Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +247251  Nejlepší 

Ženská věznice (video film) Obrázek

Ženská věznice (video film) Otevře se v novém okně

Do věznice ukryté v džungli přijíždějí nové dívky . Sadistické dozorkyně tvrdě trestají sebemenší prohřešek. Některé vězenkyně jsou umučeny k smrti, jiné, ty krásné, jsou nuceny uspokojovat zvrhlé choutky zákazníků nedalekého nevěstince. Torrent.

Komentuj! Linkovali: Přidat katak, Přidat mejlak
Podobné:

Hustá mlha - nový film od režiséra Vykoupení z věznice Shawshank Hustá mlha - nový film od režiséra Vykoupení z věznice Shawshank
Frank Darabont a Stephen King přijdou začátkem dubna opět do našich kin. A nejedná se o Zelenou míli nebo o Shawshank, ale o fungl nový horor Hustá mlha...

Kolumbijská věznice #Video Kolumbijská věznice #Video
Dokument se vydává do věznice La Modelo v Bogotě, kterou kolumbijské úřady označují za "modelovou". Ve skutečnosti ji však ovládají spíš vězni než dozorci. Ve vězení s kapacitou 2400 míst je 5000 vězňů, na které dohlíží maximálně 150 pracovníků vězeňské s..

Ženská obřízka #Video Ženská obřízka #Video
Ročně je ve světě obřezáno až 3 miliony žen... dokument s českými titulky o nesmyslné tradici, která mrzačí dívky a ženy. ..

Iránská ženská police - VIDEO Iránská ženská police - VIDEO
...no comment.....

Video: Když ženská jede do autoservisu
A někdy nejen ženská.. :-)..

Video: I chlap udělá co potřebuje ženská Video: I chlap udělá co potřebuje ženská
I chlapa je možné donutit k nemožnému, jen někde sehnat ten nápoj.. :)..

Věznice v Arizoně
O jedné arizonské věznici, do níž se vězni raději nevracejí.....

Vykoupení z věznice Shawshank
Jedná se o film starý už téměř 15 let, ale já ho viděl včera poprvé a musím říci, že mě velmi mile překvapil. Vůbec bych neřekl, že Nova uvede takový skvost v nočním čase ve všední den. Asi budu mít nějaký zvláštní vkus, ale já bych Vykoupení z věznice Sh..

Vykoupení z věznice Shawshank (1994) Vykoupení z věznice Shawshank (1994)
23.září 1994 měl premiéru snímek, který již dlouhá léta svádí „boj“ s Forrestem Gumpem o to, který z nich je nejlepším snímkem všech dob. ..

Slavné věznice a pevnosti světa: Některé připomínají peklo. Slavné věznice a pevnosti světa: Některé připomínají peklo.
Lidé umírali při jejich stavbách, při obraně země před nepřítelem i na elektrických křeslech. Proslulé věznice a vojenské pevnosti mají pohnutou historii, ovšem je na nich cosi, co nutí turisty je v hojném počtu navštěvovat...

První soukromá věznice s ostrahou vyroste v Rapoticích u Brna První soukromá věznice s ostrahou vyroste v Rapoticích u Brna
Ministerstvo spravedlnosti představilo odborné veřejnosti pilotní projekt výstavby věznice typu s ostrahou v Rapoticích u Brna. Partnerství veřejného a soukromého sektoru může ušetřit veřejné finance a zároveň vytvořit nové pracovní příležitosti pro občan..

 #Video #Film #Video #Film
Filmy online novinkycz..

 #Film #Video #Film #Video
Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství,..

TrendSpotter - Film&Video TrendSpotter - Film&Video
trendy ve světě it a hlavně videotechniky.....

SICKO #Film #Video SICKO #Film #Video
Michael Moore si bere na mušku americký zdravotnický systém. Moore ukazuje případy lidí, kterým byla odmítnuta pomoc a srovnává péči o nemocné v USA, v Kanadě a dalších státech. S českými titulky!..

