Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +237847  Nejlepší 
Linky TeeBee87: +Začít sledovat linky od TeeBee87
Ukaž klan TeeBee87(1)

Osobní elektrický ufo-vrtulník Obrázek

Osobní elektrický ufo-vrtulník Otevře se v novém okně

Tři němečtí konstruktéři dali dohromady stroj nazvaný e-volo. Je to létající stroj určený pro jednu osobu, který je poháněn elektricky. Na začátku vývoje tohoto stroje stála myšlenka postavit levný a jednoduchý stroj, se kterým by se člověk mohl..

Část vědců volá po zrušení Greenwichského času Obrázek

Část vědců volá po zrušení Greenwichského času Otevře se v novém okně

Vědci se sjeli do Spojeného království a debatují o konci času, jak jej lidé dosud znají. Část odborníků totiž chce zrušit Greenwichský čas, který by mohl v budoucnu zkomplikovat vědecká pozorování či lety do vesmíru.

Jaký je rozdíl mezi myšlením podnikatele a zaměstnance? Obrázek

Jaký je rozdíl mezi myšlením podnikatele a zaměstnance? Otevře se v novém okně

Většina populace vidí za úspěšnými lidmi jejich štěstí, vrozené umění mluvit, dobrý vzhled, vystupování, lepší výchovu v dětství a studijní znalosti. Ale není tomu tak. Vše co mají oni, se můžete naučit i vy. Rozdíl je totiž v myšlení podnikatele a..

Samsung Champ 2: ultralevný dotykáč podruhé Obrázek

Samsung Champ 2: ultralevný dotykáč podruhé Otevře se v novém okně

Samsung se chystá na trh uvést pokračovatele svého nejlevnějšího telefonu s dotykovým displejem. Model C3330 Champ 2 klasické jednoduché tělo, jehož přední straně bude vévodit rezistivní dotykový displej s úhlopříčkou 2,4 palce a rozlišením QVGA.

Parkovací asistent: funguje opravdu jako v reklamě? Obrázek

Parkovací asistent: funguje opravdu jako v reklamě? Otevře se v novém okně

Nejste si při parkování do řady stojících vozidel jistí svými řidičskými schopnostmi a máte obavu, že se do mezery mezi okolními auty váš vůz nevejde? Pak starosti s parkováním přenechejte aktivnímu parkovacímu asistentovi.

Duke Nukem 3D na Android Marketu Obrázek

Duke Nukem 3D na Android Marketu Otevře se v novém okně

Přesně půl roku po vydání dlouho očekávané PC hry jménem Duke Nuke Forever do Android Marketu dorazila konverze jeho staršího, patnáct let starého, dílu. Jedná se o kultovní hru jménem Duke Nukem 3D, na kterou nedá dopustit nejeden herní fanoušek.

Tělo jako obrázek. Znáte historii tetování? Obrázek

Tělo jako obrázek. Znáte historii tetování? Otevře se v novém okně

Tetování... Jak začít. Zkusme od počátku. Podívejme se nejprve na několik údajů z historie této "módy". Začněme od vzniku slova tetování. Co se týče této české varianty, je jistě více než jasné, že vzniklo z anglického slovíčka "tattoo". Původ..

Poslechněte si remake Nokia Tune pro rok 2012 Obrázek

Poslechněte si remake Nokia Tune pro rok 2012 Otevře se v novém okně

Pamatujete si ještě na soutěž o vytvoření předělávky Nokia Tune, nejhranější skladby na světě? Nokia už oznámila vítěze, který vyhrál deset tisíc dolarů a jeho dílo bude přednahrané ve všech telefonech Nokia pro rok 2012.

Google Mapy nově používají WebGL a jsou mnohem interaktivnější Obrázek

Google Mapy nově používají WebGL a jsou mnohem interaktivnější Otevře se v novém okně

Mapy Googlu jsou nově dostupné v experimentální verzi napsané pro WebGL. Pokud tedy surfujete v Chromu 14+, nebo ve Firefoxu 8+, po návštěvě..

New Super Mario Bros. Wii Obrázek

New Super Mario Bros. Wii Otevře se v novém okně

Každý z nás určitě někdy v životě hrál nebo alespoň slyšel o hře, kde hlavním hrdinou je Mario. Mario je s námi už přes 25 let a položil základní stavební kámen hrám, kterým se říká „plošinovky“ neboli arkády.

TL