. :-)..

Video: I chlap udělá co potřebuje ženská Video: I chlap udělá co potřebuje ženská
I chlapa je možné donutit k nemožnému, jen někde sehnat ten nápoj.. :)..

Věznice v Arizoně
O jedné arizonské věznici, do níž se vězni raději nevracejí.....

Vykoupení z věznice Shawshank
Jedná se o film starý už téměř 15 let, ale já ho viděl včera poprvé a musím říci, že mě velmi mile překvapil. Vůbec bych neřekl, že Nova uvede takový skvost v nočním čase ve všední den. Asi budu mít nějaký zvláštní vkus, ale já bych Vykoupení z věznice Sh..

Vykoupení z věznice Shawshank (1994) Vykoupení z věznice Shawshank (1994)
23.září 1994 měl premiéru snímek, který již dlouhá léta svádí „boj“ s Forrestem Gumpem o to, který z nich je nejlepším snímkem všech dob. ..

První soukromá věznice s ostrahou vyroste v Rapoticích u Brna První soukromá věznice s ostrahou vyroste v Rapoticích u Brna
Ministerstvo spravedlnosti představilo odborné veřejnosti pilotní projekt výstavby věznice typu s ostrahou v Rapoticích u Brna. Partnerství veřejného a soukromého sektoru může ušetřit veřejné finance a zároveň vytvořit nové pracovní příležitosti pro občan..

Slavné věznice a pevnosti světa: Některé připomínají peklo. Slavné věznice a pevnosti světa: Některé připomínají peklo.
Lidé umírali při jejich stavbách, při obraně země před nepřítelem i na elektrických křeslech. Proslulé věznice a vojenské pevnosti mají pohnutou historii, ovšem je na nich cosi, co nutí turisty je v hojném počtu navštěvovat...

 #Video #Film #Video #Film
Filmy online novinkycz..

 #Film #Video #Film #Video
Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství,..

TrendSpotter - Film&Video TrendSpotter - Film&Video
trendy ve světě it a hlavně videotechniky.....

Ukradni ten film #Video Ukradni ten film #Video
v originále: Steal this film! I. a II. jsou dva dokumenty o sdílení a stahování filmových děl na internetu pomocí p2p sítí. Autoři míní, že přestože je dnešní způsob sdílení právně kontroverzní, je to úžasná metoda podporující nové komunikační kanály i kr..

SICKO #Film #Video SICKO #Film #Video
Michael Moore si bere na mušku americký zdravotnický systém. Moore ukazuje případy lidí, kterým byla odmítnuta pomoc a srovnává péči o nemocné v USA, v Kanadě a dalších státech. S českými titulky!..

Skvělé video, skvělý film
Zhulený Jiří Macháček. Od začátku až do konce..

Distrikt! #Animace #Video #Film Distrikt! #Animace #Video #Film
Hustokrutej animovanej film plnej sprostejch slov, sexu a soubojů mezi gangy a mafkami městskýho podsvětí. A o co vlastně kurva de? Dozvíte se ve filmu s titulky. ..

Casting na kung fu film (video)
Tak toto su teda experti. Take “bojove kreacie” som este nevidel. Jackie Chan a Jet Li sa musia este vela ucit :D..

Film s úžasnou atmosférou #Video Film s úžasnou atmosférou #Video
Hlavním hrdinou je mladý dvacetiletý samoživitel rodiny, Sebastien, kterému nezbývá, než se jen postarat o své blízké nejlépe jak umí. Právě zoufalství ho přinutí přijmout nabídku rychlého výdělku...

Film jako Brno #Video Film jako Brno #Video
unikátní akce 6 začínajících dokumentaristů – studentů FAMU a jejich učitele Víta Klusáka (Český sen, Český mír, Vše pro dobro světa a Nošovic). V jediném dni – 1. máje 2011 – se těchto sedm filmařů spolu s malými štáby vydalo zmapovat situaci ve městě Br..

vReveal – vylepšete video z mobilu #Film vReveal – vylepšete video z mobilu #Film
Natáčíte videa přes váš mobilní telefon? Dodejte jim větší kvalitu přes tento program. Je zdarma, jednoduchý a bezkonkurenční...

Film/Recenze: Počátek (2010)  #Video Film/Recenze: Počátek (2010) #Video
Nenechal jsem si ujít středeční půlnoční předpremiéru tohoto nového sci-fi a nebyl jsem zklamán! Film je to velmi dobrý. Současně docela složitý resp. náročný na představivost. Nic pro pravé blondýny :-) Uznejte sami, jak často se vám podaří usnout ve snu..

Potraviny ve válce! - animovaný film - VIDEO Potraviny ve válce! - animovaný film - VIDEO
Když jídlo proti sobě válčí hamburgery:)...

Immortalitas - první slovenský Sci-fi film (TRAILER) #Video Immortalitas - první slovenský Sci-fi film (TRAILER) #Video
Slováci natočili historicky první film sci fi žánru. Jak ho hodnotíte? Trailer vypadá fajn...

Katalog profesionální techniky pro broadcast, video a film Katalog profesionální techniky pro broadcast, video a film
PDF volně ke stažení a šíření. Zatím to je první verze, další vývoj a vylepšování obsahu bude následovat...

Bobby: Blu-ray film jako příloha časopisu Stereo & Video
28. února vychází březnové číslo časopisu Stereo & Video (3/2008), u kterého kromě tiskového HD speciálu naleznete také Blu-ray disk s filmem Bobby (Atentát v Ambassadoru). Příznivci vysokého rozlišení se na takovouto „nadílku“ mohou těšit pravidelně každ..

Kozoroh 1: Blu-ray film jako příloha časopisu Stereo & Video
Dnes vyšlo číslo 12/2007 časopisu Stereo & Video, k části nákladu je přibalen Blu-ray disk s filmem Kozoroh 1. Za bezkonkurenční cenu 299 korun se tak na trh dostává historicky první přílohový Blu-ray disk, navíc s velice zajímavým a kvalitním filmem...

70 min. video recenze / Star Wars: The Phantom Menace #Film 70 min. video recenze / Star Wars: The Phantom Menace #Film
malý sestřih..

TL