Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238134  Nejlepší 
Linky jpatava: +Začít sledovat linky od jpatava
Ukaž klan jpatava(0)

Soutěž o zájezd a další ceny Otevře se v novém okně

Napište nám o svých zážitcích na cestách nebo pošlete zajímavé fotografie z cest a vyhrajte zájezd nebo některou z dalších cen.

Soutěž o zahradní nábytek za 5 000 Kč Obrázek

Soutěž o zahradní nábytek za 5 000 Kč Otevře se v novém okně

Zapojte se do soutěže a vyhrajte poukaz v hodnotě 5000 Kč na nákup zahradního nábytku v e-shopu partnera soutěže Nábytek Jeko.cz

Zateplení střechy Otevře se v novém okně

Střechou domu může unikat až 15% tepla, což není zanedbatelná hodnota. Pokud tedy chceme snížit energetickou náročnost naší stavby, měli bychom se zaměřit na její kvalitní zateplení.

Languedoc a Roussillon - kraj katarských hradů a vína Otevře se v novém okně

V loňském létě jsem se vydal za dalším poznáváním mé milované Francie, tentokrát do její části, kam se jezdí jen málo - do kraje Languedoc-Roussillon.

Hledáte kvalitní a levné ubytování či dovolenou? Otevře se v novém okně

Kam v létě na dovolenou? Standardní otázka, na kterou existuje celá řada odpovědí. Jedni vyrazí draze letadlem do nejistých afrických končin, dobrodružné povahy zase na cesty po Evropě

St. Thomas – největší z Amerických Panenských ostrovů Otevře se v novém okně

St. Thomas je největším a také nejnavštěvovanějším ostrovem Amerických Panenských ostrovů. Pyšní se neopakovatelnou atmosférou i nádhernou exotickou přírodou.

Komplexní ochrana dlažby proti jejímu poškození Otevře se v novém okně

Tradiční český výrobce CS-Beton, jehož zaměřením je především výroba betonové, velkoplošné a vegetační dlažby, dále pak obrubníků, odvodňovacích systémů

Křišťálové lustry a svítidla patří i do moderního interiéru Otevře se v novém okně

Výroba křišťálových lustrů a svítidel má u nás dlouholetou tradici. Český křišťál je dnes známý po celém světě, stal se synonymem pro krásu, preciznost a dokonalost řemeslného zpracování.

Váránasí - svaté město a krematorium hinduistů Otevře se v novém okně

Váránásí je starší než historie, starší než tradice, starší dokonce než legendy a ještě dvakrát tak staré jako to všechno dohromady. V tomto městě je smrt důvodem k oslavě.

Zařizujeme dětský pokoj podle feng-šuej Otevře se v novém okně

Pokud chcete, aby se vašim dětem v jejich pokojíčku dobře usínalo, nebyly náchylné k nemocem a neměly problémy s učením, měli byste se zaměřit na organizaci věcí v něm.

TL