Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237827  Nejlepší 
Linky narodniparky: +Začít sledovat linky od narodniparky
Ukaž klan narodniparky(0)

Last minute na Kapverdské ostrovy již od 14.390 Kč Otevře se v novém okně

Kapverdské ostrovy jsou teď už stejně cenově dostupné jako zájezdy do evropských zemí. Pro dovolenou jsou zde ideální podmínky téměř po celý rok.

Víte, kde leží Kapverdské ostrovy? Otevře se v novém okně

Kapverdské ostrovy jsou velmi lákavým místem pro dovolenou. Někomu však může vadit, že jsou příliš daleko od Evropy. Víte ale vůbec, kde leží Kapverdské ostrovy a jakým zážitkem je jejich návštěva?

Zahrada a dům po povodni: Jak odstranit následky po velké vodě Otevře se v novém okně

V těchto dnech se řada lidí potýká s následky po povodni. Velká voda, která se vylila z řek, tradičně nadělala velkou neplechu v mnoha domácnostech. Pakliže jste i vy byli zasaženi povodní, je třeba na domě a na zahradě rychle vykonat úklidové práce tak,

Dovolená Kapverdské ostrovy: Kdy vyrazit? Otevře se v novém okně

Dovolená na Kapverdských ostrovech je hitem. Kdy je ale to správné období na dovolenou na ostrovech v Atlantickém oceánu?

Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy: No stress Otevře se v novém okně

Last minute na Kapverdských ostrovech? To je skutečně dovolená bez stresu. Odpočinek, zážitky, pohoda, nic jiného. Kapverdy jsou ideálním místem, kde trávit letní dovolenou.

Last minute Kapverdské ostrovy: Ostrov Sal a možnosti vyžití Otevře se v novém okně

Ostrov Sal: malebný ráj na zemi, který je součástí Kapverdských ostrovů. Ideální místo pro milovníky vodních sportů a radovánek. Jsou zde také krásné pláže a mnoho dalších možností vyžití.

Oprava fasády rodinného domu? Bude se vám hodit pracovní plošina Otevře se v novém okně

Při opravě fasády rodinného domu se vyplatí mít po ruce pracovní plošinu. Usnadní hlavně výškové práce. Kdo by se také chtěl neustále pohybovat po obyčejném žebříku, že?

Zahradní skleník: Proč je lepší dát přednost polykarbonátu před sklem Otevře se v novém okně

Zahradní skleník z polykarbonátu je v lecčems daleko lepší nežli klasická stavba se skleněnou výplní. Polykarbonát je vzdušný, lehký a propouští více světla. Má i mnoho dalších předností.

Elektronická aukce energií Otevře se v novém okně

Nový způsob, jak docílit levných dodávek elektřiny a plynu. V posledních měsících se objevila zbrusu nová možnost, kterou představuje elektronická aukce energií. Tato forma je velmi efektivní a pomáhá najít skutečně levného dodavatele energií.

Hypotéky mají rekordně nízké úrokové sazby: Zkuste tu vaši refinacovat Otevře se v novém okně

Nejnižší úrokové sazby u hypoték dnes začínají už pod 2%, což ještě před několika lety bylo takřka nemyslitelné. Vaši hypotéku však nemusíte až do konce splácet za stejných podmínek, za jakých jste si ji sjednali, lze totiž využít možnosti refinancování h

TL