Obsah Nápověda Hlavní
OK

Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Linky od strýčka Linka a jeho klanu  Nové +236110  Nejlepší 
Linky dworak@email.cz: +Začít sledovat linky od dworak@email.cz
Ukaž klan dworak@email.cz(0)

Automobily, které parkují sami Obrázek

Automobily, které parkují sami Otevře se v novém okně

Podélné parkování je pro mnoho řidičů utrpením, zvláště pak ve velkých městech. Vzhledem k tomu, že parkovací prostor je na přeplněných ulicích auty výrazně omezen, je zaparkování auta do malého prostoru životně důležitou dovedností každého

Adaptivní světlomety Obrázek

Adaptivní světlomety Otevře se v novém okně

Představte si následující situaci: vracíte se domů z víkendové dovolené. Je pozdě v noci a právě projíždíte neosvětlenou silnicí uprostřed lesa. Následuje zatáčka, tachometr ukazuje rychlost kolem 60 km / hod

Dovolená Skotsko, která místa se vyplatí navštívit? Obrázek

Dovolená Skotsko, která místa se vyplatí navštívit? Otevře se v novém okně

Hledáte divokou krajinu, hluboká jezera a zajímavé památky? Zkuste vyrazit do Skotska.

Tyrolsko, únik do přírody. Obrázek

Tyrolsko, únik do přírody. Otevře se v novém okně

Tyrolsko v Rakousku osloví převážně milovníky přírody. Tato oblast je obklopena Alpami a nachází se zde plno jezer a lesů, takže si člověk užije spoustu turistiky a chození na túry.

Odkrýváme krásu Nového Zélandu Obrázek

Odkrýváme krásu Nového Zélandu Otevře se v novém okně

Toužíte si prožít nádhernou dovolenou a prohlédnout si překrásnou, průmyslem neznečištěnou, krajinu a možná i na vlastní oči vidět, kde bydlel sám Frodo a Bilbo Baggins? Pak je Nový Zéland tím pravým místem pro vás a vaši dovolenou.

Konstrukce s křížem vrstveného dřeva Obrázek

Konstrukce s křížem vrstveného dřeva Otevře se v novém okně

V dnešní době přicházejí při realizaci staveb ke slovu stále častěji materiály na bázi dřeva. Narůstají požadavky na energetickou náročnost budov, při nichž se dřevostavby někdy stávají symbolem nízkoenergetického a pasivního standardu, podnítily

Nový Ford Mustang Shelby GT350 Otevře se v novém okně

Ford Mustang Shelby GT znovu upgradoval. Jen pouhý pohled na tento supersport ve vás vyvolá zvýšený srdeční tep, touhu se sním svézt a porušovat silniční zákony.

Adaptivní tempomat Otevře se v novém okně

Adaptivní tempomat dokáže udržovat nastavenou rychlost automobilu jako konvenční tempomat, ale dokáže též měnit rychlost v závislosti na dopravě před vozem.

Alkoholový zámek v automobilu Otevře se v novém okně

Přístroj na rozpoznání alkoholu v dechu řidiče, nazývaný též někdy jako alkoholový zámek, je malé zařízení o velikosti mobilního telefonu, které je připojeno k zapalovacímu systému vozidla.

Sádrokartony v podkroví Obrázek

Sádrokartony v podkroví Otevře se v novém okně

Půdní vestavby zahrnují horizontální, šikmé i vertikální obvodové konstrukce obytného podkroví. K půdním vestavbám jsou sádrokartonové konstrukce přímo ideálním řešením.

TL