Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +238098  Nejlepší 
Linky enachod: +Začít sledovat linky od enachod
Ukaž klan enachod(0)

Češi budují „obra“ pomoci a prosperity pro celý svět zdarma Otevře se v novém okně

Český startup se vymyká všem zákonům byznysu, protože buduje prosperitu, vzdělávání a přímou pomoc pro celý svět zdarma. Jak je to možné? Jak se chtějí uživit? Čti dál a dozvíš se víc.

8 způsobů, jak najít svůj skrytý talent Otevře se v novém okně

Napoleon Hill už kdysi napsal, že klíčem k úspěchu je „najít to, co člověk dělá opravdu rád, a udělat si z toho dobré živobytí“. Pokud posloucháte nebo čtete články či autobiografie úspěšných lidí, milionářů, můžete si všimnout, že se většina z nich shodu

6 mýtů o koučování Otevře se v novém okně

Koučování je ztráta času a peněz. Já přeci nejlépe vím, co je se mnou špatně a co potřebuji. Můj život žádný kouč nezmění. Pokud máte tyto nebo podobné postoje, je tento článek právě pro vás.

Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. Otevře se v novém okně

Jak odlišně může jednu a tu samou událost vnímat Angličan a jak Španěl právě kvůli rozdílnosti jazyka? Proč mají lidé z kmenových kultur oproti nám naprosto jasno v tom, kam jdou? A jak vnímají Rusové barvy oproti anglicky hovořícím národům?

Pět knih, které ti pomohou v rozvoji Otevře se v novém okně

Nech se inspirovat nějakou z knih. Možná ti odpoví na některé otázky a pomůže najít životní směr. Autoři se shodují na jedné věci. Nejdůležitějším krokem k naplnění životních snů je stanovení cílů.

Tajemství štěstí Otevře se v novém okně

Zvládáš život? Zvládáš to, co je v životě důležité? Zvládáš udržet kapky oleje na lžičce? Dovol nám vyprávět jeden příběh, který ti připomene, co je vlastně důležité a na co také nezapomínat.

Práce s PDF soubory už vás nikdy nezaskočí Obrázek

Práce s PDF soubory už vás nikdy nezaskočí Otevře se v novém okně

Stále častěji se setkávám při práci na počítači a v emailových přílohách s formátem PDF. Také čas od času potřebuji soubor upravit nebo třeba převést – konvertovat do jiného formátu a dále sním pracovat. Pokud jste se s podobnou problematikou setkali, mám

Využívejte a měříte svůj čas efektivně? Máme tip na online nástroj na měřen Obrázek

Využívejte a měříte svůj čas efektivně? Máme tip na online nástroj na měřen Otevře se v novém okně

V dnešní internetové a mobilní uspěchané době vzniká mnoho povolání a profesí, kdy je důležitá práce s časem či analýzou strávené doby u jednotlivých projektů. Z tohoto důvodu tu máme tip na aplikaci Toggl, která patří k nejpoužívanějším nástrojům na měře

Jak nahrávat video z webové kamery či obrazovky počítače? #Video Obrázek

Jak nahrávat video z webové kamery či obrazovky počítače? #Video Otevře se v novém okně

Snadno můžete vysílat zároveň video z webové kamery, současně spolu se živím přenosem vaší obrazovky na PC. Také můžete vybrat jen určité okno programu nebo webový prohlížeč. Aplikace je vhodná i pro velice oblíbené záznamy z her a sdílení třeba na Youtub

Jaké jsou vize a inovace? #Video Obrázek

Jaké jsou vize a inovace? #Video Otevře se v novém okně

Podívejte se na video, ve kterém zakladatel YeahCoach Robert Kopl podrobně popisuje tento jedinečný systém přímé pomoci a prosperity. Jakou hodnotu pro vás systém YeahCoach může mít a jak ho můžete využít ve svůj prospěch.

TL