Ukradni ten film #Video Ukradni ten film #Video
v originále: Steal this film! I. a II. jsou dva dokumenty o sdílení a stahování filmových děl na internetu pomocí p2p sítí. Autoři míní, že přestože je dnešní způsob sdílení právně kontroverzní, je to úžasná metoda podporující nové komunikační kanály i kr..

Distrikt! #Animace #Video #Film Distrikt! #Animace #Video #Film
Hustokrutej animovanej film plnej sprostejch slov, sexu a soubojů mezi gangy a mafkami městskýho podsvětí. A o co vlastně kurva de? Dozvíte se ve filmu s titulky. ..

Skvělé video, skvělý film
Zhulený Jiří Macháček. Od začátku až do konce..

Casting na kung fu film (video)
Tak toto su teda experti. Take “bojove kreacie” som este nevidel. Jackie Chan a Jet Li sa musia este vela ucit :D..

Film s úžasnou atmosférou #Video Film s úžasnou atmosférou #Video
Hlavním hrdinou je mladý dvacetiletý samoživitel rodiny, Sebastien, kterému nezbývá, než se jen postarat o své blízké nejlépe jak umí. Právě zoufalství ho přinutí přijmout nabídku rychlého výdělku...

Film jako Brno #Video Film jako Brno #Video
unikátní akce 6 začínajících dokumentaristů – studentů FAMU a jejich učitele Víta Klusáka (Český sen, Český mír, Vše pro dobro světa a Nošovic). V jediném dni – 1. máje 2011 – se těchto sedm filmařů spolu s malými štáby vydalo zmapovat situaci ve městě Br..

vReveal – vylepšete video z mobilu #Film vReveal – vylepšete video z mobilu #Film
Natáčíte videa přes váš mobilní telefon? Dodejte jim větší kvalitu přes tento program. Je zdarma, jednoduchý a bezkonkurenční...

Potraviny ve válce! - animovaný film - VIDEO Potraviny ve válce! - animovaný film - VIDEO
Když jídlo proti sobě válčí hamburgery:)...

Film/Recenze: Počátek (2010)  #Video Film/Recenze: Počátek (2010) #Video
Nenechal jsem si ujít středeční půlnoční předpremiéru tohoto nového sci-fi a nebyl jsem zklamán! Film je to velmi dobrý. Současně docela složitý resp. náročný na představivost. Nic pro pravé blondýny :-) Uznejte sami, jak často se vám podaří usnout ve snu..

Katalog profesionální techniky pro broadcast, video a film Katalog profesionální techniky pro broadcast, video a film
PDF volně ke stažení a šíření. Zatím to je první verze, další vývoj a vylepšování obsahu bude následovat...

Immortalitas - první slovenský Sci-fi film (TRAILER) #Video Immortalitas - první slovenský Sci-fi film (TRAILER) #Video
Slováci natočili historicky první film sci fi žánru. Jak ho hodnotíte? Trailer vypadá fajn...

Kozoroh 1: Blu-ray film jako příloha časopisu Stereo & Video
Dnes vyšlo číslo 12/2007 časopisu Stereo & Video, k části nákladu je přibalen Blu-ray disk s filmem Kozoroh 1. Za bezkonkurenční cenu 299 korun se tak na trh dostává historicky první přílohový Blu-ray disk, navíc s velice zajímavým a kvalitním filmem...

70 min. video recenze / Star Wars: The Phantom Menace #Film 70 min. video recenze / Star Wars: The Phantom Menace #Film
malý sestřih..

Bobby: Blu-ray film jako příloha časopisu Stereo & Video
28. února vychází březnové číslo časopisu Stereo & Video (3/2008), u kterého kromě tiskového HD speciálu naleznete také Blu-ray disk s filmem Bobby (Atentát v Ambassadoru). Příznivci vysokého rozlišení se na takovouto „nadílku“ mohou těšit pravidelně každ..

TL