Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +241417  Nejlepší 
Linky rebeka: +Začít sledovat linky od rebeka
Ukaž klan Rebeka(0)

16 myšlenek dalajlamy pro každý den Obrázek

16 myšlenek dalajlamy pro každý den Otevře se v novém okně

Po odjezdu čínského prezidenta z Česka se pořád ještě řeší, jak je to s tím Tibetem a jeho odpůrci a příznivci. Nechme ale politiku stranou – podívejme se na 16 nejzajímavějších myšlenek tibetského duchovního vůdce dalajlamy, které vám vylepší den.

Cestování časem potvrzeno? Našli mumii s botami Adidas Obrázek

Cestování časem potvrzeno? Našli mumii s botami Adidas Otevře se v novém okně

Konspirační teorie opět ožívají a internet je plný diskuzí. Archeologové objevili mumii ženy, která na sobě má velice zachovalé boty, ne nepodobné teniskám nebo vysokým botám od Adidas. A u sebe měla i dost moderně vypadající kabelku.

RECENZE: Básníci čekají na zázrak, ale marně Obrázek

RECENZE: Básníci čekají na zázrak, ale marně Otevře se v novém okně

Šestý díl legendární a už dávno zlidovělé série Básníků se po necelých 13 letech snaží navázat na poetiku a hravostsvých svých předchůdců. A i když je tu několik zajímavých momentů, diváci na zázrak i poetiku dřívějších dílů budou čekat jen marně.

TOP 6 online her, které vás chytí a nepustí Obrázek

TOP 6 online her, které vás chytí a nepustí Otevře se v novém okně

Nemusíte je stahovat, můžete je hrát na počítači, mobilu nebo tabletu a stačí vám k tomu jen internet. Online prohlížečové hry vás chytí a nepustí – nemusíte do nich investovat jedinou korunu a hrát pro zábavu, nebo si připlatit za lepší funkce.

Maxi ¾metrový řízek pro pořádné chlapy Obrázek

Maxi ¾metrový řízek pro pořádné chlapy Otevře se v novém okně

Češi jsou proslulí tím, že ať už jedou na jakýkoliv výlet, vždycky si s sebou nasmaží horu řízků. Holt je to takový náš národní zvyk. A kdo řízky k zbláznění miluje, ten by si určitě měl zajít na monstrózní třičtvrtěmetrový řízek.

Příslovník, aneb veselá mysl dál doskáče Obrázek

Příslovník, aneb veselá mysl dál doskáče Otevře se v novém okně

Nemáte zrovna do čeho píchnout, nudou byste se ukousali a pořád ne a ne přijít na to, co byste tak mohli dělat? Poradíme vám – na chvíli nebo i na celé hodiny vás jistě zabaví aplikace Příslovník.

Omalovánkové šílenství: obrovský byznys i konec pastelek Obrázek

Omalovánkové šílenství: obrovský byznys i konec pastelek Otevře se v novém okně

Z vybarvování omalovánek se stalo naprosté šílenství – kdo si po večerech nevybarvuje, je úplně out. A když už se do toho dáte, rozhodně nevystačíte s jednou obyčejnou sadou šesti základních pastelek – to je totiž taky out.

Zahradníkův rádce: víte, kdy sázet zeleninu? Obrázek

Zahradníkův rádce: víte, kdy sázet zeleninu? Otevře se v novém okně

Jaro je v plném proudu, tak je nejvyšší čas začít obhospodařovat zahrádku a sázet zeleninu. Na něco už je pozdě, ale většinu ještě v klidu stihnete. Náš kalendář vám poradí, kdy co vysadit, abyste po celý rok měli úspěšnou a bohatou sklizeň.

Google nás bude špehovat pomocí fotek Obrázek

Google nás bude špehovat pomocí fotek Otevře se v novém okně

Google má pod sebou řadu různorodých projektů a teď pracuje na dalším, velmi zajímavém systému, který nese pracovní název PlaNet. Na základě předložené fotografie by měl zvládnou určit zeměpisnou délku a šířku místa, kde byla pořízena.

 Nová úchylka – datasexuálové mezi námi Obrázek

Nová úchylka – datasexuálové mezi námi Otevře se v novém okně

Pořád koukáme do chytrých telefonů, neustále jsme připojeni k internetu a sociálním sítím, každou chvíli kontrolujeme, jestli nám někdo nepíše, a často řídíme svůj život různými aplikacemi.

TL