Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237506  Nejlepší 
Linky michellin: +Začít sledovat linky od michellin
Ukaž klan michellin(1)

Věční diskutéři na Novinky.cz Obrázek

Věční diskutéři na Novinky.cz Otevře se v novém okně

Návod – jak vést diskuzi na Novinkách. Nehleďte na téma. Obviňte z problematiky Kalouska (nebo Nečase), případně pokud je téma kladné, snažte se velebit Miloše Zemana...

Jaký otec, takový syn aneb 35 zvířecích fotek #Srandičky Otevře se v novém okně

Každý miluje malé roztomilé zvířatka. Nicméně ty jsou ještě roztomilejší, pokud jsou spárovány se svými dospělackými protějšky. Většinou se jedná o kočky nebo psy, ale je tu i pár dalších zvířat.

Kouzelné tlačítko v taxíku od AAA Taxi Praha Obrázek

Kouzelné tlačítko v taxíku od AAA Taxi Praha Otevře se v novém okně

Češi vždycky byli koumáci. A pro pražské taxikáře to platí dvojnásob. A dvojnásob většinou platí i turisté, kteří mají tu smůlu, že zavítají do našeho hlavního města měst (do Prahy) a ještě navíc mluví anglicky.

Hlášky z českých filmů v zahraničních filmech #Srandičky Otevře se v novém okně

Stěrače stírají. Odstřikovače stříkají. Klakson troubí. Tak přesně tyhle a mnohé další hlášky uslyšíte ve filmech jako Avatar, Stmívání nebo v novém Batmanovi. Že vám to připadá šílené? Je, ale budete se náramně bavit.

Jaký byl rok 2013? Obrázek

Jaký byl rok 2013? Otevře se v novém okně

Jaký byl můj rok 2013? Divoký :-). Ve všem. Bylo to jako v pohádce. Po všech stránkách to byl asi zatím nejlepší rok mého života. Pokud bych to měl shrnout do několika bodů (pro matematiky), tak letošek vypadal nějak takto…

Dne 9. listopadu nás opustil náš milovaný kolega Michal Kolesa Obrázek

Dne 9. listopadu nás opustil náš milovaný kolega Michal Kolesa Otevře se v novém okně

Opustil nás milovaný kolega, kamarád, komentátor, konstruktér, diskutér, psí táta, milovník plavajících žen, autor asi nejoriginálnějších příspěvků a zvídavých dotazů na českém Internetu a asi nejhodnější celebrita u nás.

V čem byl Michal Kolesa jedinečný? Otevře se v novém okně

Michal Kolesa byl vlastně taková Dominika Myslivcová. Agáta Hanychová. Rytmus. Nebo spíše novodobý Jára Cimrman – akorát byl skutečný. Mnozí jej milovali, jiní nenáviděli.

Šokující brutalita na YouTube: Policisté zastřelili psa #Bulvár Obrázek

Šokující brutalita na YouTube: Policisté zastřelili psa #Bulvár Otevře se v novém okně

Internetem se nyní šíří video, na kterém američtí policisté nemilosrdně zastřelili psa muže, který si je natáčel při zákroku. Toto video je dostupné na YouTube a předem je ale nutné zdůraznit, že následující záběry jsou velmi, velmi drastické.

Radek Bradáč: Na Warforum.cz není nic nelegálního #Technologie Obrázek

Radek Bradáč: Na Warforum.cz není nic nelegálního #Technologie Otevře se v novém okně

Radek Bradáč je zakladatelem a majitelem největšího českého a slovenského komunitního webu pod názvem W.A.R. fórum, které svým uživatelům nabízí možnost diskuze, ale i zhlédnutí sekcí obsahujících odkazy na stažení.

David Kácha: Jsem asi jediný, kdo vydělá na konci prázdnin #Technologie Obrázek

David Kácha: Jsem asi jediný, kdo vydělá na konci prázdnin #Technologie Otevře se v novém okně

Chodíte ještě do školy a hledáte někdy referáty? Narazili jste někdy na podobný web? Hledají vaše děti pomoc s úkoly na internetu? Pokud ano, zajímalo vás někdy, co se s podobnými weby děje při prázdninových radovánkách?

TL