Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237817  Nejlepší 
Linky vyhul: +Začít sledovat linky od vyhul
Ukaž klan vyhul(0)

SmartComGPS / Geocaching - hledání pokladů Otevře se v novém okně

Když Marek Lutonský na novém webu Navigovat.cz psal článek nazvaný Geocaching: hra pro mozek, nohy a vaši GPS, začínal jsem tušit, že dostat moji (skoro) osmiletou dceru na procházku bude nyní.. (464 slov)

Nová prezentace: www.STERBA-KOLA.cz Otevře se v novém okně

F-ART AGENCY, s.r.o. dokončil novou rozsáhlou webovou prezentaci www.ŠTERBA-KOLA.cz pro společnost Šterba kola, největšího prodejce kol v ČR s 15 letou historií. Součástí nového webu je online.. (115 slov)

Hodnocení komentářů: Lupa.cz / Root.cz / WELL.DONE Otevře se v novém okně

Hodnocení komentářů implementované na WELL.DONE není nijak nová věc. Nejvíce ji asi zpopularizoval Digg.com, nicméně podobný systém funguje i v Česku, třeba na Lupa.cz či Root.cz. Tedy,.. (314 slov)

Proč jsou lidé na internetu sobci a lakomci? Otevře se v novém okně

Osobně dělám spoustu věcí pro lidi kolem. Programuji open-source BLOG:CMS. Napsal jsem 1.500 článků a rozsáhlých návodů, které si kdokoliv může volně přečíst. Udělal jsem hromadu témat,.. (190 slov)

Proč jsou lidé sobci a lakomci? Otevře se v novém okně

Osobně dělám spoustu věcí pro lidi kolem. Programuji open-source BLOG:CMS. Napsal jsem 1.500 článků a rozsáhlých návodů, které si kdokoliv může volně přečíst. Udělal jsem hromadu témat,.. (190 slov)

AJAXové hodnocení komentářů Otevře se v novém okně

Implementoval jsem na tomto webu hodnocení komentářů čtenáři. A aby to bylo moderní a rychlé, je to uděláno samozřejmě pomocí AJAXu (základem je tento script). Na příklad se můžete podívat.. (312 slov)

Apple iPhone aka dumbphone / blbophone / fujphone Otevře se v novém okně

Disclaimer: tento článek je psán záměrně přehnanou formou. Pokud vlastníte Apple, a budete se jím cítit uražen, předem se omlouvám, nebylo to opravdu mým cílem. Cílem článku je pouze.. (585 slov)

Apple a jeho dumbphone / blbophone / fujphone Otevře se v novém okně

Zatímco já nazývám Apple iPhone přátelským termínem DumbPhone (aka blbophone), Vilém Málek zase FujPhone (překladu zjevně netřeba). Fakt je ten, že oba dva z něj máme srandu :-) Ne tak.. (537 slov)

QMail - nejlepší emailový klient Otevře se v novém okně

Windows Mobile 5, nejlepší operační systém pro mobilní telefony, obsahují standardně spíše průměrného emailového klienta, nazvaného Pocket Outlook. Je to jakási obdoba Outlook Express na.. (226 slov)

100:97 Otevře se v novém okně

Vláda dostala důvěru. Po 8 letech tyranie snad začne v ČR opět svoboda.Sociální demagogové za 8 dlouhých let stihli utratit přes 1000 miliard Kč více, než lidem a podnikům sebrali na daních.. (207 slov)

TL