Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +235553  Nejlepší 
Linky Gyd: +Začít sledovat linky od Gyd
Ukaž klan Gyd(2)

Tamarki – originály do vašeho interiéru Obrázek

Tamarki – originály do vašeho interiéru Otevře se v novém okně

Markéta Filgasová miluje výrobky z neobvyklých a přírodních materiálů, podobně jako staré věci s určitým příběhem, kterým se snaží vdechnout nový život. A daří se jí to. Však posuďte sami na jejích stránkách. Typické je pro ni míchání zdánlivě nesourodých

Vědět vždy, kde jsou děti? Otevře se v novém okně

Dřív náw rodiče vypustili z domu a řekli nám, kdy máme přijít. Dnešní rodiče už mají mnohem více možností, jak mít o svých dětech přehled.

6 tipů pro klidný a zdravý spánek Obrázek

6 tipů pro klidný a zdravý spánek Otevře se v novém okně

Mít pohodlnou a kvalitní postel je klíčové pro kvalitu vašeho spánku. Pokud však dlouhodobě cítíte, že špatně spíte a chcete pro kvalitu svého spánku udělat maximum, přečtěte si naše tipy pro zdravý a energii dodávající spánek. Faktorů, které ovlivňují kv

Křeslo EGG od Arneho Jacobsena slaví šedesátiny Obrázek

Křeslo EGG od Arneho Jacobsena slaví šedesátiny Otevře se v novém okně

Na první pohled nespojitelná kombinace se stala tím, co lidi už šedesát let baví. Čeho že si na něm nejvíce cení? Pohodlí ušáka a soukromí vejčitého prostoru, které toto křeslo nabízí i tam, kde byste soukromí vůbec nehledali.

Seznamte se s Wohnwagonem, recyklovatelnou ostrovní maringotkou Obrázek

Seznamte se s Wohnwagonem, recyklovatelnou ostrovní maringotkou Otevře se v novém okně

Kolik místa potřebujete k bydlení? 20, 50, nebo snad 100 metrů čtverečních? Theresa Steininger a Christian Frantal dospěli k závěru, že stačí 25 m2 přirozeného životního prostoru. Proto v roce 2013 navrhli Wohnwagon, tedy pojízdné obydlí. Můžete si vybrat

Ikea nabízí na veškeré zboží doživotní záruku vrácení peněz! Bohužel jen v Otevře se v novém okně

Švédský řetězec s nábytkem, domácími potřebami Ikea nabízí od 24. srpna 2014 časově neomezenou záruku na veškeré zboží zakoupené po tomto datu. Nabídka se vztahuje také na použité výrobky, Ikea slibuje vrátit peníze zpět i po několika letech od nákupu.

Co zajímavého číst o kryptoměnách? Otevře se v novém okně

Připravil jsem přehled zajímavých zdrojů o kryptoměnách. Pokud vás téma zajímá, možná objevíte inspirativní zdroje jak na webu, tak sociálních sítích.

Jak vybrat indukční varnou desku? Obrázek

Jak vybrat indukční varnou desku? Otevře se v novém okně

Pomocí indukce uvaříte rychle a efektivně, s minimem provozních nákladů i bezpečnostních rizik. Oproti klasické sklokeramické desce vyniká o 30 % vyšší účinností. Jak vybrat nejlepší indukční desku pro vaši kuchyni?

Philips Hue - jak začít Obrázek

Philips Hue - jak začít Otevře se v novém okně

Recenze základní sady chytrých žárovek a ovladače od Philipsu.

Kam kráčí segment chytrých hodinek? Obrázek

Kam kráčí segment chytrých hodinek? Otevře se v novém okně

Jak to tedy bude dál s chytrými hodinkami? Periferie je to zajímavá, ale obecně ji zatím sráží hlavně slabá výdrž baterie. Slibně naopak vypadá hlasové ovládání a někoho může lákat i nezávislost na mobilu, protože některé modely již mají vlastní SIM.

TL