Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238108  Nejlepší 
Linky d.f.h: +Začít sledovat linky od d.f.h
Ukaž klan d.f.h(0)

Dámské hipster džíny - vy je ještě nemáte? Obrázek

Dámské hipster džíny - vy je ještě nemáte? Otevře se v novém okně

Hipster sem, hipster tam… Hipsterů je poslední dobou všude plno, i když vlastně nikdo přesně neví, podle čeho se takový hipster pozná :-) Jedno je ale jisté: oblečení jako po babičce je v šatníku každé správné hipsterky to nejoblíbenější. Třeba takové dží

Módní hit podzimu: punčochy a punčocháče s puntíky! Obrázek

Módní hit podzimu: punčochy a punčocháče s puntíky! Otevře se v novém okně

Tělové, průhledné, černé, s malými i velkými puntíky, s falešným lemem nebo na podvazek... Punčochy s puntíky nemusíte kombinovat jen s lodičkami nebo holčičími balerínkami. Co takhle zkusit tenisky? A nebo přes punčocháče navléct ještě podkolenky? Fantaz

Dr. Louboutin varuje: pozor na vražedné podpatky! Obrázek

Dr. Louboutin varuje: pozor na vražedné podpatky! Otevře se v novém okně

Obuvní mág Christian Louboutin si s gustem zahrál na lékaře, který ošetřuje samé strašlivé nehody. Ve všech samozřejmě hrají hlavní roli jehlové podpatky a všechny jsou... No, řekněme že dost přitažené za vlasy. Takže žádný strach, lodičky vás nezavraždí!

Ariana Grande má problém, miluje nadkolenky. Víme proč! Obrázek

Ariana Grande má problém, miluje nadkolenky. Víme proč! Otevře se v novém okně

Jinak než v nadkolenkách ji už skoro neuvidíte! Bílé, černé, šedé, kárované nebo třeba s mašličkami... Nosí je úplně všude a ke všemu, ve sněhobílých nadkolenkách se dokonce nechala vyfotit i na obal svého singlu s příznačným názvem "Problem".

Skinners - unikátní české boty do kapsy (nejen) pro bosou chůzi Obrázek

Skinners - unikátní české boty do kapsy (nejen) pro bosou chůzi Otevře se v novém okně

Skinners jsou kompaktní botky, které lze jednoduše srolovat, dát do kapsy a vzít všude s sebou. Na brusle, na kolo, při cestování, do fitka, prostě kamkoli... Přispějte na Hithit a podpořte zahájení jejich sériové výroby!

Dárek zdarma - kupte si boty, dostanete žabky :-) Obrázek

Dárek zdarma - kupte si boty, dostanete žabky :-) Otevře se v novém okně

Nakupte boty na e-shopu SvětBot.cz alespoň za 500 korun, při placení si nezapomeňte vybrat dárek zdarma, zvolte si velikost a barvu žabek... No a to už je vlastně všechno. Jen nezapomeňte, že při objednávce nad 1000 korun máte navíc zdarma i poštovné!

Andy Warhol, Campbellova polévka a tenisky Converse Obrázek

Andy Warhol, Campbellova polévka a tenisky Converse Otevře se v novém okně

Pop-art žije i v jednadvacátém století! Converse je jednou z komerčně nejúspěšnějších značek, která navíc ráda propůjčuje plátěný povrch svých tenisek silným spoluhráčům. Spojení Cambpellovy polévky a Conversek se tak zdá být docela logické, může vypadat

Oblékněte si barevné tenisky Converse! Obrázek

Oblékněte si barevné tenisky Converse! Otevře se v novém okně

Nápad sešněrovat typicky archetypální postavy (lolitka, svatební pár, motorkář nebo sexy asiatka) pomocí digitálních efektů do různých modelů tenisek Converse jako do oblečení je nápadem za milión. Tenisky Converse už nikdy nebudou jako dřív!

7x květované dámské tenisky Vans Obrázek

7x květované dámské tenisky Vans Otevře se v novém okně

Vansky rozhodně nejsou jen tak nějaké obyčejné boty, to ví každý :-) Ale kdyby vám takové čistě náhodou začaly připadat, stačí je ozdobit pestrými květinový vzory - a zase budou originální!

Dárek ke dni dětí - 20 % sleva na dětské boty! Obrázek

Dárek ke dni dětí - 20 % sleva na dětské boty! Otevře se v novém okně

Tenisky, sandálky, balerínky, žabky, holínky, pantofle a dokonce i gumové holínky - to všechno se bude o prázdninách hodit! :-)

TL